Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünku menumu paylasiyorum Zipzip- Cordelia nnurc

13 haziran

Kahvaltı
Salata icinde 1 haşlanmış yumurta
1 dilim tb ekmeği

Ara
Nescafé
6 badem

Öğlen
2 kepçe yeşil kabak çorbası
2 kaşık yogurt
1 kere isirdigim cevizli sucuk

Ara
Yesilcay
1 kuru incir

Aksam
3 kofte
Salata

Ara
Yesilcay
Sut

Adimlarim cok degil maalesef
Bu hafta kizin sinavlari basliyo biyere gidemiyorul evde onunla ders çalışıyoruz

Adim 2294

Eklentiler

• Screenshot_20220614_110007_com.huawei.health.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 19
Afiyet olsun canim

A Anka acaba sende benim gibi misin? Ben listeye uyamam, önce de bahsetmiştim sanırım. Liste oldukça daha çok yeme isteğim artıyor. Diyet falan yalan oluyor. Ama kendim serbest şekilde daha iyi diyet yapabiliyorum. Azaltarak yiyorum. Belki sende diyetisyenle diyet yapamıyosundur

Son düzenleme:
Yan etkisi filan yok demi,eczaneden mi aldın şimdi baktımda kapsül gibi bir ilaçmış.
Yok eczaneden almadım. Supplementler ,vitaminler satan Bi siteden aldım. Barkodlu bandrollü geldi. İşe de yaradı. Ben de Bi yan etki olmadı. Düzenli sporla çok şey fark ettirdi bende. Tabi diyet de hep vardı.

Cordelia Zipzip- ve kızlar oğlum girdi çıktı ameliyata şükür kendine gelmeye çalışıyorum şu anda bugün hastanedeyiz nasipse yarın çıkarız Rabbım tez zamanda iyileşmesini nasip etsin tam bende yazıyordum sana Zipzip- Dr ameliyat iyi geçti dedi gözleri kapalı açılınca nasıl daha göremedik çabuk toparlar inşallah
Hedef65tir oglunun ameliyati kactaydi nasil gecti

Geçmiş olsun Allah sifa versin canim çabucak iyileşir inşallah
Ameliyatın iyi geçmesine sevindim canim

Çok geçmişler olsun,hemencecik iyileşsin sağlıcakla olsun.

Konuşuyo, bi de ııııh diyo, o zaman bana sövdüğünü düşünüyorum
Ben de bir süredir kendime özel hazırlayamıyorum. Mesela en basitinden tambuğday ekmek almayı unutuyorum. Bir şekilde dengeliyorum işte. Ana pes etme sakın. Evdekilere uymaktan bu hallere düştük
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun mezunyetleri
Teşekkür ederim Hanımcım

Dilleri olsa neler söveceklerde işte
Rica ederim fastelcim hayatları boyu hep başarılı olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…