Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün musmutlu bir gün olsuunn
Kardeşimin çoçukları şimdi çektim 3 tane 2 oğlan 1 kız en arkadaki de Maya anne

Eklentiler

• 1000020957.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 9
  • 1000020916.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 9
  • 1000020915.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 9
  • 1000020961.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 10
  • 1000020966.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Adı üstünde c.tesi kaçamağı
Çok güzel
Harikasın bebek

19 saat aclik üzerine kahvaltimi yapiyorum
Bugun protein günü olacak insallah.
Ben deyim maydanoz mücveri , Siz deyin otlu omlet çok güzel oldu içine Toplam 3 dilim peynir 2 yumurta 1 avuç maydanoz ve 1yk yulaf kepegi ekledim Bir dahaki sefere tavaya Kaşık ile dökeceğim o zaman yuvarlak olur Daha güzel görünür

%15 in altı tehlikeli imiş. Benim zaten son 4 kg kaldı ya 45 olmam için. (Orda 49.4 çıktım )
O yüzden sorun yokmus benim için.
maşallah kızçe sanaa yaa çok sevindim adına darısı başımaa spor yapamayınca zayıflaylayamayakmışım gibi hissediyorum ki şuan ameliyattan dolayı yapamıyorum da yemeyi baya bi düzene koymam lazım nasıl olcak bilemiyorum
O 4 kilo da istedigin yerden gitsin inşallah
Valla tebrikker hayal edemedigimiz noktadasin. 48 diyordun niye 45 oldu
taaa ilk geldiğinde 45 diyordu o zaman bende şaşırdıydıydım yok 35 ol 45 çok olur deyin ahhaaah

O 4 kilo da istedigin yerden gitsin inşallah
Valla tebrikker hayal edemedigimiz noktadasin. 48 diyordun niye 45 oldu
Canım rakam olarak bakınca az geliyor biliyorum ama boy kısa olunca çok normal bı kilo. Mesela 165 boyundaki birinin 50 kg olması gibi . Çok tşk ederim darısı tüm masterfit ailesinin hatunlarınin başına aminnnn
Yürüyüş papatyam yürüyüş
Dr , sürdürülebilir en ideal spor yürüyüş dedi bana bugün. Sen de toparlaninca günde 1 saat yürüdün mu tamamdır bu iş.

evet canımm bi dobarlanayımm hemencecik yürüyüşe kaldığım yerden devam böyle yarışamıyoruz ama senle şuan haksız rekabet var bi 10 güne görersin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…