Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım kızlaarr :KK200:
1000065337.jpg

Günaydın ♥️

Selam güzeller
Herkes iyidir inşallah 🤲
Çok kilo aldım ama kendimi bı yöne adapte edemiyorum. Hayat hızlı geçiyor yetişemiyorum 🙁
İyiyiz canım sen de iyi ol inşallah 🙏 Biliyorum çok koşuşturman var kendini hiç değilse yemek konusunda salmak istiyorsun ama ipin ucu kaçmadan dur demek lazım 🙏 aynı döngüler insanı çok yıpratıyor 😔

Kalorisi de çok azmış ben ara öğün niyetine yiyorum bazen de peynirle yiyorum güzel oluyor :)
Kalorisine hic bakmamistim genelde kuruyemisleri cig tuketin kavrulmamis derler ya bunu da direk kavrulmus olarak dusundugumden hic bakmamisim en kisa zamanda alirim insAllah iyi aklima getirdin tezekkurler
Günaydın kızlar nasılsınız🤗

Ben yorgun uykusuz, artım gün be gün katlanıp bozuk olan moralimi daha da bozuyor🤕
2 gündür spora gitmiyorum. Çocuklar hasta oldu mu hiçbir şey yapmak istemiyorum😏

Dün benim ortanca istifra etti salon koridor halısı battı.
Onları temizlemek için baya bir uğraştım.

Tam bilmiyor çocuğum miden bulanınca lavaboya koşsana geçtiği yeri batırdı.
parkelerin üzerinden halıların üstüne koştu😵‍💫

Gece yine ateşi çıktı🤕
Eşime demiştim ben çocukların odasında yatacağım,Allah korusun ateşi yükselirse havale geçirir falan
Benim diğer bebelerde küçük eşim dedi ben çocukların odasında yatarım sen bebeler ile kal diye.

Gece 2 defa kontrol etmek için kalktım.
Bir baktım eşimde ateşini kontrol ediyor ne oldu ateşi mi çıktı dedim,evet 15 dakika önce ateş düşürücü verdim şimdi kontrol ediyorum ne zaman etki edecek diye

Bu gün okula göndermedim muhtemelen yarında göndermem. Ağrı kesici alınca iyi oluyor. Ben okula gideceğim diyor ama ilacın etkisi geçince yine yorgun halsiz oluyor. Böyle olunca kıyamıyorum.
Daha kendisini tam ifade edemiyor halsizlik olunca öğretmenine onu bile anlatamaz üzülür.

Ayrıca okuldaki arkadaşları da küçükler onlarada bulaşmaması için bu hafta göndermeyeceğim.
Cok gecmis olsun vallahi çocukların hasta olmasi cok cok zor ozelliklr annelere bende az keyifleri olmadi mi gece surekli kontrol ederim Rabbim sifa versin bi an önce insAllah

Afiyet olsun canım ❤️

Ayy Allah bağışlasın yay burcu mu ergenliğinde oldukça özgür ruhlu olacak hazırlıklı ol 😃

Canım Allah şifa versin hemencecik 🤲 bence uykusuz ve yorgun olduğun için ne yesen ödem oluyor.

Günaydın ❤️
Daha beteri ya Oğlak 😅 o kadar dediğim dedik ki ve çok bilmiş. 31 aralık doğumlu benim cimcimem :anne:
Günaydın kızçelerimmm ❤️🥰
Günaydın kaptaniçem :KK200:
Günaydınlar fit hatunlar :KK200::KK200:
Hemen üzerime alınıyorum fit deyince 🤣
Günaydınlar 😍
Selam güzeller
Herkes iyidir inşallah 🤲
Çok kilo aldım ama kendimi bı yöne adapte edemiyorum. Hayat hızlı geçiyor yetişemiyorum 🙁
A. Selam canım ipin ucu kaçmadan bir yerlerinden tutmak lazım modunu yükseltip yamacımıza gel ya da sen neolursan ol gel biz yükseltelim :KK19:

Günaydın kızlar bu sabah tartildim. +1.5 kg neden acaba. Uykusuzluk etkiliyor sanırım. Zombi gibiyim 2 gündür. Verirken gram gram gidiyor . Alırken kilo kilo anlamadım valla.
çok uykusuz kaldıysan ödem olmuştur canım herkesinde bebişleri hasta yaa bizde yeni atlattık geçen hafta burnunu hep su ile açtım çok şükür temizleyince su ile toparlıyor antibiyotiğe gitmeden tekrardan geçmiş olsun canım

