Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar kuzum

Günaydınla rkaptanım

Afiyetler olsun

Süpersin saracım

Afiyetler olsun

Afiyetler olsun,yeşil takımda olmanın avantajı işte
Yaa çok iyi oldu valla. Saati şarja takıyorum 2-3 saat sonra aklıma geliyor. Annemler gidince yine takip ederim. Ama normalden daha hareketliyim aslında. Akşam erkenden yatıyorum yorgunluktan.

Selam canım. Bugün ya da yarın daha aktif olacağım. Sen de gel aktif ol. Rekabet yap. Eminim bir yolunu bulursun.
Aynen aktif olamadım kaç gündür. Evi acayip dağıtmışız hafta sonu toplayamadım daha
Hıh sen neydesin
Ben araftayım. Akşam yarın çok dikkatli besleneceğim diye yatıp sabah amannn yarın yaparım diyip erteliyorum
Niye böyle oldun,bir sıkıntın filanmı var yoksa.
Belli sıkıntım yok aslında. Sabah uykumu almadan kalkıyorum hemen kahve ve çikolata alıyorum elime enerji veriyor bana. Sonra aman bu gün böyle geçsin moduna geçiyorum.

Selam canim
Diyetisyen listene uyamiyorsun galiba
Evet çocuklar yumurtalı falan kahvaltı yapmıyor. İlla tost, kek, kızartma, poğaça vb istiyor. Akşama kendime yemek yapasım gelmiyor. Bahaneler bahaneler

Benimki sadece mama diyebiliyor
Maşallah gene konuşuyormuş
Yaa ne guzel cekmisler
Aynen ne kadar harikalar
Günaydın pastelfitim

Kolay gelsin canim

10.066
Yokk artıkkk yaaaaa evde nasışl yürüyon o kadar annenler kızım evladım sen ne yapıyon demiyorlarmı hiç
Yaa çok iyi oldu valla. Saati şarja takıyorum 2-3 saat sonra aklıma geliyor. Annemler gidince yine takip ederim. Ama normalden daha hareketliyim aslında. Akşam erkenden yatıyorum yorgunluktan.
Aynen böyle daha rahat ettin demi,saati unutma sakın bende sabah kalkınca hemen takıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…