Popüler Konu LenaG ile MasterFit

eve
Manava uğradım yeşillik neyin aldım
Kuru kayısı hurma aldım
Dün de yulaf ezmesi almıştım
Diyet yapmak aslında biraz masraflı
evet cidden masraflı hep karbon şeyler zararlı zararlı şeyleri seviyoruz malumm diyet demek sağlık demek vücudu dinlendirmek

Ya tuh cok gecmis olsun

Ne zamandir kullaniyosun faydasini gordun mu bende yeni aldım bakalim sureci destekler insAllah

Afiyet olsun guzel plan

Afiyet olsun dondurma olmasa iyiydi ama yine de guzel bence
İçimi çok güzel hatta bn madensuyuna katıp öyle içiyorum daha güzel oluyor. Etkisine gelince daha rahat tuvalete çıkıuorsun mideyede iyi geliyor ama herkes ödeme iyi gelir diye yazmıştı bnde ödem yok galiba olsaydı bi iki kilo fazla fark ederdi

Burdayim canim Sitare55 ya bu saat farki gerçekten iletisimimi engelliyor az degil 8 saat ben isimi gucumu bitirip telefonu elime aliyorum siz dukkani kapatiyosunuz Dun yogundu oglumun onemli bir odevi vardi saatlerce onunla ugrastik oglum lisede bu arada ama buranin egitim sistemine adapte olmakta zorlandi bu gidisle liseyi birlikte bitirecez .Diyorum birak Leylak kendi yapsin ama dusuk not almasina da gonlum razi degil.Helikopter ebeveynlik diye birsey var baya elestirilen ve biz Turk analarinin genelinde olan bisey maalesef ben tam helikopterim
Gelelim diyete dun aksam sadece yogurt yemedim sabah yedigim seyler karbonhidrat agirlikli oldugu icin 2 3 saate aciktim zaten ben de bigun onceki piyazi ve yogurt yedim ama bacaklarim hamladi cok zorlamisim kaptancim acisi anca bugun gecti dun yurumedim o yuzden

anladim canim bende ilk hafta attim ödemi bende de aman aman ödem kalmamistir bence cok fark etme herhalde

Ay tam bir kısmetsizlik durumu olmuş ama bitince inşallah keyifle güzel fit yemekler yaparsın yeni mutfağında
Bu hafta sanırım hazırlığa geçip 1 hafta ara vermem gerekecek gibi duruyor. Dünden daha kötü yaptı bu salgın beni
Çok geçmiş olsun

Afiyet olsun yulaf lapa ve muz yeterli canım kahvaltı için simit ve diğer kahvaltılıklar ayrı bir kahvaltı olmuş 2 kahvaltı yapmışsın gibi

Afiyet olsun canım
Nasil gidiyor canim adapte oldun mu diyete?
İyi canim şükür adapteyim simdilik insAllah daim olur

19 Eylül Perşembe
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
1 parça peynir, 7 zeytin
Domates, salatalik, marul
1 dilim tbe
Ara
8-10 üzüm
1 hırtlak
3 minik gevrek
Yeşilçay
Akşam
2 kepçe tavuklu bamya
Salata
Su 2 lt + 1 lt dukan içeceği
Spor 50 dakika hızlı tempo yürüyüş

İyi akşamlar kızlar
19.09.2024 Perşembe

10:30 2 kase dünkü mercimek çorbası,

17:15 Akşam yemeği
1elma, 1erik
3 öğündür çorba içince içim kötü oldu 2 avuç büyüklüğünde yufka peynir yedim.
1büyük kase tarhana çorbası kapya ve bol domatesli
LenaG Sitare55
Su 3 litre
4981 adım.
Akşamda herhangi bir kahve içebilirim.

Eklentiler

• 1000019584.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 1
Günü kapadım kızlar. Menümü yazayım
Sabah uyanınca kahve+incir
Kahvaltı
3 parça cecil peynir
Ara öğün
1 türk kahvesi
Akşam yemeğe başlamadan bir çatal yağda yumurta aldım+çatal ucuyla çemen.
2 kabak
3 kaşık yoğurt
Dereotu+2 ceviz
Karıştırıp yedim. Şimdi çay içeceğim çünkü aşırı çay istiyor canım.
LenaG Y yosunlupapatya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…