Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Inanmiyorum ..çok güzel olmuşş.ama mavi gibi duruoo.çok hoşş..
Bnm lensler numarali onlarin süresinde bir farklilik wrmi.onlarda 3 aylik mi?(freshlook marka )

bende freshlook almak ıstıyorum tum arkadaslarım bu markayı onerıyor,ama karar veremedım deniz yesılının lens oldugu fazla bellı oluo bence hayatımda hıc okadar yesıl goz gormedım :KK70:
colorblends yesıl gusel gozlerım kahverengı umarım yakısır

bende freshlook almak ıstıyorum tum arkadaslarım bu markayı onerıyor,ama karar veremedım deniz yesılının lens oldugu fazla bellı oluo bence hayatımda hıc okadar yesıl goz gormedım :d
colorblends yesıl gusel gozlerım kahverengı umarım yakısır

bnde onu kullaniorum çok güzel ve doğal duruoo.tavsie ederim.
Snin gözlerin numarali mi???

Ama kullanim klavuzuna baktim ordada 1 ayda bir değiştiriniz yazio.bana optikçi 3 ay dioo.kandiriliyorum die düşünüyorum hep 2 gündür.burdaki yorumlarada baktim herkes 3 aylik dioo.napiyim bilmiorum...

evet sana katılıyorum ınternette arastırdım ve hıc bır lensın 1 ay yada 1 yıldan fazla kullanılmadıgına dair bı metın okudum,,,
bunlar ya aylık lensler yada yıllık lensler,fakat optisyenler niçin 3 ay dıorlar onu anlamıs degılım ..
hatta sordugum bı optısyen var temız kullandıgım takdırde 6 ay bıle kullanabılecegımı soyluyor nasıl olur ya 1 aylık lens nasıl 6 ay kullanılır???

evet sana katılıyorum ınternette arastırdım ve hıc bır lensın 1 ay yada 1 yıldan fazla kullanılmadıgına dair bı metın okudum,,,
bunlar ya aylık lensler yada yıllık lensler,fakat optisyenler niçin 3 ay dıorlar onu anlamıs degılım ..
Hatta sordugum bı optısyen var temız kullandıgım takdırde 6 ay bıle kullanabılecegımı soyluyor nasıl olur ya 1 aylık lens nasıl 6 ay kullanılır???

ewt yha 2 gündür çok kötüyüm düşünmekten kendimi alamiyorum .ama herkes 3 aylik dio..

evet numaralı ama henüz almadım ben gözlük yerıne kullanıcam doktoruma danısmam gerekıyor,yesıl almak ıstıyorum gozlerım koyu kahverengı sanırım lens gozun rengıne gore degısıyormus

ALINTI
mystique17´isimli üyeden Alıntı :
evet numaralı ama henüz almadım ben gözlük yerıne kullanıcam doktoruma danısmam gerekıyor,yesıl almak ıstıyorum gozlerım koyu kahverengı sanırım lens gozun rengıne gore degısıyormus

Ewt değişio eğer koyu kahveyse gerçekten freshlook yeşili öneririrm.birde doktora gittiğinde şu lens sürelerinide sorarsan çok sevinirimm..bide lens kullananlarin lazerde bi sorunu oluo mu onuda sorar misin?

Sophistic Mavi lensim bugün elime ulaştı. Akşam eve gidince resimlerini koyarım.

arkadaşlar aranızda durasoftun shadow grisini kullanan varmı diğer sayfalarda gördüm renk çok doğal ve güzel geldi netten araştırdım ama bayağa pahalı 1 çiftti 270 ytl ye falan geliyo biraz daha uygun olsa almayı düşündüğüm renk çok hoş ,sizlerde bakın 36. sayfada resmi var,birde amozon mavi ve sofistic lensleri olanlar resimlerini eklerse çok iyi olucak ya netteki katologlar yanıltıcı oluyo,gerçek gözde görmek ayrı birşey bekliyorum resimlerinizi

151mt2.jpg

151mt2.05530fb6b1.jpg

ben bişi daha sorucam..bn lensi normal kullandığımdan bi kaç saat fazla daha kullanırsam başım ağrıoo.acaba bunun nedeni gözlerin yorulmasındn olabilir mi?yoksa başka bi sebepten dolayımııı

bununla ilgili hiç bir fikrim yok ben böyle bir sorun yaşamadım,dışarı çıkıcaksam sabah takıyorum akşama kadar gözümde oluyo hatta bazen unutup tam yatıcakken farkına varıp çıkarıyorum,sorun devam ederse bir doktoro danış istersen..........

şekerim belli olmamış pek ya karanlık bi yerde çektin herhalde güneş ışığında çektiğinde daha belirgin çıkıyo ben pek anlayamadım rengini 8(

X