İyiyiz canım sen de iyi ol inşallah 🙏 Biliyorum çok koşuşturman var kendini hiç değilse yemek konusunda salmak istiyorsun ama ipin ucu kaçmadan dur demek lazım 🙏 aynı döngüler insanı çok yıpratıyor 😔
Aynı şeyi yazmışız 🤣

Daha beteri ya Oğlak 😅 o kadar dediğim dedik ki ve çok bilmiş. 31 aralık doğumlu benim cimcimem :anne:

Günaydınlar 😍

A. Selam canım ipin ucu kaçmadan bir yerlerinden tutmak lazım modunu yükseltip yamacımıza gel ya da sen neolursan ol gel biz yükseltelim :KK19:
anaaa 1 gün daha tutamadın mı kız içinde ahahahha 31 aralık nasıl denk gelmiş öyle bir günden o sene doğumlu olmuş :KK48::KK48:

Kalorisine hic bakmamistim genelde kuruyemisleri cig tuketin kavrulmamis derler ya bunu da direk kavrulmus olarak dusundugumden hic bakmamisim en kisa zamanda alirim insAllah iyi aklima getirdin tezekkurler

Cok gecmis olsun vallahi çocukların hasta olmasi cok cok zor ozelliklr annelere bende az keyifleri olmadi mi gece surekli kontrol ederim Rabbim sifa versin bi an önce insAllah
rica ederim canm

Günaydınlar 😍

Hepimiz fitiz yani :KK200: günaydınlar

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum :KK35:

Canım patimsilizm patimsilizm sürekli evden hazırlayıp götürüyor yanında heryere taşıyor bence çok havalı çok da sağlıklı geceden hazırlıyor,bazen h.sonundan yapıyor çok da değişik güzel yemekler
yani evet zor oluyor ama bu bir rutin haline dönüşüyor, Hiçbir zaman kolay demedim olmadı da :KK43::KK51:her gün beslenme çantası hazırlıyorum sadece öğlen öğünümde salata varsa 3-4 günlük yeşilliğimi doğruyorum sabah kaseye geretiği kadar yeşilliğimi alıp içine istersem bakliyat istersem top peynir ceviz koyuyorum 2 de wasa oldu bitti bazen kahvaltılık tarzı alıyorum haşlanmış yumurta peynir zeytin ama tabi ara öğünlerim termosa aldığım kahvem falanda oluyor hepsi sabah 20-30 dk mı alıyor... yani listemde ne varsa onları beslenme çantama dolduruyorum..ben sadece akşam yemeğimi uzun vadeli hazırlıyorum mesela kabak yemeği yaptıysam bolca yapıp buzluğa kaldırıyorum porsiyonlayıp..

mesela bugün top peynirli cevizli salata aldım yanıma dolaptaki yeşillik stoğumdan alıp üstüne top peynirimi serpiştiriverdim ama o beslenme çantası çok teferruatlı bu işler kolay değil kendimi adadım ben :oops:

1727942913919.jpg 1727942913895.jpg 1727942913869.jpg

anaaa 1 gün daha tutamadın mı kız içinde ahahahha 31 aralık nasıl denk gelmiş öyle bir günden o sene doğumlu olmuş :KK48::KK48:
Sorma canım 37. Haftada normal doğumla geldi bir de. Beni 2 gün bekletti zaten hastanelerde. 12 saat bekleyemedi 🤣 bu yıl hatta 1. Sınıfa kaydı düştü de dilekçeyle ertelettim 😍
yani evet zor oluyor ama bu bir rutin haline dönüşüyor, Hiçbir zaman kolay demedim olmadı da :KK43::KK51:her gün beslenme çantası hazırlıyorum sadece öğlen öğünümde salata varsa 3-4 günlük yeşilliğimi doğruyorum sabah kaseye geretiği kadar yeşilliğimi alıp içine istersem bakliyat istersem top peynir ceviz koyuyorum 2 de wasa oldu bitti bazen kahvaltılık tarzı alıyorum haşlanmış yumurta peynir zeytin ama tabi ara öğünlerim termosa aldığım kahvem falanda oluyor hepsi sabah 20-30 dk mı alıyor... yani listemde ne varsa onları beslenme çantama dolduruyorum..ben sadece akşam yemeğimi uzun vadeli hazırlıyorum mesela kabak yemeği yaptıysam bolca yapıp buzluğa kaldırıyorum porsiyonlayıp..

