Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim 10000i geçtim şimdi ama biraz kötü oldum oturdum yerime
zorlama canım. ben geçen hafta adımlara akşamları mezdeke lesliyle devam ettim. ama bir akşam çok zorladı fena oldum. aksine ödem yaptı. baktım vücut tepki verdi. akşamları 3-4 gün oynamadım. yine de 8000 ini geçtim.

zorlama canım. ben geçen hafta adımlara akşamları mezdeke lesliyle devam ettim. ama bir akşam çok zorladı fena oldum. aksine ödem yaptı. baktım vücut tepki verdi. akşamları 3-4 gün oynamadım. yine de 8000 ini geçtim.
Valla canım tahminim vücuttaki depolar azaldı herhalde. Ağzıma birkaç lokma atıp uzanacağım.

Valla canım tahminim vücuttaki depolar azaldı herhalde. Ağzıma birkaç lokma atıp uzanacağım.
akşam yemeği yedin mi? yemediysen normal yemeğini ye canım. yemeği de çok erken yeme. tamam iyi oluyor diyet sürecinde ama akşamları geç yatınca ve de böyle fazla spor yapınca vücut besin arıyor.
geçen hafta zaten çok iyi kilo verdin. bu hafta normal git.

Ya gün boyu iyiydim aslında bir anda içim çekildi bir garip oldum. Zorladım canım evet :KK43:
özetle spor fazla gelmiş tatlım :KK51:
Pazartesi kimseyi mahcup etmek istemiyorum çok kastım birden. Bugün daha zorlamayıp dinleneceğim canım

8 bindi de hani kaptana 8bin az gelir diye düşündüm
mahçup olunacak birşey yok canım kimseye karşı. öyle düşünme. 2 kaptan var. ya sen ya ben avantajı alacağız. sağlıkla verelim önemli olan o. sağlık gittikten sonra anlamı yok.

X