Popüler Konu LenaG ile MasterFit

nurovic canım bak bugün diyetisyene uğradım 50.700 geldim aslında zayıflamışım ama ok ile çizdiğim yerde aşağıdan yukarıya doğru bakarsan yağlanma oranım düşerken bugün kü yani en üstteki oran yağlanmayı artmış gösteriyormuş yani kuru kuru zayıflamak da iyi değilmiş be tabi bu süreçte hamur işi tatlı yedim nasıl zayıfladım orasını anlamadım da kastan gitmiş yağ artmış ama baya yedim hamur işi filan artı bekliyordum ben

Eklentiler

• IMG_20241003_161544.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 7
Menümü de yazayım belli olmuyor bana giremiyorum bazen.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 5 yeşil zeytin, 1 kk peynir
Ara Öğün 16.00
1 Yer fıstıklı granola bar + 1 bardak soğuk kahve
Akşam yemeği 19.00-19.30 (değişkenlik gösterebilir)
Ton balıklı yeşil salata, 3-4 yk bulgur pilavı, yersem az patlıcan yemeği 3-4 çatal kadar(sevmem pek ama bazen canım çekiyor)
2-2.5 lt suyu tamamlarım + 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG Lavinia_98 Fit mutlu anne

Kilon çok iyi sevindim. Yağ artışı kas kaybı hamur işi sağlıksız abur cuburla alakalidir takılma ona. Haftaya değişir o denge tersine.
C.tesi gircen mi girmicen mi bu durumda takimlara?

Ben de özel diyetisyenle devam etme kararı aldım. Listesine pek uyacagimi sanmıyorum ama vücut analizi için daha çok tercih ettim.
(Sağlık ocağında takibim son buldu artık yağ oranim alt seviyenin de altında olduğu icin daha beni kabul etmicekmis)

ahahaha benimki de kızdı bugün bana ama haftaya takımlara girerim dengeli beslenmek bile çok önemli sağlıksız beslendğimiden olsu evet yağ oranı meseleside.. bu arada bende özelde değilim kız ilçe sağlık müdürlüğüne gidiyorum devletin :)

Aaaa seninki gelme daha demedi mi. Benimki neden öyle konuştu bak ya

Eve yürüme 8 dk mesafede bı diyetisyen var yorumları da baya güzel. Bı gidip konuşayım bakam

Aaaa seninki gelme daha demedi mi. Benimki neden öyle konuştu bak ya
kız gelme demedi korumaya alalım onun için gel diyor ye artık biraz pilav makarna diyor işin garibi hiç yiyesimde yok onları soğumuuşum tatlıı hariç ye ki düzenine bakayım kilo aldıysan ne fazla verdiysen ne eksin aynı kilodaysan bu yeme düzeninde kal demek istiyor yani koruma olayına bakacak ondan gel dedi de ben aynı çıkınca asassasdsddsfdfdg

Eve yürüme 8 dk mesafede bı diyetisyen var yorumları da baya güzel. Bı gidip konuşayım bakam
iyi bakalım aynı bende senin gibiyim göbüş var yaa diğer yerlerimden memnumun artık yoksa onda da bölgesel hareket yapmak lazımda ameliyattı tatildi iyice koptum ne bilim en fazla yürürüm bu aralar ancak :)

iyi bakalım aynı bende senin gibiyim göbüş var yaa diğer yerlerimden memnumun artık yoksa onda da bölgesel hareket yapmak lazımda ameliyattı tatildi iyice koptum ne bilim en fazla yürürüm bu aralar ancak :)
Egzersiz yapmadan nasıl gider bu göbek diye arattım Google amcadan. Yürüyüş diyo. Ben yürüyüşü hafta içi 5 gün 1 saat şeklinde yapacam bakalım fayda edecek mi. Bide 15 dk felan mekik vs işte. Sende yap

Ulaannnn elccoooo ananın evineee gidinceee birr degisdinnn sennn bundan kerliiii saaa yasaaaqqqqq dışarı uzun vadeli çıkmak Jou
hahahahahahaha ayyy kahkaha attımmmm ay çok yoğunum beeee kıaazzz heryerheryerdeyim resmen çocuklarda durmuyor

Biraz toparlanayım tamam inşallah ozaman anlaştıkk
hahahahahahaha ayyy kahkaha attımmmm ay çok yoğunum beeee kıaazzz heryerheryerdeyim resmen çocuklarda durmuyor
1 kiloyu verdin kaybooldun kıaazzz nerelerdesinn

Peki ne yapmalısın diyetisyen ne dedi canım

Mrb canım benimde crp yüksekti kaç hatırlamıyorum ama heryerim ağrıyordu.. Ben saracoglunun beyaz dut kurusu kürünü yaptım bana çok iyi geldi crp düştü ağrılarım geçti. Geçen haftada sabahları chia tohumu içtim ılık su içine. Dün tahlilde 7 çıktı. Benimde d vitaminim yerlerde d vitamini kullaniyorum. Rabbım şifa versin. Bence şeker problemin yoksa pazartesiye kadar dene.

ne güzel günlerdi :)
Heyyy gidip heyyyy suan ki arkadaslarimda aktif ve enerjileri yüksek kişiler çok sevdim ben hepsini o ortamı aratmıyor
Hahahhaha tamam işte güzel yasaaaqq koymuşum kiiazzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…