Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Özel bi sebebi yoksa neden kilo vermeye devam etmek istiyorsun canım, yağ oranın normalim altında çıktı demişsin Merak ettim

3-4 görüşme iyi bence
dolar milyoneri
6 ay olacak diyet yapalı ben hep 48 i hedef aldım. Şimdi 48 i görmeden korumaya geçmek istemiyorum. Tamamen rakamsal takıntı benimki. Diyetisyene de sırf bu yüzden gidiyorum hani göz yaparken kas cikartmayim sağlıklı kilo vereyim diye. Şimdiye kadar hep yağdan verdim ama artık nasıl olacak bakalım p.tesi Dr la da konuşurum bu takıntım için
Bu arada sağlıklı olarak verebilirsin derse kesin 45 kg olana kadar diyet yolculuğuma devam ederim canimcim
Eki Görüntüle 3486416
EVETT EVETT İŞTEE 3 TANE YEDIGIM DÜRÜMÜM KARSINIZDAAA ARKADAŞLARRRR @LenaG @Sitare55 @Jou A Asya89 nurovic @yazarhanim35 Fit mutlu anne
Valla iyi kekledin kız bizi heee.
Helal olsun sana, afiyet olsun guzzum

Son düzenleme:
Seni Allah bildiğini gibi yapsın vallahi hani şu 70 cm lik olan uzuuuun dürümler geldi gözümün önüne
Onu yiyemem İnan ki şu an o kadar emeğim çabam boşa gider diye bile canım Bugün aslında Dürüm çekti yalan değil ama dedim Niye öyle Dürüm yapayım ki ya da sipariş vereyim sağlıkli Dürümü mü kendim yapayım dedim İçerisinde domates salatalık mozarella peyniri biraz da labne var bu şekilde 3 tane sağlıklı ve nefis körleyici Dürüm elde ettim Çok da güzel doyurdu vicdanım ve bedenim çok rahat

Bu da benim akşam yemeğim
Mis gibi afiyet olsun kaptanimm
Ay Asya canım benim benim için de uzun uzun yazılar yazmışsın canım benim Ben de benim 3 çocuk var Onlara hamburger sözü vermiştim kendime böyle maruldan Dürüm hazırlarken onlar da hamburgerlerini yediler ben de ev usulü sağlıklı dürüm yedim tabii canım o kadar emeğimi boşa salamam ben de hafta sonu bile kaçamak yapmamaya çalışıyorum İnan ki

Kizzz ben yemiştim birkaç ay önce hemde diyetteyken nasıl gözüm dönmüştü varya. Ama gece yarısına kadar kivranmistim aşırı rahatsız olmuştum.
Migde küçülüyor ya ondan rahatsız ediyor kuzum yolum güzel yoldaşlarım güzel pes etmek su koyuvermek yok

Neden 48 canım, daha önce bu kilodayken kendini iyi hissettiğin için falan mı. Çünkü iki kilo çok da önemli değil aslında bi de boyun kaç canım vki kaç çıkıyor ona bakmak lazım
Yine diyorum yağ oranın normalin altına indiyse bence spora odaklanıp sıkılaşsan da 48 kilo gibi görünürsün zaten
Yine de sen bilirsin

Amim canim hahahah aynen kapinda belirebilirim
Ben nasil 81.5 olucammm
Olursun bence ben inaniyorum sana
Anladim canim apa seviyelwri bana cok zor gözüküyor ya cok yapan var ama
Ah bu cope gitmesin dediklerimiz valla vicfan azabi resmen bende bazen birer kasik birer dunyanin yemegi oluyo tabagimda ziyan olmasin diye
Afiyet olsun canım cok guzel
Cok gecmis olsun crp yuksekligi de zor ya benim gecen 20 falandi 5 gunluk antibiyotik vermisti doktor gecer insAllah da hastanermye yatişa gerek kalmaz
Bence guzrl canim afiyet olsun
Bol yag yakimi olsun inşAllah
Hadi insAllah super odül
Afiyet olsun canım güzel menu
Bence 2 ya da 3 gorusme al
Eki Görüntüle 3486416
EVETT EVETT İŞTEE 3 TANE YEDIGIM DÜRÜMÜM KARSINIZDAAA ARKADAŞLARRRR @LenaG @Sitare55 @Jou A Asya89 nurovic @yazarhanim35 Fit mutlu anne
Kııııız Allah iyiliğini versin nasıl ağzım açık kaldı ya bi an dedim 3 te durduran ne oldu acaba afiyet sifa olsun sueprsin valla gec kaldim ama iyi kekledin cidden

3 Ekim Perşembe

8.00
Sirkeli su

9.45

bu tabak

12.00
Bir avuçtan az leblebi
İçinde bi tane kaju
İki üç tane dut kurusu vardı

Gün içinde sade iki Türk kahvesi içtim saatleri hatırlamıyorum

16.30
Salata
Bir kase yoğurt

19.00
Yürüyüş sonrası sade maden suyuna yarım limon sıktım içtim

Su 2 tamamlarım

15.000 adım

158 boyum diye ve ideal olanı arada 10 fark olmasiymis. Ben de 48 olursam tam olacak diyerekten. Tek sebep bu. Dediğim gibi benimki sadece takıntı.

158 boyum diye ve ideal olanı arada 10 fark olmasiymis. Ben de 48 olursam tam olacak diyerekten. Tek sebep bu. Dediğim gibi benimki sadece takıntı.
Anladım canım bence takıntı yapmamayı deneyebilirsin Allah korusun sonra yeme bozukluğu falan olur
Ama kendini bedenini sen daha iyi tanırsın en iyi kararı vereceğini düşünüyorum diyetisyen de yönlendirir zaten

Kızlar tam tamına 9 gündür regl gecikmesi yaşıyorum. Ara lekelenme yaşadığım için takvim değişti ne zaman gelir bekliyorum. Hal böyle olunca çok ödem oldu bende. Bu sebeple c.tesi eksi çıkabilmek için bu hafta akşam ogunlerimi sadece yoğurt ile kapattım.
İse de yaradı

LenaG Fit mutlu anne tomrs

Sabah 9:00
1 haşlanmis yumurta
40 g ekmek ile kasarli tost
Domates, salatalik
1 ceviz+3 kuru üzüm

17:00 az süt ile kahve
Kibrit kutusu kadar islak kek
1/3 muz ( aradigim tadi hala bulamadim )

18:30
2 kepce öfelek ( evelik) yemegi
1 kaşık yogurt
1 tavuk baget
Semuzotlu salata
35 g yagli peynir+4 ceviz sögüs sebzelerle cay keyfi

Spor :6800 adim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…