Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızına acil şifalar dilerim canım

Oy yavrum, çok mu beklemiş, ağrısı mı çokmuş, Rabbim şifa versin

Çok geçmiş olsun canım

Kaptanım büyük servis kaşığı kadar deyil, yemek kaşığından az büyüktü kaşığım
Yanındakiler zaten doyuruyor çok şükür

Çok geçmiş olsun canım benim
Geçmiş olsun canım benim
benim kızın da sabah karnı ağrıyordu ağlama sesi duydum rüyamda baktım kızım wc de sessiz sessiz ağlıyor baba bilmem kaçıncı uykusunda duymadı bile
Çok geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun canım benim

Selamlar hanımlar orduevine gitmiştim sabah,dip boya kesim oldu yeni geldim eve.
Ohh sıhhatler olsun güle güle kullan benim de geldi h.sonunu bekliyorum arkaları eşim boyuyor
Kızlar mrb çocuklar hasta giremiyorum. Gece ateş içindeydik sıfır uyku ile ayaktayım. yine kış geldi aktif olamıyorum
Canım geçmiş olsun kendinizi de koruyun c vit falan bağışıklık güçlendirici başlayın çünkü anneye illa ki bulaşıyor
kızlar ya bir kaç gündür aşırı halsizim. habire uyuyasım var uykumu alamıyorum. akşam 9.30da uyudum halen uykum var
Canım şekerine baktırdın mı ben de öyleyim çünkü 2-3 gündür ilacımı içemiyorum sürekli uykuluyum
Arada benimde tutuyor o damar. Dün kendide çok yorulmuştu. Aslında o kadar düşüncesiz değildir. Sabah sizmisim bir kalktım kahvaltiyi hazırlamış
Ya öyledir muhakkak ama çocuklar hususunda erkekler sanki her şeyi anneye bırakıyorlar bazen
Nabersiniz
Beni sorarsanız
Ne oldu kine

Teşekkürler sağol,kesilince kafam rahatladı resmen iyi geldi.
Birde İzmire gideceğim düğün var ona hazırlık oldu.

genelde düşük hep şekerim canım.

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum
Canım patimsilizm sürekli evden hazırlayıp götürüyor yanında heryere taşıyor bence çok havalı çok da sağlıklı geceden hazırlıyor,bazen h.sonundan yapıyor çok da değişik güzel yemekler

bilmiyorum canım ama daha zorlamyacağım artık seneye gider inşallah

çok geçmiş olsun canım

allahım yaşatmasın bidaha geçmiş olsun canım
Okudum anaokulu maceralarını hatta uzun uzun yazip sildim. Benim ikizlerden biri de cok ağladı. Ilkokulda da sorun yaşadık. Hala diyorum hareketleri daha cocuksu ama buyuk gibi saygi duyulmak istiyor. 1 sene gec gitseydi okula sorumluluklarini bilirdi belki. Inan kalk ödevini yap diye cocuklari dürtuklemek daha zor. Tamsmen cocugun gelişimi ile ilgili. Abileri ilkokula 5.5 yasinda gitti ( şubat dogumlu) onda odev konusunda ilkokul 4 gibi sorun olup çözüldü bitti. Ikizler 6 yasinda gitti ( eylul dogumlular) o anaokulunda aglayan ile hala uğraşıyorum. Arkadaşim kasim dogumlu oglu- o da cok basarili -okul hayati zor oldu diye , mayis dogumlu kizini okula 1 yil gec verdi simdi her hafta deneme birincisi okul birincisi diye durum paylasiyor. Zekasinin yetmesi veya basari degil "istekli olmak " da önemli

Kızlar mrb çocuklar hasta giremiyorum. Gece ateş içindeydik sıfır uyku ile ayaktayım. yine kış geldi aktif olamıyorum
Gecmis olsun kış boyu bir vitamin destegi kullanmak lazim. Cocuklar 2 yas uzeri ise ve bitkisel seyler yedirebiliyorsan balin icine zencefil zerdecal tarcin ekleyip her sabah 1 cay kasigi bu karşımdan verebilirsin. Ben balla veremiyordum zencefilli zerdecalli sarimsakli firinda tavuk yapıyordum ve iyi geliyordu.
Buralardan cok uzak kalma senin sagligin da önemli

Hamdolsun
Ömrüm mutfakta geçiyor
Oğlum ve eşim un ve şekeri kesince ne pişireceğim diye düşünüyorum, çok yemek seçiyorlar, bazen ayrı ayrı yemek yapıyorum.
Arkadaş rehabilitasyonda, başka şehirde, çocuklarına yemek yapıyorum
Birde yemek yapmayı sevsem

Ne olsun ki
Yemek yapıyorum, yetmez mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…