Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlarım kızlarım son iki nasıl gidiyor diyetler hazır mıyız :KK6::KK6::KK6::KK6::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Boncuk2307 Boncuk2307 (boncukk annende diyet nasıl gidiyor🎆🎇🏆🩵)
@Jou (jouu askimm nasıl gidiyor bebelerle diyet🪩🩵💎🎊)
@malahit (canımm son iki heyecan varmii🥳💎🎊)
@Goklerce (ballı çöreğimm son iki kaldığımız yerden devamm🧿🥳)
@irmaknehirgol (balimm dualarımız seninle:dua:)
@nurovic (nurovicimmm yüzdesi yüksek balimm🎊🎉💃🏼💃🏼)
Azmet5255 Azmet5255 (canımm sende durumlar nasill🤩)
@bluegreeneyes (kuzumm senden de cokk güzel sonuclar bekliyorum 😍)
@trueliving_ ( bebisine rağmen spor eden kuzumm heyecan var mii💃🏼💃🏼)
@sibel_84 (canım diyetisyen sonucunu cookk merak ediyorum bizide haberdar edermisin🤩🤩)
@Lotus1234 ( kizcemm sende durumlar nasıl çok güzel ilerliyorsun menülerdee🥳🥳🥳)

Allah'ım kızlarıma güzel eksiler aminn bu motivasyonlarım az bile size azzz🤩🤩🤩🎉🎊💃🏼🩵💎💎🪩🧿🧿🥳🥳🥳🥳🪩💎💎🎊🎊🏆🎆😍🎉🎆🎉
Şimdilik iyi gidiyor kaptanım, zararlı bir şey yemedim, bugün de dünden planladık bugün de cısslı bir şey yok bakalım.
Günaydın bugün regl oldum kaptanim.
aaa cumartesiye kadar ödem çayı iç canımm :skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:
Bütün regllileri takıma toplamışsın kaptanım ben de dahil nasıl denk geldi acaba 🤭

Şimdilik iyi gidiyor kaptanım, zararlı bir şey yemedim, bugün de dünden planladık bugün de cısslı bir şey yok bakalım.

Bütün regllileri takıma toplamışsın kaptanım ben de dahil nasıl denk geldi acaba 🤭
kız ödem attırıcı çay iç cumartesiye eksiye döneceksiniz hadi baklaım hadi hadi :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71:

Valla canım araştırıyorum ama içime sinen bir diyetisyen bulamadım daha
Gönlüne göre bulursun inş canım 🙏
19EYLÜL
SABAH
1 büyük su bardağı ödem çayı
2 yk menemen
5 küçük küp peynir
4 zeytin
1 dilim peynirli börek
1 dilim çavdar ekmeği
ARA
hindiba kahve
ÖĞLE
çorba
ARA
hindistan cevizi yağlı t. Kahvesi
AKŞAM
yok
10-12 bardak su
6-7 bin adım
LenaG LenaG
Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun 💙🥰
Sabah börek var ama akşama da bir ara öğün mü yapsan canım 🤔

18 Eylül menü
10.30 2 yk kuymak yarım tam buğday ekmeği
12.00 mini bademli dondurma
15.30 türk kahvesi yarım elma 1 ceviz
19.00 koca kase salata 2 yk sebze çorbası
2.5 litre su
8 bin adım
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Kaptanım k.b dayanamadım dondurma yedim affet beni🫣🥹
Azmet ne ettinnn amanınnn :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: takımımız da etkileniyor ama sen artı gelirsen yapma aşkım kuzum yapma etme gözünü seveyim senin yediklerin sana artı grubunada olumsuz yansıması demek:KK12::KK12::KK12::KK12: lütfen spor yap iki günde sebze ağırlıklı beslen olur mu canımm:cry::cry::cry::cry::cry:

18 Eylül menü
10.30 2 yk kuymak yarım tam buğday ekmeği
12.00 mini bademli dondurma
15.30 türk kahvesi yarım elma 1 ceviz
19.00 koca kase salata 2 yk sebze çorbası
2.5 litre su
8 bin adım
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Kaptanım k.b dayanamadım dondurma yedim affet beni🫣🥹
eğer bu iki günde de yersen yani kendimi :silah::silah::silah::silah::silah::silah: ama sana güveniyorum yemezsin dimii ye ye ye sebze yee lütfen pliiiisiii :silah::silah::silah::silah::silah: mavi takıma gününü göstercez diyorum bu son iki gün temizz terrtemiz menü olur mu aşkım ben salı günü elimden geleni yapıp savaştım cumartesi hepimizin savaşı grubumdaki herkese tek tek ayrı ayrı ihtiyacım var :KK20::KK20::KK20::KK20:

X