Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünkü menüm
Sabah 10
Sucuklu domatesli peynirli yumurtalı bi Menemen
Çeyreğin yarısı ekmek
Dereotu
Öğle 15.00
Bi kase mercimek çorbası
Bi çörek veya kıymalı börek yarımay şeklinde bi el büyüklüğünde
Akşam 19.30
Bulgur pilavı 3-4 yk
Et 5 yk
Yoğurt
Ara çeyrek yeşil elma
Su 2.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Bugün kilo bildirimimi yanlış sayfaya yapmışım kaptanım aceleyle farketmemişim 😂
Afiyet olsun öğle hem çörek hem mercimek çorbası fazla olmuş ❤️
17 Eylül menü
11.00 kaşarlı sucuklu tam buğday ekmeği ile tost
13.00 türk kahvesi yarım elma 1 ceviz
17.00 4 yk bulgur pilavı yarım tavuk but 2 parça patates 1 kase çoban salata 2 yk yoğurt
Su 2.5 litre
Spor yok
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️
Bende menümü paylaşıp yatayım
Kahvaltı
2 adet yağda yumurta
7 adet zeytin
3 parça peynir
2 adet yeşil biber
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
Salata
Tavuk haşlama
Çeyrek haşlanmış mısır
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Jou Jou
Afiyet olsun çok güzel menü ❤️
Menüm
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Öğle 12.15 : 1.5 has yumurta
1 5 dilim t b ekm
5 zeytin 1 kk kadar peynir
Bol Salatalık, domates
Yeşil elma

12.50 gibi Üçü birarada kahve (şekerim düştü sandım başım çok ağrıyordu)

Ara 15.15 : 50 gr cevizli sucuk sade kahve

Ara 18.15 : 1 kase tarhana çorbası
4 kasık yogurt
19 gr ekmek

Ara 20.00: tadımca fındıklı bar 155 kalori
Su 3 litre
Spor baya ter döktüm halk oyununda
Afiyet olsun kaptancım biraz ara öğünlerde sapma var bir de akşam he ne kadar tarhana çorbası besleyici olsa da sadece çorba sanki yetersiz olmuş ❤️
Bende menü paylsayim aralikli oruca başladim
Limonlu ılık su
Sabah 11 30 zeytin peynir bır haşlama yumurta biraz kavun

Ara bitki çayı

Akşam 6.30 da su kabağı yemeği bir tabak ve yoğurt yanında
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım çok az olmuş gece acıkmadın mı ? ❤️
Ayyy saat kaç olmuuş saat yedide arabayla otogara, ordan sekizde bindim, üç buçuk saat sürdü iki buçuk saatlik yol, şansıma mıdır nedir anlamadım 🫨. Bindiğim otobüs trafikten men edilmiş ama yolcu götürmeye devam ediyormuş nasıl iş yapıyorlar. Allah'tan jandarma yolcuları aşağı indirmeyeceğim dedi ama yarın yolda yakalanırsan kaçarın yok dedi şoföre. 🙄Önüne gelen yerde durdu. Benim oğlan hareket edemedikçe kudurdu. 🥴Telefondan bir şeyler açtım izlemedi, huysuzlandı, uykusu geldi uyumadı. Beni zaten araba tutuyor mide bulantısı baş ağrısı başladı. Oğlum doğduğundan beri ilk defa otobüse ikimiz bindik, tövbe ettirdi yani daha yalnız binmem 🤕 Şaftım kaydı vallahi 😵😵‍💫🤯
Geçmiş olsun canım maceralı bir yolculuk olmuş ❤️

🌸🍀🪷🌿17 Eylul Menü ve Spor🌿🪷🍀🌸
🌸10.30
kavurmalı yumurta , 4 siyah zeytin, 2 dilim peynir,3 dilim ekmek , nane
🌸 13.20
1 avuc kayısı cekidegi, 1armut
🌸15.00
1 bardakmeyvesuyu
🌸16.00
1 salatalîk
🌸18.00
1 kase yogurt, 2 yk etli nohut, 5 yk mercimekli pilav

🤸🏻‍♀️ yok
💦 2lt
LenaG LenaG
Sitare55 Sitare55
Canım ben senin ödem tuttuğunu düşünüyorum cumaya kadar sebze menüleri ve zeytin yerine ceviz(2 tam) tüketir misin 🙏
Afiyet olsun fıstığım 💙🥰
Günaydınlar hanımlar hastane randevum var bugün,fizik tedaviye giedeceğim iğne oluyordum onun raporunu almam lazım.
Geçmiş olsun 🙏
afiyet olsun canım:KK200: su miktarı nekadardı.

