Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok sagol canim.
Soyle birsey:

Eklentiler

• 76417460-A9C5-481E-ADFF-4E6DDDAD24E7.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 32
Evet canımm ilk kez denedim güzeldi tadı ama öyle çok abartıldığı kadar yoktu bence
daha koyu kıvamlı mı seviyorsun cnm

Hadi ya ailesi sevdikleri dinlemeyince kötü oluyo insan ama kendini üzme nolur, kendi parası sonuçta , düşünememiş iniş çıkışı demek ki

süpermiş yaa

iyi geceler canım

kız yoooo
çok gülerek okuyorum valla

hıım o tatlıya daha iyi oluyor cnm karabuğday unu süper tuzluya

Sağol canım. Yemekte evde değildim ama eve gulutenli birsey sokmuyorum. Dışarıda ya da misafirlikte ufak ufak açıyoruz diyeti. Ama çok sık değil

Can sıkıntısı bebem ya Pastele sözlü satasamayinca imocilerle taarruza geçeyim biraz dedim...
Yeni rota lazım bize iyi mi oldu kötü mü oldu ne güzel karşı cephelerdeydik

Tansiyon sorunum yok benim şükür canım alıştı artık benim vücud iki saatte enerjiyi geri topluyor

Afiyet olsun şahane görünüyo
Çok güzel ve doyurucu canım hiç aciktirmiyor
Okulda öyle pambik gibi olamıyorum ki sinirlenince elim ayağım titriyor kan şekerim düşüyor sonra gözüm dönüyor ne ikram edilirse gömüyorum.
Alissan gerçekten çok güzel bir beslenme şekli ..evde olduğun zamanlar hafta sonları yap ..canım
Masallah kaptancim cok guzel vermissin. Izindeyim . Benim bebis artik emmiyir da buyudu zaten yeter 1 sebe icti sutunu. Simdi dogum kilolarimi verme vakti.
İnşaallah çabuk verirsin canım bir günde 4 kase sütlaç icmezsen

Zipzip- günlüğün yeni adı hayırlı olsun.
Bana birşey eksik gibi geliyor
Israrla aşkla yarışmak istiyor, o da demiyorki ben iki canliyim
Bende kilo verebilirim daha yeni hamileyim
Şuan yapılacak en mantıklı şey yüksek fiyattan alınan altınları unutmak diğer türlü bozdurmak zarar altın illaki yukselecek

Altın dolar düşüyor.
Ama zamları indirmezler ki hep öyle oluyor dolar yüzde 10 artsa %30 zam yaparlar sonra da indirmiyolar malesef keşke inse canım market fiyatları da

Degil mi ya hep de mankenler var
Insallah yarar canim. 12 seans bundan almistim. Bakalim daha 9 kere gidecegim. Umarim olur faydasi
Tamam incelme olacak mı bize de yazarsın cnm ölçüleri de atmıştın sanırım

Tansiyon sorunum yok benim şükür canım alıştı artık benim vücud iki saatte enerjiyi geri topluyor
Oh iyi canım

20 Aralık Menüm
Sabah ılık limonlu sirkeli su
Kahvaltı 1 simit 2 dilim beyaz peynir 1 tatlı kaşığı reçel 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin söğüş yeşillik şekersiz çay
Öğlen 4 kaşık pirinç pilavı 4 kaşık kaze fasülye cacık
Ara 1 züber bar ,sütlü türk kahvesi
Akşam 1 kase mercimek çorba

2 lt su

Spor 4 mil leslie ve yürüyüş
Zipzip- Aijoo

Damat zamanında dolar 6 ya çıktığında aynı konuşmalar aynı senaryo oldu dolar üç beş düştü fiyatlar aynı kaldı.. damat o zaman dalga geçmişti dolar 10 çıkacakmış 15 diye dış güçlerin oyunu dediler..gerçek oldu çıktı şimdi biraz dusucek aynı hızla cikicak yine kimse sevinmesin bence

Bugun nerdeyse 4 ekmeklik karbon almışsın. Sen hesap et canim. Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…