Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım sen bu hafta hangi takimdasin

ne detoksu yapacaksın canım?
Canım Seher Akgül var youtube da o ilham oldu yürüyüş bitsin atayım cnm menüyü

Amin canım inşallah Allah razı olsun inşallah bana tutunurda onu da seve seve paylaşırım sizinle
Oyyy kurban olsunlar inşallahh

Ben şimdi zumba yapmaya gitcem
Oyyy kız nerden buldun o enerjiyi
ama yine dikkat et cnm tansiyona

Allahım öldüm bittim. Egzersizlerimin üstüne adım tamamladım. Suratım kıpkırmızı kaldıama müthiş bir gün olduListem aaaaaz sonraaa
Pisikolata reklamından sonra mıı

Yollayayim kargoyla
Kavanoza koy kavanoza

Yüzümden ateş çıkıyor, sinirden catliyorum.
Annemin bir miktar parasi vardi cuma günü gitti altin dolar aldi. Yuksek fiyattan. Şimdi düşüşe geçince bozdurmak icin esimi cagirdilar internet bankaciligindan olur mu diye. Hiç bir zaman benim dusuncelerimi onemsemediler zaten yapma diye yalvardim anlattim yok ya bu insanlari boyle hırsı bitiriyor

Canım tek öğünü her gün yapmadım ama öğünleri az az yiyince tabi çok etkiledi

Haftaya beraber başlarız inşallah canım
İnşallah canım bu hafta biraz dinleneceğim kitap okumalarıma tekrar başlayacağım biraz daha zaman ayırmak istiyorum kendime..
Haftaya İnşallah takımda oluruz

Canımm üzücü olmuş gerçekten acil değilse bozdurmasın neden al sat yapıyor ki kısa vadede..

Ben de seni seviyorum sebastianim en pozitif cheesecake

Helaaal

yooo ben hep böyleyim
Bugün öğlen yattım sol böbreğim ağrıyo, herşey akşama kaldı ondan. Ağır geldi yani
Böbreğin mi daş mı düşürüyorsun abla sık oluyo mu

Iyi geceler herkese
İyi geceler canım

Canım afiyet olsun pilav şehriyeli miydi? Ufaktan arada gluten yediriyo musun şimdi merak ettim de

Okulda öyle pambik gibi olamıyorum ki sinirlenince elim ayağım titriyor kan şekerim düşüyor sonra gözüm dönüyor ne ikram edilirse gömüyorum.
Tarçın çayı götür ablacım yanında

Afiyet olsun canim. Gayet guzel olmus. Evde kakao varsa sicak suyla kakao da icebilirsin o da bastiriyir yeme istegini.

Benim bunye baya saglam demekki canim, ben cok hafif gecirdim. Sukur bebis de kizim da birkac gun baya ateslendiler o kadar. Ne yazik ki Artik bundan kacis yok hepimiz gecirecegiz birgun.
Hafif atlatmanıza sevindim canım geçmiş olsun yine

Nolduu gıı durup dururkene

Canım süpersin infrared ışıklı eliptik nasıl bişi

Yemin ediyorum kıyamıyorum hiçbirine. İflas edeceğim. Şimdi kedi evi sipariş verdim. 2 tane bahçeye koyacağım. Bakalım sevecekler mi? Çok soğudu hava geç kaldım.
Oyyy tontik yürekli kaptanımm severler tabi kiii yoo koca bir kış var :) Allah bol bol sevap yazsın

Aaa ben de seni bulamadım aynı takıma düşmüşüz ya...yeni bir yol haritası mi duzenlesek napsak
Rota yeniden oluşturuluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…