Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tatlısım lenslerin elinee bi gecssin acıklıgına ya da koyuluguna gore 2 sinden birisine koyarsın .....belki tahmın ettiginden daha acık olucak o zaman soloya koyarsın ...tam tersi olursada sauflona ......

bilmıyorum cnm farkettin mı solo lensin parlıklgını biraz alıyor gibi ...eski solusyonuma koydugumda lenslerim deli gibi parlıyordu ama simdi pekte parlamıyor lensi cıkarttıgımda kendi gozum cok daha parlak duruyor sende de oyle bi durum var mı ?

canımcım aslında derdim açık veya koyu olması değil de....lensler yeni olunca batma yapıyo ya hani...baya bekliyosun oturması yumuşaması için...ama ilk aldığında kafadan koyulaştıran tip solusyona koyduğunda daha çabuk yumuşuyorlar ve batma azalıyo...ama renk koyu görünüyor...eğer bunu tercih edersem buraya koyacağım fotolar yanıltıcı olacak..insanlar daha koyu zannedicek....bende lenslerimin batma sürecini beklemeye tahammül edemiycem galiba :uhm:
evet canım soloda lensler daha opak gibi oluyor sanki...hatta damarları seçilmeye başlıyo

Hepinize Merhaba Arkadaslar bende dün aldim renkli Lens.Mavirenginde kutuda cok güzel acikmavi bi gözrengi vardi ama taktigimda gözlerime.Hic istedigim bi mavi olmadigini anladim.yinede Aldigim fiyata göre kötü bisey degil. yinede sizin Fikirlerinizi ve yorumlarinizi merak ettigim icin bi Resmimi ekliyim istedim.

iste fazla begenmedigim mavi lenslerim.
(Resmin üstüne tikladiginizda daha net görebilirsiniz resmi)

Son düzenleme:
hmmm...aslında lensin dokusu çok güzelmiş ama renk seçiminde hata var evet..
pupilin geniş olması nedeniyle koyu yeşil veya ela lens olsaydı gözün ortasıyla iyi kaynaşırdı :)

hmmm...aslında lensin dokusu çok güzelmiş ama renk seçiminde hata var evet..
pupilin geniş olması nedeniyle koyu yeşil veya ela lens olsaydı gözün ortasıyla iyi kaynaşırdı :)

Ya ben aslinda acik mavi olmasini istiyordum ama bu sekilde cikti iste. ama yinede Tesekür ederim Önerin icin kaydirigubbakcemile5

gerçeği söylememi istermisin. bir ara çok büyüktü resmin. şimdi resim küçülünce lens çok belli olmadığı için anlaşılmıyor tabii.
beğenmediğin kadar var. takma bence.... markası ne bunun.

CYou markasi canim ama heralde dandik marka fiyat olarak 10 Euroya aldim cünkü :1rolleyes:.yaaa ufff Acik mavi almak istiyorum sizce dogal olurmu acik mavi.Bu sekilde pörtlemez heralde rengi.:eek:

aslında mavi lensin açığı da koyusu da istenen sonucu vermiyor canım..
sadece bazı gri lensler açık maviymiş gibi durabiliyorlar...ama hepsi değil...

aslında mavi lensin açığı da koyusu da istenen sonucu vermiyor canım..
sadece bazı gri lensler açık maviymiş gibi durabiliyorlar...ama hepsi değil...

Anladim canim ::çok üzgünüm: neysee hayatimda cirkin olsa bile Lens taktim takabilidm artik ölsemde gam yemem :CüvCüv:

CYou markasi canim ama heralde dandik marka fiyat olarak 10 Euroya aldim cünkü :1rolleyes:.yaaa ufff Acik mavi almak istiyorum sizce dogal olurmu acik mavi.Bu sekilde pörtlemez heralde rengi.:eek:

canım . bence markayı değiştir. başka marka baksan... freshlook falan. bilinen bir marka al. hem görünüş olarak hemde sağlığın açısından daha iyi olur.

canımcım aslında derdim açık veya koyu olması değil de....lensler yeni olunca batma yapıyo ya hani...baya bekliyosun oturması yumuşaması için...ama ilk aldığında kafadan koyulaştıran tip solusyona koyduğunda daha çabuk yumuşuyorlar ve batma azalıyo...ama renk koyu görünüyor...eğer bunu tercih edersem buraya koyacağım fotolar yanıltıcı olacak..insanlar daha koyu zannedicek....bende lenslerimin batma sürecini beklemeye tahammül edemiycem galiba :uhm:
evet canım soloda lensler daha opak gibi oluyor sanki...hatta damarları seçilmeye başlıyo

vallaha tatlısım bende batma hiç olmadı fakat lens kullandıgım zaman gozumde inanılmaz kızarılıklık olusuyor .....buraya cogu kısı lensi aldıgımda batma yapıyor diye yazıyor sanırsam bellirli bi sure alısma sureci var kı boyle soyluyorlar

vallaha tatlısım bende batma hiç olmadı fakat lens kullandıgım zaman gozumde inanılmaz kızarılıklık olusuyor .....buraya cogu kısı lensi aldıgımda batma yapıyor diye yazıyor sanırsam bellirli bi sure alısma sureci var kı boyle soyluyorlar

canımcım özel mesajına bi bakabilirmisin biraz sonra :)

cnmlarım ya sanırsam bana acık renk yakısmıyor cevremdekı kımse begenmedi daha ilk gunu butun hevesim gitti =( kımse aaaaaaaa cok guzel olmussun demedi ....genelde tepkıler cok farklı olmussun degisik olmussun nataşalara benzemıssın vb. o kadar kotu yorumlar aldım kı =(annem bile ölü gözü gibi bu ne dedi =(

ama genede uzulmuyorum eger lensi almasaydım pek aklımın bi kosesinde meller olucaktı en azından bana yakısmayanları bir bir elemıs oluyorum

neyse kızlar sabah gunısıngında fot cekemedim ama yrna sabahtan cekip koyarım ...aksamustu cektigim fot.larımı koyuyorum ......

