Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ooooooo 2 tane mi alıoruz yaa of çok özendim size buarada arzu bence tam gitmiş sana saçına filan hakkettende çok uymuş

evet 2 sine karar verdim kaydirigubbakcemile2 evt cnm bildigim kdryla öle hidrocor da gördügüm kdryla hiç çember yok nc de daha az

missfit gozun kasın ne kadar guzelmıs =)
lenslerinde yakısmıs yalnız biraz kaymıs gibi ...gozune tam oturuyor mu ?

saol cnm ilk defa lens taktıgımdan pek beceremiodum ilk zamanlar buda o günlerden bir resim alıştım artık bir sorun yaşamıyorumkaydirigubbakcemile2

Merhaba,

Kizlar pek haber çıkmadı bu konuda sizden. Rainbow un aylık lensi pretty eyes kullanan ya da rainbow un numaralaı lenslerini kullanan kimseler yok mu? Pıssst kimse yok mu oralarda yaww

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar rainbow un hazel ini kullanan veya nasıl durduğunu gören warmı acaba warsa lütfen anlatsın bana çok merak ediyorumfisfisfis

freshlook kullandım..cok battı basagrısı ve kasıntı oldu...en rahat lens markası hangısı...renk diil konforda cok onemlı..

kızlar lenslerimi alalı 4 gün oldu bugün 4.gün biraz önce takmak istedim ama lens göz bebeğime değdiği anda felaket bir yanma oldu daha önce hiç böyle olmadı aldığımdan beri lensi gözme taktım yandı gözlerim..nasıl yaşardı anlatamam kıpkırmızı oldu hemen çıkardım.lens suyuna baktım biraz pisti ama çok deil onu temizledim yeni su koydum biraz lenlseri içinde beklettim tekrar denedim ama yine aynı yanma hissi bu neden oldu sizce???

Kızlar ciba 'nın night & day marka aylık numaralı lensini aldım çok memnunum ... 1 haftadır kullanıyorum ..Acayip rahat ... Çıkarma takma derdi yok... 10 -15 gün çıkarmadan duruluyo .. Hatta

firma 1 ay diyor ama ben yine de o kadar durmam...

Her gün lens takıp çıkarmaktan bezmiş , bıkmış arkadaşlara tavsiyem , deneyin çok memnun kalacaksınız yerimseniben

sevgiler herkese a.s.

yha bi allahın kuluda cvp versin okuosunuz öle işinize yarar bişiy olursa cvp veriosunuz hiçmi fikri olan yok!benneyaptımkigüneşim nerdesiinn

Son düzenleme:

canım solüsyondan kaynaklanıyor olabilir mi...

yha bi allahın kuluda cvp versin okuosunuz öle işinize yarar bişiy olursa cvp veriosunuz hiçmi fikri olan yok!benneyaptımkigüneşim nerdesiinn

ilk aklıma ters takrmış olabileceğim geliyor. anladığım kadarıyla teki yapıyor. sağlam olanı tak o yanan gözüne dene bakalım .

Bence akşam yatarken lenslerini çıkarsan senin için daha iyi olur gerçekten istediii kadar rahat olsun sonuçta gözümüzde bambaşka bi madde ben taa ilk başta lens alırken bile doktorum mümkün olduuunca gözlerini dinlendir yani evde gözlüe geç daha çok dedi ama ben öle yapamıorum çünkü o rahatlıı bırakamıorum. Takmak çıkarmak çok sorun diosan ama sen bilirsin fakat daha yeni lens kullanmaya başladıysan zorlanman doğal yok uzun zamndır kullanıosan ozman bilemem

meraba arkadaslar ben yeni uye oldum ama yaklasik bir aydir bu siteyi takip ediyorum bende freshlook cok kullandim ama cogunda oldugu gibi kayma ve kuruluk yapiyo doktora gozlukcuye gittim problemlerimi soyledim recetesiz aldigim icin heralde bu problemleri yasiyorum dedim bana 0.50 derecesinin uygun oldugunu soyledi ama biturlu hangi marka alsam karar veremedim bide rainbow tam olarak hangi marka ben yurt disinda yasiyorum sophistic ve rainbow markasini bilmiyolar bile ama ogun arastirdim sophistic vsh nin urunu diye amazonda dogrumu bilen varmi lutfen yardim edermisiniz

evet canım sophistic ve amazon vsh ürünleri. ben yıllardır sophistic kullanıyorum. türkiyede tercih edebileceğim daha iyi bir ürün yok bana göre. ha birde elegance var ama numaraları mevcut değil malesef. sen yurt dışındaymışsın madem soleko diye italyan bir markadan bahsediliyor ve rainbow ile kardeş oldukları falan söyleniyor. bilenler daha iyi yorumlar sanırım. ben şuan solotica aldım ve memnunum.

cnm freshlooklar büyük lensler ondan kayıyodur 14.5 çünkü sen 14.0 ya da 14.2 olan lenleri düşünebilirsin ama şimdi okudum nie gözlükçüye gittin ki o anlamaz kesinlikle doktora git doktora demişsin ama o sdc göz numarana mı baktı anlamdım ki bak burda emin ol 2 lafımdan biri doktora git oldu insanlar bisürü problemler yaşıolar ama doktora gitmek ne hikmetse en son akla gelio cnm kesinlikle doktora git lens sdc numara ölçüsünden ibaret diildir eğer zaten okumuşsan başka ölçülerde var onları da ölçtür bölece paran gitmez bi de hazır yurtdışındasın solotica yı düşünebilirsin en çok övülen lens o benim ölçülerime olsaydı anında alıcaktım mesela yine rahatlık bakımından amazon deneyebilirsin hem kısa süreli hem de yumuşak. Belki göz kuruluğu sorunun da olabilir ozmnanda damla alırsın ama bak hep doktorun tavsiyesi doğrultusunda ben burda ihtimalleri sayıyorum tamam mı cnm umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…