Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

farkındayım ikinizde iyiligim içim konusuyorsunuz =(
yyyyyyyyyyya ama canlarım benim kendimi cok cok cok kotu hissettim...yazdıklarıma bin pısman oldum =( boyle olucagını bilseydim hiç yazmazdım yasananlardan dolayı oldukca uzgunummm=(

senin üzülmeni gerektircek bişey yok canım..sen sadece basit bi soru sordun...

Son düzenleme:
evet ilk resmi hemen ekleyeyim kötü çıktı idare edin. evim loş ışıklı. yarın günışığı bol koyarım

Solotica topazio

Son düzenleme:
ben bayıldım. bu loş ışıkta bile süper. dürüst olayım sophistik bunun yanından geçemez. tabi bunlar ilk izlenimler. kullanım konforunu tecrübe edebilmek için biraz zamana ihtiyacım var. tam gün takıpta ne kadar verim alabileceğim o da yarın belli olur. en çok şeyden korkuyordum. videolarda kızın gözxünde kayıyordu. ama şimdilik ne kayma ne batma çok rahat.

eşime soruyorum. şimdiye kadarkilerin en güzeli dedi. birazdaha soru sordum .'' tek kelimeyle ifade edebilirim süpermiş bunlar '' dedi.

aayyyyyyyy sonunda çok sevindim hihoyyyt çok güzel olmuş güle güle kullan cnm bi de rengi ne kadar doğal bi mavi

sağol canım. şimdi evden çıkıyorum döndüğümde başka resimler ve etafın tepkisinden bahsederim

Dimi bu lensler bi farklı kıyaslıyamıo bile insanlar herşeyden önce çok doğal bi mavi ve dokusu çok güzel gibi geldi bana ve sana tam yakışmış şimdi topazları düşünücem bende hoş benim gözüme ölçüleri olmuo ama delirmeye başladım galiba -tatlicadiarzu- umarım kullanımı da rahat olur. yakışmış tekrar güle güle kullan :1hug:

Dimi bu lensler bi farklı kıyaslıyamıo bile insanlar herşeyden önce çok doğal bi mavi ve dokusu çok güzel gibi geldi bana ve sana tam yakışmış şimdi topazları düşünücem bende hoş benim gözüme ölçüleri olmuo ama delirmeye başladım galiba -tatlicadiarzu- umarım kullanımı da rahat olur. yakışmış tekrar güle güle kullan :1hug:

ya arkadaşım ben böle bir duruş görmedim. böyle bir renk görmedim. resimlerde animasyon gibi çıkmış ama alakası yok. doğallığı tartışılmaz yani diğer ürünlerle karşılaştırınca.

güneşcim sanırım senin yorumundu yanlış hatırlamıyorsam. noktalı boyama şekli gözde yolunmuş tavuk derisi görünümü verdiğinden bahsetmiştin. almadan önce izlediğim tüm fotolarda noktalar belliydi. ama gelgelelim ben gözümde hiç nokta görmüyorum. eşim kurt gözlerine sahiptir (çok şanslı ) . normalde insan gözünün görme sınırlarını zorlayan görme yeteneği vardır. ona özellikle dikkat ettirdim. yakınına kafdar sokulup bakmasını istedim. ufak ufak çizgiler dedi. hatta parasını vereyim hemen yeşilleridse yani quartzo demek istiyor onlarıda al dedi.

arzucum süperler bence kesinlikle hidrocor nc yada hidrocharm dan birinide denemelisin güle güle kullan yorumlarından sonra yeşil rengimi de solotica almaya karar verdim güneş ısıgındada nokta görüntüsü olmuyorsa kesinlikle mel ve grafite alıyorum solotica dan :lepi::lepi:

ya arkadaşım ben böle bir duruş görmedim. böyle bir renk görmedim. resimlerde animasyon gibi çıkmış ama alakası yok. doğallığı tartışılmaz yani diğer ürünlerle karşılaştırınca.

güneşcim sanırım senin yorumundu yanlış hatırlamıyorsam. noktalı boyama şekli gözde yolunmuş tavuk derisi görünümü verdiğinden bahsetmiştin. almadan önce izlediğim tüm fotolarda noktalar belliydi. ama gelgelelim ben gözümde hiç nokta görmüyorum. eşim kurt gözlerine sahiptir (çok şanslı ) . normalde insan gözünün görme sınırlarını zorlayan görme yeteneği vardır. ona özellikle dikkat ettirdim. yakınına kafdar sokulup bakmasını istedim. ufak ufak çizgiler dedi. hatta parasını vereyim hemen yeşilleridse yani quartzo demek istiyor onlarıda al dedi.