canım hiç öle dediğin gibi kötü durmamış bence, evet biraz açık ama gözünle çok güzel kaynaşmış,göze batan bi açıklık diil ve gördüğüm kadarıyla taşma falanda yok.Belkide sana dark greenden sonra çok açık gelmiş olabilir.Bende rainbowları denerken dark greenden sonra gialloyu taktığımda mesela çok açık bulmuştum.Ama yani bence hiç kötü durmamış açık renk yakışmıyo diye bi hisse kapılma hiç.Ben mellerin çoğu kişide duruşunu beyenmemiştim ama senin gözünde çok doğal bi sonuç vermişler ve gerçekten inan çok beyendim.Ama senin içine sinmesi önemli belki solüsyonla biraz koyulaştırsan dahada içine siner.:1hug:

tatlısım cok saol guzel sozlerin için =)
cnm aslında evin içinde cekildigim için rengi biraz koyu cıkmıs yrna gunısıgında resmini cekersem daha net olur aslında resimdekınden kat ve kat daha acık ......

gnzcim canım hayırlı olsun lenslerin..uzun zamandır giremiyorum siteye bi bakayım dedim valla meller görünce mel almayı düşünen biri olarak moralim yerine geldi=))..
canım samimiyetimle söylüyorum ben çok çok beğendimm..
hele ki normal hayatt da böyle duruyorsa bukadar doğal ve bu renk ozaman süperrr..
sen bence alışık değilsin canım o yüzden birden yabancılaştın kendine..
anneler hep öyledir..
benim b&l lar da bana çok yakışır mesea ama annem ısrarla senin bu halini sevmiyorum yakışmıyor işte der.o da ruslara benzetir o halimi :)) mesela giallolarım bveğenir ama çünkü belli olmuyorlar ya fazla:)
ben zamanla alışcağna eminim,dark greenden sonra bunlar baya açık geldi tabi..
birde canım yakından nasıl duruyor mesela karşılıklı konuştuğun biri nekadar mesafeden lens olduğunu anlar..
şu kredi kartımı biraz hafifeteyim melleri kesinlikle istiyorummm...

cok sagol begenmene sevindim..... gerek yok alıntıyı silmesende olur ...dogallıgına sozum yok fakat bana yakısmadı bence bi baskasına cok daha fazla yakısabilr ama bana deil ....biraz solusyonda bekleteyim biraz koyulasırsa belki oyle kullanabilrim

biliyomusun canım...senin bu yorumun aynı benim giallo için yaptığım yoruma çok benzemiş...zaten lensler de neredeyse benzer...tıpkı ben giallo hakkında ne düşünüyosam sen de meller için aynısını yazmışsın canım...
evet lenslerin sadece gözle kaynaşması ve doğal durması, ideal bir lens olması için yeterli değil ne yazıkki....saç rengi, kaş rengi ten rengi de önemli...umarım zamanla istediğin tona dönüş yaparlar :)

bakalım hazel nasıl çıkıcak...o da olmazsa lens işinden vazgeçerim valla...çünkü denemedik renk bırakmadık...yada gözümün numarası ilerlerse numaralı şeffaf lens takarım en azından parlaklığı artar :)))

gnzcim canım hayırlı olsun lenslerin..uzun zamandır giremiyorum siteye bi bakayım dedim valla meller görünce mel almayı düşünen biri olarak moralim yerine geldi=))..
canım samimiyetimle söylüyorum ben çok çok beğendimm..
hele ki normal hayatt da böyle duruyorsa bukadar doğal ve bu renk ozaman süperrr..
sen bence alışık değilsin canım o yüzden birden yabancılaştın kendine..
anneler hep öyledir..
benim b&l lar da bana çok yakışır mesea ama annem ısrarla senin bu halini sevmiyorum yakışmıyor işte der.o da ruslara benzetir o halimi :)) mesela giallolarım bveğenir ama çünkü belli olmuyorlar ya fazla:)
ben zamanla alışcağna eminim,dark greenden sonra bunlar baya açık geldi tabi..
birde canım yakından nasıl duruyor mesela karşılıklı konuştuğun biri nekadar mesafeden lens olduğunu anlar..
şu kredi kartımı biraz hafifeteyim melleri kesinlikle istiyorummm...

tatlısım cok sagol guzel sozlerin için ...normal hayata daha acık duruyor dun sizinle paylastıklarım ev içindekı durusuydu .......

cnmcım nasıl anlatayım bilmıyorum lensin dogallıgına ya da rengine sozum yok fakat sırf lensin rengi guzel diye takmam dogru olmaz .....

tatlım herkese sordum lens oldugu belli mı diye hyr lens oldugu belli deil ama rengi cok acık sana olmamıs dediler .....mılyon defa sordum acık oldugu icin mı lens oldugu belli o yuzden mı yakıstramadınız diye hyr rengi cok acık sana gitmemis dediler ........

X