Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Lens denen şey bazen takıntı olabiliyor. Bende de takıntı oldu, şu an 14 çift renkli lensim var ve hala almaya devam ediyorum. Her sabah bir saat bugün hangisini taksam diye düşünüyorum. :)

cnm üstteki lensim amozon colors onun lens olduğunun belli olmadığını söylüyo etrafımdaki insanlar buda beni mutlu ediyo .Kızımın gözleri gri mavi eşiminki yeşil bende kıskanıp lens takmaya başladım ama sonra takıntı oldu ,sürekli değişik lensler denemek istiyorum.Suncare hareli yeşil alttaki resim oda güzel ama kayıyo oyüzden pek takmıyorum.Durasoftun shadow grisini beğendim ama bayağa pahalı geldi ,gerçi bende nasıl durur bilmiyorum ama denemek istiyorum ,daha sonra diğer lenslerimin resimlerinide eklerim fikir edinirsin..

Ben hiç lenslerimde yırtılma problemi yaşamadım o yüzden neden dolayı yırtılmış olabileceği hakkında bir bilgim yok ....

024cb5.jpg

024cb5.6133b8d680.jpg

yakından görmeniz için amozon colors green lensim ben çok beğendim rengini tam istediğim gibi

Lenslerin bir haftada yırtılması normal değil. Bir de lensleri takarken ve çıkarırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Bazı ince yapılı lensler çabuk yırtılabiliyor. (Freshlook gibi) Bu nedenle özellikle tırnaklar uzunsa ekstra dikkat gerek.

arkadaşlar ya benim lensim yırtıldı bi haftada yırtılması normalmi?
Daha doğrusu yırtıldığını elime aldığımda gördümm... Halbuki daha 29 ağustosta almıştım ve hergün takmadım :mad:

147xu7.jpg

147xu7.5686e1f4cf.jpg
bunlarda benim amazon greenlerim ,arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum şimdiden tşkrlrkaydirigubbakcemile3

bu kaar dogalını görmemiştim daha önce cok begendim lensini...ben de alıcam hemen...faskat benim gözlerimde ela lensin bende belli olmamasından tereddüt ediyorum..sence belli olur mu tşk ler şimdidena.s.

sanırım amazonlar sphistiğin aylıkları..... renklerde aynı. lensçim öyle demişti. ama numaralı değiller.

sanırım amazonlar sophistiğin aylıkları..... renklerde aynı. lensçim öyle demişti. ama numaralı değiller.

kizlar ben de freslook un hareli yesilini siparis verdim sonunda ama pek icime sinmedi gozumde deneyemedim nasil durcak merak ediyorum sanki biraz anormal durcakmis gib geliyo dogal degil gibi aslinda ela da dusunuyordum ama goz rengimin elaya yakin oldugunu soledi aldigim yer yesili onerdi. aranizda kullanmis olan varsa nasil durdugu hakkinda yorum yapabilir mi?

Benim gözlerimde ela eminim sendede bende durduğu gibi durur,amozon colors sofistic in aylıkları el boyaması o yüzden için rahat bir şekilde alabilirsin cnm

kizlar ben de freslook un hareli yesilini siparis verdim sonunda ama pek icime sinmedi gozumde deneyemedim nasil durcak merak ediyorum sanki biraz anormal durcakmis gib geliyo dogal degil gibi aslinda ela da dusunuyordum ama goz rengimin elaya yakin oldugunu soledi aldigim yer yesili onerdi. aranizda kullanmis olan varsa nasil durdugu hakkinda yorum yapabilir mi?

ben freshlook hareli griyi kullandım ve çok memnun kaldım çok doğaldı kimse lens olduğu anlamıyodu kullanabilirsin ama diğer freshlook renklerini pek tavsiye etmem ben hareli bal,hareli yeşil,kurşuni,pure hazel renklerini aldım ve hiç beğenmedim katalogdan çok farklılar kataloğa sakın aldanma alakası yok ama hareli griyi almanı öneririm .

dmtlale lenslerin çok yakışmış çok doğal :nazar::nazar: Gerçek göz rengin nedir bir de ne kadara aldın lensini netten mi aldın ?

ben freshlook hareli griyi kullandım ve çok memnun kaldım çok doğaldı kimse lens olduğu anlamıyodu kullanabilirsin ama diğer freshlook renklerini pek tavsiye etmem ben hareli bal,hareli yeşil,kurşuni,pure hazel renklerini aldım ve hiç beğenmedim katalogdan çok farklılar kataloğa sakın aldanma alakası yok ama hareli griyi almanı öneririm .

ya valla yesilin siprasini verdim bile :bbo:
napsam ki degistirsem mi dicem ama ben yesil istiyordum simdi icim hic rahat degil

ya valla yesilin siprasini verdim bile :bbo:
napsam ki degistirsem mi dicem ama ben yesil istiyordum simdi icim hic rahat degil

cnm bn dün gözlükçüde deneme yaptım. freshlook hareli yeşili denedim.hihoyyyt gözlerim açık kahve güzel durdu ama 40 ytl diye almadım.kaydirigubbakcemile5 bnde inTerntten siparş vericem. sen kaç ytl ye verdın sipariş ?*CADIARZU

147xu7.jpg

147xu7.5686e1f4cf.jpg
bunlarda benim amazon greenlerim ,arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum şimdiden tşkrlrkaydirigubbakcemile3[/QU
145dv0.jpg

145dv0.8c8baef924.jpg
bunlarda suncare hareli yeşiller

amazon colors için sophisticlerin aylığı diyorlardı ki şimdi emin oldum. Mevcutlar içinde piyasadaki en iyi aylık lens diyebilirim. Çok güzel durmuş gerçekten ufaklığın gözlerinin de maşallahı var:nazar: freshlook'lar gözlerimi perişan etti, umarım amazonla rahat ederim.

kızlar ben de lens alıcam fakat nereden almam en uygunudur bilemiyorum. bana yardımcı olursanız cok sewinirim şimdiden teşekkürler :)

Benim gözlerimde ela eminim sendede bende durduğu gibi durur,amozon colors sofistic in aylıkları el boyaması o yüzden için rahat bir şekilde alabilirsin cnm

tşk ederim canım...peki alırken tam olarak ne demem gerek lens hakkında amazon yeşil mi sadece?? birde bu lens 1 aylık mı?? yoksa 3 aylık felan mı???kaydirigubbakcemile5

kızlar ben size kendimi biraz tanıtıyim. bana hanqi renqin yakışacağı hakkında fikir verirseniz sewinirm :) benim qözlerim ela ama kahwerenqiye çalıo. tenim de beyaz ve saçLarım orta kahwe. simdiden tesekkürler :eek:

X