Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başım çok ağrıyor Fulyacım öğlende de tansiyonum biraz yükselmişti yine
benim de bu aralar hafif oynak. 3 gündür minimum tuz kullanıyorum. yemekte olan yetiyor. ekstra eklemiyorum. insülin tansiyonu da etkiliyor bilgin olsun. karboyu azalt. ben ekstra tatlı yemiyorum. meyve yedim o da tarçınla.
hareketli spor değil de dışarıda yürüyüş tansiyona da iyi geliyor. ben bugün dışarıda yürüyüş yaptım. çok iyi oldu. deşarj oldum 💕

kendine dikkat et tatlım :KK60:

Ben 2 aydan fazla yarıştım hep mavideydim
Hayatımda 1 kere Kırmızı oldum onda da kendim kazanarak :KK70: Bu hafta gene maviyim
:)) Ben önceki hafta yeşille başladım sonra mavi, maviden kırmızıya transfer oldum şimdi kırmızı kaptan oldum hepsini az da olsa tattım hahah
Atacağım kapatmadım daha diye yazmadım 😊
Tamam canım ne zaman müsait olursan
sara_28 sara_28 1/2 limonu sık az su ekle iç canım. tansiyona iyi geliyor.
Ayyyy sabahtan beri kaç kere suya limon katıp içtim aferin bana belki ondan kötü oldum🙈🙈

:)) Ben önceki hafta yeşille başladım sonra mavi, maviden kırmızıya transfer oldum şimdi kırmızı kaptan oldum hepsini az da olsa tattım hahah

Tamam canım ne zaman müsait olursan

Ayyyy sabahtan beri kaç kere suya limon katıp içtim aferin bana belki ondan kötü oldum🙈🙈
ooooooooooo 🙄🙄🙄 senin tansiyon ondan bu kadar düştü 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Allah iyiliğini versin :KK70:

Ya çay çok içiyorum demirim düşüyor, C vitamini olsun diye limonlu su içeyim dedim kaç gündür limonlu su içip duruyorum valla kafam güzelmiş 😆😆😆
aklında olsun bir de aşırı çay ve kahve de baş dönmesi yapıyor. bakma ben içiyorum ama benim özel küçük boy fincanlarım var. yani öyle büyük kupalarla içmiyorum.

aklında olsun bir de aşırı çay ve kahve de baş dönmesi yapıyor. bakma ben içiyorum ama benim özel küçük boy fincanlarım var. yani öyle büyük kupalarla içmiyorum.
Hahaha bak ben bir sürü çay içiyorum, demiri toparlasın diye de üstüne bir sürü limonlu su içiyorum. Kendimi duble dibe çekmişim haberim yok🙈🙈

11 aralık
Sabah(1 wasa)
Eki Görüntüle 2968161

Şekersiz Türk kahvesi
Çikolataları küçük uşağım yürüttü😄😄
Eki Görüntüle 2968163

Akşam yemeği
Yulaf unu tabanlı pizza
Eki Görüntüle 2968164

Adımları tamamlayınca atarım❤️
fesang fesang Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Menümü yazayım