Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun canım

Takımını etiketle canım göremeyenler olabilir

saracım bence pilavı tabak ölçüsüyle yeme. insülin direncin de var. tabak, kase ölçüsü fazla kaçar. mesela 3 yk ye

aslında iyiysen azcık leslie yapsan akşam iyi olur

Niye az gelsin canim üstü sayılmıyor zaten
Ne bileyim hani 8 binde bırakmak istemedim
Canım yemedim bugün tek öğün yaptım. Ama zorladım işte, geceleri de az uyuyorum herhalde birden fazla geldi. Bugün daha zorlamayacağım.
Sen avantajı alsan kendim için hiç üzülmem senin için ciddiyim sevinirim rakip kaptan olabiliriz ama sana çok sempatim var ama bosverirsem 8 kişiye ayıp ederim. Elimden geleni yapacağım olursa olur olmazsa olmaz

11 Aralık menü
Sabah 11,45 yumurtalı omlet zeytin peynir Roka salatalık

Ara 10 fındık

Akşam 18.00. Fırında balık salata

Adım 15 475 demam ediyor

Zipzip-
F Filiz
fesang
Afiyet olsun canim❤
Afiyet olsun canim ❤

canım benim çok teşekkür ederim benim de öyle
bak zaten bu bir yarış. amaç kilo verirken hoş sohbet olsun. azimlenelim, motive olalım diye bu yarışlar. tabi ki benim de senin de beraberimizde takım arkadaşlarımız var. avantajı kim alırsa takımı da mutlu olacak.
avantajı tabi ki almak isterim ama sen alırsan da üzülmem yine sevinirim bu yarışta iki taraf var. ya sen alacaksın pazartesini de cumayı da ya ben

aynen olmazsa olmaz. yeter ki eksi gelelim

Geçen haftaki malum olay beni etkiledi biraz canım, kırmızı kaptan yarıda bıraktı gitti. Hemen üstüne ben kırmızı kaptan olunca tırstım tabi ki amaç dediğin gibi eğlenerek kilo vermek. Elimizden geleni yapalım bakalım kimin hakkiysa o kazansın. Cuma da hep beraber eksi gelelim inşallah

Yaa o olayi düşünme hic
Sen elinden geleni yap yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…