güle güle kullan canım çok yakışmış sana :1hug: memnun kalmana sevindim :)

ben de fresh look yeşil lens kullanıyorum bana en çok yakışan o çünkü. mavi lens beni kedi gibi yapıo kaydirigubbakcemile2

arzucummm cnm sacınla gozunle cok guzel uyum saglamıs =):asigim:

artık benimde mellerim gelsin =(daha ne kadar bekleyecegim=(

cnm sana birkac sorum olucak noktaları gun ısıngında belli mı ?yapısı nasıl ?capı 8.7 oldugu için 8.6 lıkla arasında cok buyuk bi fark var mı ?

amaaaaaaaan bir ton şey yazmıştım sayfa çöktü ya . neyse tepkiler şahane arkadaşlar. renkli lens kullanmamamı herseferinde yüzüme vuran bir abla buunların yeşilinide almamı söyledi düşünün. kuzenim maaş alınca birliktwe quartzo alalım dedi. sokakta ayna tutamadaım kendime ama başkalarına sordum noktalar yok. aklıma gelseydi balkonda bakardım ama şimdi hava kararmak üzere yarın artık. neyse ben birkaç foto daha ekleyeyim bakın. birde ben bu makinenin ayarlarını anlamıyorum. samsung g760 bilen varsa bana akıl versin.

NOT : kızlar gözbebeğimin birisinde kendinden leke var. buğulu gibi duruyorsa ondandır.

Son düzenleme:
artuzcum güle güle kullan canım..
bu renk sana çok yakışmış..
oldukça iddialı bir renk..
en son resimdeki duruşuna byıldım..
saçlarının sarı olması bence daha bir doğallık sağlamışi fakat bende bu renk çok sırıtır ..
saçlarım koyu olduğu için belli olur gibime geliyor..
dokusunu çok merak ediyordum özelliklede o noktalı kısımları..
içime su serptin resmen..
çok rahatladım..
kesinlikle melll siparişi vericem birde ıce düşünüyordum ama cesaret edemiyorum ona..

artuzcum güle güle kullan canım..
bu renk sana çok yakışmış..
oldukça iddialı bir renk..
en son resimdeki duruşuna byıldım..
saçlarının sarı olması bence daha bir doğallık sağlamışi fakat bende bu renk çok sırıtır ..
saçlarım koyu olduğu için belli olur gibime geliyor..
dokusunu çok merak ediyordum özelliklede o noktalı kısımları..
içime su serptin resmen..
çok rahatladım..
kesinlikle melll siparişi vericem birde ıce düşünüyordum ama cesaret edemiyorum ona..

sağolun hepiniz kızlar. noktalar falan bişey belli olmuyor. inanın resimlerde doğallığı belli olmuyor. çok daha doğal duruyor. evet renk iddialı ama ben severim. zaten hep mavi kullandım. ölçüleri hiç fark etmiyor. en az sophistic kadar rahat. şuan 8 saat oldu gözümdeler . rahatsızlık hissetmiyorum.

lensteki 2 renk olayı güzelleştiriyor. şeffak kısımdan sonra başlayan sarımsı yeşilimsi renk ve sonrasında mavileşme hatta bildiğimiz net mavi olmaması ayrıcalıklı kılıyor bildiğimiz lenslerin yanında. bu tabi benim seçtiğim renkle alakalı.

sizler farklı renkler arzu ettiğiniz için bu kısmıyla ilgilenmeyeceksinizdir doğal olarak. ama şunu söyleyebilirim. videolarda izlediğimizde çok farklı değil. oralarda flaslar falan belki daha vamp kılıyor renkleri ama görüntü anlamında videoların çokta yanılıcı hatta hiç yanıltıcı olmadığını anladım.

çok yakışmış cnm , kullanan birinden yorum duymak çok güzel artık içim rahat haftaya hidrocharm grafite lerimi ve hidroco mel lerimi alıyorum kaydirigubbakcemile2 piyasadaki lenslerden farklı duruyor gerçekten öyle olmasınada sevindimm

X