mesela bugün top peynirli cevizli salata aldım yanıma dolaptaki yeşillik stoğumdan alıp üstüne top peynirimi serpiştiriverdim ama o beslenme çantası çok teferruatlı bu işler kolay değil kendimi adadım ben :oops:

Eki Görüntüle 3486166 Eki Görüntüle 3486167 Eki Görüntüle 3486168
Çok haklıısn canım emek istiyor ama insan kendine bunu yapjnca da daha motive oluyor sankı. Çantan çok güzelmiş nerden aldın 🫣

Sorma canım 37. Haftada normal doğumla geldi bir de. Beni 2 gün bekletti zaten hastanelerde. 12 saat bekleyemedi 🤣 bu yıl hatta 1. Sınıfa kaydı düştü de dilekçeyle ertelettim 😍

Çok haklıısn canım emek istiyor ama insan kendine bunu yapjnca da daha motive oluyor sankı. Çantan çok güzelmiş nerden aldın 🫣
ikea yemek çantası beni motive etmesi için arada yemek çantası hediye ederim kendime :KK50:

bu arada benim oğlumda 27 Aralık... aynı sene arkadaşlarıyla başladı sınıfında ocak doğumlular vardı onlardan 1 yaş küçük olmuş oluyor ama çokta iyi oldu halinden memnundu şu an üni okuyor mezuna kalma falanda yapmadı

Destan gibi alintilarima hazirsaniz başlıyorum anam niye bu kadar biriktiriyorum acabasi birazdan cevaplayim derken birikiyo

Tebrik ederim canım güzel eksi

Cumartesi guzel bi eksi gelecek senden innaiyorum canim hic sikma canini

Cok haklsin canim ben yeteri kadar motive edemesem de sizi

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım apaform dedigin nedir hep goruyorum bi karisik kendin mi yapıyorsun satin aldığın bisey mi

Afiyet olsun canım

Gecmis olsun canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim kolay gelsin

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canim yazmadigin ogunde neler yedin bilmiyorum ama arada inis olabikir yeter ki tamamen birakmayalim

Afiyet olsun canım

Malesef cok sukur cok siddetli değildi ama derinligi cok olmayinca hissedildi

Bazen hic bisey yapasim gelmez bazen de ard arda yaparim bendr bayadir yaomiyorum yiyorum diye

Ne yemek piairsem derdi zor valla ya hele secer es çocuk varsa

Afiyet olsun canım güzel bence

Çökertme kebabı patatesli miydi oyle ise bulgur pilavi gereksizmis afiyet olsun canım

Afiyet olsun canim kek erken saatte imis sikinti olmaz

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun misafir habersiz miydi baya aksam yememissin acikmadin mi

Afiyet olsun canım

Evet canim bende Konya'dayım Selçuklu'dayım sana da cok gecmis olsun ufak biseydi ama insani korkutuyor o anda ilk aklima gelen yan odadaki uyuyan çocuklar idi

Afiyet olsun canım

Eksi geleceksin insAllah harekete devam

Misır kavurgasini bende cok severim aklima dusurdun alayim az bari
Sağol kaptanım küçükte olsa insan yinede bi ürküyor ben çok kötü oluyorum Allah'ım kimseye vermesin geldi geçti diyelim aynı yerde olduğumuza da ayrıca sevindim 🥰
O zaman cumartesi ye çok eksi olmam gerek yoksa sopayı emojiyle değil direkt kapıya getirirsin 🤗😘

Amin canım amin aynen🤲

Günaydın kızlar hedefler için son çikıstayiz insAllah bol hareket az karbonhidrat cok lif cok protein tuketelim 😊
HAFTALIK HEDEF TABLOSU
Fit mutlu anne Fit mutlu anne - 73.9073
@gezegenfeza - 76.7075.70
Sitare55 Sitare55 - 72.4071.90
@Makaron23 -67.6066
@Beyaz leylak -83.4082.40
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus -82.9081.50
Cakinin Gelini Cakinin Gelini -84.5083.90
@Efenin_Annesi-98.3097
@Deltavealfa-65.7565
@60kiloyum- 87.5084
@bluegreeneyes - 7371.7