Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanim
Zipzip- canım ben tartıma pil alamadım unuttum özür dilerim. Yarın sabah bir deneyeceğim kilo gösterirse masterfit'e gireceğim yoksa bu hafta da sarı takımdan devam edeceğim
Tamam canim
Afiyet olsun pastelfitim
Hanımlar bugünlerde az katıldım, Pazar günü çocukların sınavı olduğu için onlara konsantreyim. Yeme içme erken yatma moral verme. Daha sonra rahatlıyacağım inşallah.
Olsun pastelfitim simdi çocuklarina destek ol

Evet erken, az salata yiyeyim bari

Geçmiş olsun canım

Salata yiyeyim canım

Eline sağlık canım
Afiyet olsun pastelcim en güzeli salata zaten
Geçmiş olsun canım. Şifa olsun.
Sağol kaptanım,kolestrol ilacım raporlu içmeden düşmüyor
Afiyetler olsun,kahve işe yarıyor demi çok güzel yağ yakıyor hemde
Afiyetler olsun,doktora gittiğiğimde söylryi bende kolajeni.
Afiyetler olsun
Çok geçmişler olsun,ucuz atlatmışlar gene

Şuan bu mesajın beni öyle motive etti ki teşekkür ederim mesajına ve varlığına

Gunaydin kizlar zombi gibiyim inanılmaz nem var ben Ankara da bu kadar neme ilk defa rastladim. Gece ne buyuk uyudu ne kucuk hepsi de tepemize geldiler. Babalari baska odaya kacarak hayatini kurtardi ama ben isirildim
Bence sen değil bebeler zombi olmuş bir daha dünyaya gelirsek baba olalım lütfen ne güzel hep anneler ilgileniyor bebelerle Ankara kuru olur normalde ama niye öyle oldu ki. Urfa’da da toprak yağıyor. Kapı pencere açamadım dün, pişik olacaz bu gidişle

Şuan bu mesajın beni öyle motive etti ki teşekkür ederim mesajına ve varlığına
Ben teşekkür ederim, 94 kilodan 70 Li kilolara inilebildiğini bana gösterdiğin için canım bu hafta böyle oldu ama haftaya bir bakmışsın 77 Şahane olur

Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Cok gecmis olsun

Baba olacağım derken, gece 4 buçukta uyandık oğlumla. 5 e kadar uyutmaya çalıştım, baktım uyumuyor ben de tamamen uyandırdım ama baba olsan iş saati yaklaşırken kalkıp , güzel bir kahvaltı yaparsın. Bebeği seversin, ne var ki bu çocukta, huysuz değil, çok akıllı maşallah dersin ve evden çıkıp işine gidersin taaaa ki akşam 6 ya kadar dışarda olursun vs buna benzer şeyler . Neyse işte biz o saatten beri uyanıktık ama birazdan uykuya geçeceğiz. Her an bizim için iyi geceler olabilir

Zipzip- kaptanım ben yeşil takımda olayım tekrar. Adım sayılarım yetersiz kalıyor. Kendim spor yapabilirsem eklerim yine. Teşekkür ederim
Tamam canim yesile ekledim
Afiyet olsun canim
Günaydın canim artiyi atip eksiye gecmissin tebrik ederim
Günaydın canim ekledim Masterfite
Hayırlı sabahlar
Hayırlı cumalar kızlar
Hayirli sabahlar hayirli cumalar gezegenim
Günaydınlarrr hayırlı cumalar
Günaydın canim hayirli cumalar

Tamam canim yesile ekledim

Afiyet olsun canim

Günaydın canim artiyi atip eksiye gecmissin tebrik ederim

Günaydın canim ekledim Masterfite

Hayirli sabahlar hayirli cumalar gezegenim

Günaydın canim hayirli cumalar
Güzel kaptanımız , güzel bir gün olsun senin için

Noldu gene

Evet kiru sıcağa razi olacagimi bilmezdim yavmur yagiyor ama resmen buhar odasi gibi
Hakkini yiyemem cok ilgilidir ama emzirmeyi basamadi emzirme bitsin atacağım kendimi baska odaya bir guzel uyuyacagim insallah

Abla benim oğlan diş çıkarıyor, bu defa 3 tane gördüm . Geceleri ağrısından pek uyumuyor. Eşim kalkıp kucağına alsa çığlık çığlığa bağırıyor, ben kucağıma alınca susuyor ve kucağımda uyuyor. Artık eşimi uyandırmaktan vazgeçtim. Çünkü her türlü ben kalkıyorum zaten. O bari uykusundan olmasın

Migim ben de çok sık yiyorum , o zaman akşam çok canım istemiyor. Ama sabah akşam öğünü yaparsam akşam iştahım açık oluyor, çok yiyorum
Az yeme işi bu hafta çözsek mi aralıklı oruca başlıycam
Ama acıkınca bol bol su içmek istiyorum
Pozisyonu azaltmaya calışıcam
Akşamlari tek yemek salata yogurt yeterli
Bu hafta deneyime girecegim
Az uyu az ye az konuş verimli yaşama giriş yaptım ama gerçekten çok çok iyi hissediyorum:)

2 Haziran
Tarçınlı kahve
Sabah
2 yumurta
3 zeytin,minik parça peynir,maydonoz,domates,salatalık,çay ekmek yok.

Ara
1 kayısı çayı,2 ceviz.

Öğlen.
2 kaşık tavuk sote,1 kaşık pilav ve z.yağlı taze fasulye.

Akşam.
Yarım gözleme,domates,salatalık,su
Ara.
1 yeşil çay

Su 2lt.

Zipzip-

Günaydın
Mutlu sabahlar
Günaydın canim
Günaydın canlarım yine bir haftayı bitirdik
Günaydın canim
Günaydın, sabah 6.30 tartım ektedir.
Eki Görüntüle 3077881
Günaydın canim guzel eksi tebrik ederim
Afiyet olsun canim
Perşembe menüsü

Sabah 1 salata 1 havuç 2 yum 6 zeytin
Öğlen; salata 4 enginar haşlama
Akşam yok
Afiyet olsun canim
Kilo bildirimim
Cuma 79.6
Bu cuma 79.9
+300 üzgünüm ben bir türlü bu işi yapamıyorum
Zipzip- Cordelia ummhnisa
Artin cok degil canim haftaya daha güzel olur
Masterfite ekliyorum
Günaydın canim guzel eksi tebrik ederim
Gunaydin kizlar zombi gibiyim inanılmaz nem var ben Ankara da bu kadar neme ilk defa rastladim. Gece ne buyuk uyudu ne kucuk hepsi de tepemize geldiler. Babalari baska odaya kacarak hayatini kurtardi ama ben isirildim
Günaydın kaptanim
Günaydınlar hanımlar
Günaydın ablacim
Iyi geceler o zaman canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…