afiyet olsun canım akşam yemeği çok az gelgi gözüme bi sebze veya köfte iyi gidermiş.:KK200:
Telaşım vardı papatyam kızı derse götürüp halk oyununa yetişecektim :confused:
Geçmiş olsun kaptanım bugün daha iyisindir inşallah:KK200:
Günaydın canım daha iyiyim şükür ilaç işe yaradı.
Bubarada sen de modunu yükseltir misin pleaseeee 🙄 yoksa ben seni bi.... Öperim :KK60:

Afiyet olsun kaptancım biraz ara öğünlerde sapma var bir de akşam he ne kadar tarhana çorbası besleyici olsa da sadece çorba sanki yetersiz olmuş ❤️
Dün iyi değildim kaptanım böyle durumlarda hunharca karbonhidrat yerim duygusal açlık mıdır nedir ondan.. Kendimi o ara öğünlerle tutmaya çalıştım. 🫣

Hastayım hasta
Canım ister pasta

Oğlum sağolsun sıradan bulastirdi hepimizee 😑
çokk geçmiş olsun canımm hafta sonu yicez inşallah birer dilimcik ödül niyetine bu güzel eksini baltalamayalım ama dimi cumartesiye
Geçmiş olsun 🙏
burada bir subliminal mesaj görüyorum Y yosunlupapatya 🤣
Kıza iki topçuk dondurma yedirmedin olay pastaya kadar geldi 🤣
benim nurovic nurovic im bana sözü var ödül günü yicaz virlikte yoksa bende tatlı istiyorum kii

Geçmiş olsun 🙏
burada bir subliminal mesaj görüyorum Y yosunlupapatya 🤣
Kıza iki topçuk dondurma yedirmedin olay pastaya kadar geldi 🤣
Pasta niyetine tarçınlı yoğurt yidim :KK70:
çokk geçmiş olsun canımm hafta sonu yicez inşallah birer dilimcik ödül niyetine bu güzel eksini baltalamayalım ama dimi cumartesiye

benim nurovic nurovic im bana sözü var ödül günü yicaz virlikte yoksa bende tatlı istiyorum kii
Saol canım fena yakaladı ya yatıyorum :KK43:
Merak etme sen c.tesiye kadar kaçamak nooooooo

Oğlum 3 aylık suan kızımda 2.5 yaşına varacak hayat müşterek işim d ebitmiyorum hergün biiş vakası oturmam 5 dk sürüyor aksine diyet içinde iyi oluyo ama çok şükür sütümü engellemiyo bol su bile yetiyormuş
Hay maşAllah Rabbim hayirli ömür versin kucuklermis isinin bitmemesi normal hem avantaj hem yorucu kolay gelsin canim
Günaydın kizlar 😍 dün çok yoruldum akşam giremedim sayfaya menümü şimdi yazıyorum

18.09.24
08.39
Salatalık

12.30
2 yumurta ile omlet,1 dilim peynir, 1 dilim ekmek 1 çk kuşburnu, 3 YK taze fasulye, domates salatalık

16.30
Azcik kuru fasulye, 1 tabak madımak, 3 çatal mantı ,birkaç tane üzüm
Çay ile hurma
Şu:2 lt LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Adım 8500 oldu Eki Görüntüle 3480343
Afiyet olsun canım güzel
Oyy bu menü 🙈 afiyer olsun ❤️
:bicak: tam diyet menü demek istedin demi yeni gun yeni bi şans bakalim hedefim yeni yila kadar pes etmek yok daha guzel menulerim olacak emin olabilirsin 😊
Hastayım hasta
Canım ister pasta

Oğlum sağolsun sıradan bulastirdi hepimizee 😑
Gecmis olsun

Pasta niyetine tarçınlı yoğurt yidim :KK70:

Saol canım fena yakaladı ya yatıyorum :KK43:
Merak etme sen c.tesiye kadar kaçamak nooooooo
evet bu aralar herkesi hasta duyuyorum havalar birden serinledi biz ince ince giyinmeye de devam edince malum okullar da açıldı çocuklar birbirine de bulaştırıyor aman diyim dikkat et kendine

tam bende sana yazacaktım kuzum dün menü vermedin diye afiyet olsun güzel menün :KK200:
Teşekkür ederim canım, akşam yoruldum kkya giremedim isim de vardı sonra uyudum ana sabah ilk isim yazmak 😁
Canım tabloyu yaptıktan sonra tartı bildirimi gördüm o yüzden tabloda yoksun ama notumu aldım canım c.tesi tablosunda hazırlıkta görüneceksin ama takım listelerine direk alacağım 😘

Canım arkadaşına çok geçmiş olsun ilaç şifa olur inşallah 🙏

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun boncuğum ❤️

Afiyet olsun canım akşam biraz kaçmış ama operasyon sonrası moral tatlısı diyelim ❤️

Kız niye demiyorsun ben ameliyat olacağım diye hastanedeyim diyimce kontrol falan sandım. çok geçmiş olsun canım 🙏❤️

