Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen aktif olamadım kaç gündür. Evi acayip dağıtmışız hafta sonu toplayamadım daha :confused:

Ben araftayım. Akşam yarın çok dikkatli besleneceğim diye yatıp sabah amannn yarın yaparım diyip erteliyorum

Belli sıkıntım yok aslında. Sabah uykumu almadan kalkıyorum hemen kahve ve çikolata alıyorum elime enerji veriyor bana. Sonra aman bu gün böyle geçsin moduna geçiyorum. ❤️❤️

Evet çocuklar yumurtalı falan kahvaltı yapmıyor. İlla tost, kek, kızartma, poğaça vb istiyor. Akşama kendime yemek yapasım gelmiyor. Bahaneler bahaneler :olamaz:
Böyle bırakma sakın kendini,diyetisyne gidiyordun birde demi,onun verdiği listemi acaba sana uymadı hiç.

Ben de çocukları provaya bıraktım. Akşam mezuniyet töreni car. Cuma da karne bitti gitti. Şu koşturmaca bitsin hep kendimle ilgilenicem, canım kendim🥰
Benim diyetisyen de öyle diyor. Kendine annelik yapacaksın biraz da diyor. ek gıdaya yeni başlamış bebek gibi özenerek yapacaksın yemeklerini. Bakımlarını bebeğe yapar gibi unutmadan savsaklamadan yapacaksın diyor. Ama ben çok yorgunum artık elimden tutacak halim yok

Benim diyetisyen de öyle diyor. Kendine annelik yapacaksın biraz da diyor. ek gıdaya yeni başlamış bebek gibi özenerek yapacaksın yemeklerini. Bakımlarını bebeğe yapar gibi unutmadan savsaklamadan yapacaksın diyor. Ama ben çok yorgunum artık elimden tutacak halim yok
Gecen yil ben oyleydim. Bebek kucuktu ona ayri yemek, evdekilere ayri kendime ayri. Nasil zaman bulmuşumda yapabilmişim. Evden cikmiyoduk demekki ondan yetişebilmişim. Bu sene kizim kreşe başladı hiç bir şeye yetişemiyorum

Eklentiler

• IMG_20220614_111627.jpg
    IMG_20220614_111627.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2022-06-14-11-13-41-54_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    Screenshot_2022-06-14-11-13-41-54_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 31
Ankacım canım anlattıkların çok tanıdık geliyor. Ben de senin gibi önce çocuklar ailem gibi düşünüp onlar ne seviyorsa onu yapayım diye düşünerek kendimi paralıyordum. Ama bize de yazık .önce kendimize bakmalıyız, iyi olmalıyız ki etrafımızdakiler için de gücümüz olsun , onları da mutlu edelim. Ben artık bu mantıkla ilerlemeye çalışıyorum. Kendimiz için iyi olanı yapalım artık.

Cla kullandım ben canım. Yemeklerden 15 dakika önce alıyorsun. Kullandığım dönem çok güzel incelmiştim. Tartıda çok büyük değişme olmamıştı. 10 kilo vermiştim ama görüntü daha fazla vermiş gibiydim. Tabi düzenli spor da yapmıştım. Gerçekten iyi yağ yaktırıyor. Yine kullanmayı düşünüyorum açıkcası

Cla kullandım ben canım. Yemeklerden 15 dakika önce alıyorsun. Kullandığım dönem çok güzel incelmiştim. Tartıda çok büyük değişme olmamıştı. 10 kilo vermiştim ama görüntü daha fazla vermiş gibiydim. Tabi düzenli spor da yapmıştım. Gerçekten iyi yağ yaktırıyor. Yine kullanmayı düşünüyorum açıkcası
Yan etkisi filan yok demi,eczaneden mi aldın şimdi baktımda kapsül gibi bir ilaçmış.

X