Popüler Konu LenaG ile MasterFit

3 tane dürüm derkenbildiğimiz 3 dürüm mü?
Yani 3 ekmek 3 şiş mi

Ben burda üzülüyorum neden gülüyorsun elcom yaa
kusura bakma canım yaa

amaaann 3dürüm nedirrr açlık krizine girdin demekki 200 gram almışındırrr tavuktan etten neolur içine sebze giriyor zaten lavaşta az birşey seker çıkar oda yarına toparlarsunn bebeğimm hiiiç pişman olmaaa daha akşama birşey yeme

Tamam elcom

Ben uyguluyorum ara sıra. Mesela ayda 1-2 gibi.
Bende işe yaradı. Ama herkes yapamaz tabi. Sadece çok yediğin günün ertesi günü telafi gibi düşün.
evettt aynenn oda mesela akşam bol yeşillik yap ye yeterli ya bende yaparımda şimdi edemem tabi

Canım çok geçmiş olsun
Eki Görüntüle 3486293
"İsvicre'de olsa begenirsiniz" burasi da benim yürüyüş yolum
Senin yolun da çok güzel
Canım verdikleri ilaç baya kuvvetli bir ilaç şifa olsun inşallah
Canım afiyet olsun hem sabah hem arada tatlı yemişsin sonra da meyve yemişsin biraz şeker oranı yüksel bir menü olmuş
Canım afiyet olsun ton balıklı salata ve 1 dilim ekmek yeterli bulgura veya yemeğe gerek yok
2 ben de yesem rahat yerim ama 3 zorlar demek canın çok istedi. Afiyet olsun Yedin bitti şimdi normal düzene aynen devam
Aylık 4 görüşme bence
işe yarıyormu öyle kızz açlık yapınca asıl kilo verilmiyo yediklerinle kilo yakman gerekir
Yok yok gözünüzü seveyim şu açlık fikrinden vazgeçin

Olumlayici mesajin karşısın da daha fazla dayanamayıp tüm gerçekleri fotoğrafı ile kanıtlamaktan başka birsey gelmiyor elimden

Özel bi sebebi yoksa neden kilo vermeye devam etmek istiyorsun canım, yağ oranın normalim altında çıktı demişsin Merak ettim

3-4 görüşme iyi bence

Canım bak seni çok iyi anlıyorum. Sürekli diyet kafasında olmak belli bir zaman sonra çok sıkıyor insanı. Ama bunu artık yaşam biçimi haline getirmen lazım.

Cumartesi bir öğün dürüm yer diğer öğün hafif beslenebilirdin.
Olan oldu ama kendini salma yarın toparlamaya çalış.

Ama normalde bile 3 dürüm çok fazla. Lütfen kendine gel. Yarın dengeleme yap sebze ağırlıklı beslen.

Benim kaç gündür çocuklar hasta yürüyüş yapamıyorum.

Yediğime dikkat ettiğim halde artıya geçtim ama bu gün daha az ama sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.

evdekilere pizza yaptım 2 küçük ısırık ile nefsimi köreltim.

Kendime pizzadan kalan soğan mantar biberleri biraz zeytinyağı ve biraz tuz ile fırında pişirdim üzerini 1 yk kadar peynir ekledim.

Şimdi yesem rahat 1 büyük pizza yerim ama ya onca emeğim biranda elimden uçup gidecek biliyorum. Bir kere ipin ucu kaçarsa toparlamak zor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…