Selamm ❤️

Günaydın nergis çiçeği ablam harika bir plan ❤️

Günaydın nur cum senşn de harika geçsin ❤️

Günaydııınn ❤️

Oyy bu menü 🙈 afiyer olsun ❤️

Afiyet olsun akşam nohutun miktarıyla pilavın miktarı yer değiştirse iyi olurmuş ❤️

Günaydın işin rast gitsin inşallah 🙏

Günooo Lotus cum ❤️

Cnaım normalde hazırlıkta da takımlarda nasılsak öyle yapıyoruz sadece takım puanı etkilenmiyor ❤️

Afiyet olsun akşam öğünü karışık olmuş canım salata ile desteklesek iyi olur ❤️

Günaydın kaptanım ❤️

Günooo Jou cum ❤️

Günaydın canım ❤️
Teşekkür ederim canım, biraz aceleye geldi aksam

Hay maşAllah Rabbim hayirli ömür versin kucuklermis isinin bitmemesi normal hem avantaj hem yorucu kolay gelsin canim

Afiyet olsun canım güzel

:bicak: tam diyet menü demek istedin demi yeni gun yeni bi şans bakalim hedefim yeni yila kadar pes etmek yok daha guzel menulerim olacak emin olabilirsin 😊

Gecmis olsun
Ayy sormaa 2 ay sonraek gıdamız olcak ben teli elime bile alamam birde mutfaktan cıkmam evim orası🤣🤣🤣🤣

Canım olsun stress de etkiliyor hem zaten çok yoğunsun sabit kalmak da iyidir hem daha c.tesiye çok var :KK60:

Tebrik ederim çok güzel eksiii :halay:

Tebrik ederim canım eksin çok iyi :super:

Hoşgeldin canım tartı fotonu at hazırlığa ekleyeyim c.tesi direk listeye alırım :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Kuruyemiş ve firiğe çare bulsak olcak bu iş :dua:

Halloldu canım ilaçlı görüntüleme yaptılar biraz tuhaf hissettim afedersin sürekli altıma kaçırıyormuşum gibi oldu meğer öyle olması normalmiş :KK23:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

300 gr cık c.tesiye püf olur gider :rapci:

Tebrik ederim canım salı günleri tartı fotosuna gerek yok c.tesi atman yeterli olur :KK200:

Sabit kalmak bazen iyidir ama c.tesiye güzel eksi gelecek :rapci:

tebrik ederim canım :KK200:

Vaay bu kiloda çok güzel eksiii tebrik ederim :KK200:

Çook güzel eksi tebrik ederim :KK200:

C.tesi belki lig değiştirir 70 lere geçersin hedeften sapma yoookkk başaracağız bu işiiii :rapci:

Canım senin menülere benim yorum yapmam lazım ama çok yoğun olup aynı zamanda kafam da yerinde olmadığından bakamadım buraya kusuruma bakma lütfen :dua::KK60:

Merhaba canım tebrik ederim :KK200:

Tartıyı unutmak nasıl birşey acaba abla yaa gece yatmadan ve gözümü açtığım gibi gidiyorum tepesine kafayı sıyırmak üzereyim tartıyla :KK14:

Afiyet olsun :KK200:

Canım çok geçmiş olsun :dua:

C.tesi güzel eksi bekliyorum moral bozmak yok :rapci::KK60:

Canım biraz 100-99-100-99 gibi olabilir bende de olmuştu takılma yola devammm :rapci:

Regl iken gayet normal yapacak bişi yok :KK60:

Ellerine sağlık
:KK200:
Vazgeçemiyorum, aklım diyorki kuryrmisler sağlıklıdır yenmeli, sunuda ekleyemiyorum kilo aldirir ,halbuki ekmek makarna pirinç ve 3yk bulgur fazlasını yemiyorum severim ama bunlardan uzak duruyorum kuruyrmisten uzaklasamiyorum üzgünüm 😔

O yoğunlukta sabit gelmek bile kar bence canım inş cumartesiye eksiye geçiyoruz 🙏

Artı verilniş Tam da menülerine layık sonuç canım tebrik ederim 🥳🥳🥳 artı verilmiş eksiye geçilmiş harikasın 💙

Tomrs firik ve tarhana ödemi muhtemelen canım cumartesiye kadar yeme olır mu 🙏 hemen ödem gşder ekai bile görülür kiraz sapı çayı iç canım

Menün güzel canım ama bir önceki günkü fazlalık bugün yediğin tarhana ödem yapmış hemen önlem alıyoruz 😘
Tamm kaptanım inşallah dünde komsularim vardı ogke sonrasinda mecburen çıkardım yedik ama çok yemedim tabi akşamına da yürüyüşumu yaptım çok teşekkür ederim kaptanicem

X