Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu normal gözüm

bunu daha önce koymştum ama tekrar koyayım sizin için..

gerçekten doal duruyor bence hatta yaşadığım bi anıyı anlatayım size:
kemeraltında kızlarağasındaydım geziyordum gümüşçüleri,gümüşçünün biri maaşallh size gözlerinz çok güsel bitrane nazar boncuğu verelim size dedi bende saolun ama lens gözlerim dwedim adam inanmadı yok canım deedi lens olsa ben anlarım anlamam mı faln dedi lensi parmağımla oynattımda öyle ikna ettim adamı:)

bak öncelikle lensi parmağının ucuna alıp ters takmayasın..
Aynada gözüne bak ve yumuşak bir hareket ile lensi gözünüze değdirdiğinde lens yerine oturur.yok bakarak yapamam dersen gözünle yukarı bak öyle tak lensi.. Daha sonra göz kapağını yavaşça kapatıp,gözünle sağa sola yukarı aşağıya bak..hava kabarcıı görürsen devam et aynen uç noktalara bakmaya ,gözün açıkkende yapabilrsin..sonra madem ilk aldın daha konuşalım..sağ göz sol göz lensini hep aynı yere tak..lenslerini takmadan elini yıka güzelce..falan filan

green ocan:sm_confused:
Kendi göz rengim açık yeşil diye aldığım lenslerimin sonucukafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Ben bundan önce 3 aylık freshlook lensleri 50-60 a alıyodum..Bu alışım da kampanya varmış..35 e aldım..kısa bir süreliğine yapmışlar ama bu indirimi ya..solüsyonu da 25-30 a alıyorum..

ya solüsyon ne kadar pahalıymış ya
kullanmasam öle dursa içinde kullandığımda değiştirsem olurmu

Ben öyle yapıyorum eğer takmıycaksam değştirmiyorum..Ama srekli takıcaksam 2 günde 1 değiştiryorum....

kızlar ben fiyatta takıldım yardımlarınzı bekliyorum karlımıyım yoksa kazıklanacakmıyım yıllık freslook yanında solü. 50 ytl sizce nasıll

Bana sorarsan iyi hem yıllık hem solüsyon..Bak ben nediyorum..Ben 3 aylığını 50 ye 60 alıyordum bir de solüsyon parası veriyordum..Daha ilk defa 35 e aldım ben kazık yiyorum asıl laelaelaelaelae laelaelaelaelae sositososito

Bende bu green oceanları Eskişehirden aldım sen nereden alıyorsun?
Ben solüsyonla beraber 100e aldım yıllık serdar bozkayadan.

Ben de Serdal Bozkaya dan aldım tüm lenslerimi..Frshlook kullanıyorum..Ama deneme yaptırmıyorlar yaa )=

Ben de Serdal Bozkaya dan aldım tüm lenslerimi..Frshlook kullanıyorum..Ama deneme yaptırmıyorlar yaa )=

Malesef artık hiçbir yerde yapılmıyormuşsenağlama
Oradaki kızın tavsiyesiyle aldım o lensleri işte. bence ilgisizler ve yetersizler

bu arada freshlook pure hazel de çok hoş bir renk..daha colors hazeli denemedim ama denemeyi düşünüyorum..Ama pure hazel yeşile göre açar göz rengini ..

cnm;pure hazel veya yesıl almayı dusunuyodum ne biliiim ya cok kararsız bırıyım!:S
ama yesıl sankı daha cekıcı durur..arkadasın gozu bnm gıbı koyu kahve sanırım.. guzel durmuş...

Malesef artık hiçbir yerde yapılmıyormuşsenağlama
Oradaki kızın tavsiyesiyle aldım o lensleri işte. bence ilgisizler ve yetersizler

Katılıyorum sanan fazla ilgi göstermiyorlar..Güvenilir olduğu için ordan alıyorum sürekli..Başka yerler de var tabiki ama ordan almaya başlayınca hep öyle gidiyor işte..Denemedn almak çok kötü yaaa laelaelaelaelae

cnm;pure hazel veya yesıl almayı dusunuyodum ne biliiim ya cok kararsız bırıyım!:S
ama yesıl sankı daha cekıcı durur..arkadasın gozu bnm gıbı koyu kahve sanırım.. guzel durmuş...

Evet güzel duruyor yeşil eğer koyu renk istiyorsan yeşil al..Yok göz rengim biraz açılın diyorsan pure hazel al...o da arada yeşil oluyor.. :Ben de düşünüyorum yeşil bazen 1hug:

kızlar ben fiyatta takıldım yardımlarınzı bekliyorum karlımıyım yoksa kazıklanacakmıyım yıllık freslook yanında solü. 50 ytl sizce nasıll

canım freshlook markasının yıllıkları yok. satıcı sana yalan soylemiş. hem solusyonda bır yıl gitmez zaten 3 aydan sonra şişede kalmış solusyonu kullanmayın dıyor doktorlarda bayatladığı için. bence 50 ytl fazla. normalde freshlooklar aylık lens ama ıyı kullanıldığında 3 aya kadar dayanıyor. yanı 3 aylıkmış ben ıyı kullanayımda 5 6 ay kullanırım dıye duşunme sakın. eğer istanbulda tanıdıgın varsa burdan alsın yollasın sana ınan kargo ucretı bıle olsa sana daha ucuza mal olur. tabı bulunduğun ılde fıyatlar dediğin gibiyse sen bılrsın yınede. satıcılar elinde malı satmak için heryolu denıyorlar

Aslına bakarsan ben de frshlookları yıllık kullanmadım..sana kim söyledi yıllık olduğunu kumsal? Hep 3 aylık kullandım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…