Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdilik iyi gidiyor kaptanım, zararlı bir şey yemedim, bugün de dünden planladık bugün de cısslı bir şey yok bakalım.
Günaydın bugün regl oldum kaptanim.
aaa cumartesiye kadar ödem çayı iç canımm
Bütün regllileri takıma toplamışsın kaptanım ben de dahil nasıl denk geldi acaba

kız ödem attırıcı çay iç cumartesiye eksiye döneceksiniz hadi baklaım hadi hadi

Valla canım araştırıyorum ama içime sinen bir diyetisyen bulamadım daha
Gönlüne göre bulursun inş canım
Afiyet olsun
Sabah börek var ama akşama da bir ara öğün mü yapsan canım

Azmet ne ettinnn amanınnn takımımız da etkileniyor ama sen artı gelirsen yapma aşkım kuzum yapma etme gözünü seveyim senin yediklerin sana artı grubunada olumsuz yansıması demek lütfen spor yap iki günde sebze ağırlıklı beslen olur mu canımm

eğer bu iki günde de yersen yani kendimi ama sana güveniyorum yemezsin dimii ye ye ye sebze yee lütfen pliiiisiii mavi takıma gününü göstercez diyorum bu son iki gün temizz terrtemiz menü olur mu aşkım ben salı günü elimden geleni yapıp savaştım cumartesi hepimizin savaşı grubumdaki herkese tek tek ayrı ayrı ihtiyacım var

Canım o saate kadar uyanıksın calışıyorsun bence akşam 9 gibi bir sütlü kahve yanına bafem hurma yapabilirsin metabolizmanı canlı tut bence
Okadar merkezden uzağız ki öyle market bakkal bişey hak grtire bide benim meta az çalışır hayatta yakamam 5 ten sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…