Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cakinin Gelini yapılabildi mi parkeler canım
O kadar uzun ki yazsam oku oku bitmez orayı su doldurup parkelerin kabarmasına vesile olan çeşmeci kaçtı kabul etmedi.
O çeşmeciyi bize yönlendiren dolapcı sadece 9 lu parkeyi aldı evdede 12 var artık uçta yani birbirine geçmeli ya dolap altına gelecek taraflar geçmeyeceği için çıkaracağı parke lerden düzenleme yapıcak birde tek iyi yönü geçen ay parkeleri yapan aynı kişi yapıcak ve malesef yine çıkarıp takma işçilik parasını biz ödücez çeşmeci nin banyoda yaptığı işlemden su kaçırdı bugün başkasını çağırdık ve tekrar ödeme yaptık önümüzdeki hafta sonuna doğru gelip takacağını söyledi 3 aydır çok yoruldum kaptanım resmen işkence ama tek duam yeter ki sağlığımız yerinde olsunda bunlar olupta biter ne deyim çok sağol kaptanım önümüzdeki haftada hayırlısıyla bir geçsin birdaha ömrümün sonuna kadar tadilat duymak istemiyorum

Yani çeşmeciye bak sen helaline haram karştırmış resmen aynen öyle canım sağlık olsun hepsi hallolur ve inş bi daha tadilata ihtiyaç duymazsın

kızım okulda dusmus disi dusmus dua edin almaya gidiyroum burdan doktora gidersiniz dedi ogretmn
Ya tuh cok gecmis olsun
Ne zamandir kullaniyosun faydasini gordun mu bende yeni aldım bakalim sureci destekler insAllah
Afiyet olsun guzel plan
Afiyet olsun dondurma olmasa iyiydi ama yine de guzel bence

Özür dilerim kaptanım ama merak etme kendime güveniyorum ben artı gelmicem cumartesi eksi ile geleceğim

canımsın yaa aslında haklısın zaman zaman bende yoruldum yeter yicem diyorum ki yediğim de oldu ama işte bu sefer tartıda üzülüyoruz sen bu işi başarırsın canım benim
Ben birde kendimi sıkmadan ilerliyorum kaptanım yavaş yavaş veriyorum canım çekince az da olsa yiyorum ama toparlıyorum tabi sonra her haftada eksi geliyorum çok şükür

Ya regl olacaksın ya da yağlı birşey yedin o yüzden bence
Regl yeni bitti canım. Yağlı birşey de yemedim ki
Kız hormon demeyin bana. Tiroidler gitti zaten. Başka ne hormonu kaldi
Saat 3 de canım randevum . Daha okuldan çıkmadım. Nasıl yetiseceksem. Kızı öğretmeni ile babasının yanına gönderip ben diyetisyene ucacagim insallah
O iş bizde canım
Günaydın canım bende erken açarken toplamaktan başım dönüyor iyi deyindin bu konuya herkes kendi yayintisini toplasın lütfen aaaaaaa

Stres yapmış olabilirsin
Diyetisyeni stres ettim ama o kadar çok takmadım kafaya.
Bugün yeniden cihaza başlıyorum. Gitsin yağlar diyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…