Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hic bilmiyordum kaptanım eyvallah 😂🤣😂
ben chole ting cok severim onu yaparım genelde
seninkine de bakayım bin🤗
Bendeki gereksiz bilgileri fışkırtayım; bir kaç spor hocası ve fizyoterapistten chole ting in hareketlerinin ve pozisyonlarının çok yanlış olduğunu, uzun vadede ciddi eklem ağrılarına neden olacağını dinledim. Zaten eklemlerimde sorun var, hiç bulaşmadım o nedenle

heyttt be çekilin yoldan :KK55:
şöyle ilk darbeyi sali günü vuracağız insa :spor:
haydi hayırla insa canım 🩵
Eşimde diyette bu arada pazar günleri kaçamak yapar o ben yapmam bana diyoki akşamdan beri yarın hadi sende ye yemeyecek misin emin misin ama sabah kumpir yaprim sana tost mu hapsak yada diyor bende sen kendine yap ye ben yemicem diyorum öyle bir istikrarlilik kaptan

Yarın sabah tuvalete gir çık kiyafetsiz tartil ve tartı resmini at LenaG LenaG Bu hafta hazırlık bölümüne alır seni.
Düzenli menü ve bildirimlerde aktif olursan takımlara geçersin gerekli bilgilendirmeyi yapacak sana lenag hosgeldin o zaman
Tamam o zaman canım yarın tartılıp atayım resmini

heyttt be çekilin yoldan :KK55:
şöyle ilk darbeyi sali günü vuracağız insa :spor:
haydi hayırla insa canım 🩵
Dün dünde kaldı önümüzdeki maçlara bakacağız 🤣 bu gün jübile yapmak isteyenler de yaptıysa yarından itibaren herkes kendi kendini sıkı takip etsin zaten kaptanlar bizi gözetliyor :KK48::KK48:

Bendeki gereksiz bilgileri fışkırtayım; bir kaç spor hocası ve fizyoterapistten chole ting in hareketlerinin ve pozisyonlarının çok yanlış olduğunu, uzun vadede ciddi eklem ağrılarına neden olacağını dinledim. Zaten eklemlerimde sorun var, hiç bulaşmadım o nedenle
saka mı kız genelde Ebru Sallı nın pilates hareketleri ya

Dün dünde kaldı önümüzdeki maçlara bakacağız 🤣 bu gün jübile yapmak isteyenler de yaptıysa yarından itibaren herkes kendi kendini sıkı takip etsin zaten kaptanlar bizi gözetliyor :KK48::KK48:
bu hafta takım içinde eşleşme yapsam ikili sıkı takipcisi olsa herkesin nasıl olur bi ara cuma takım yarısmalarında yapıyorduk orti oluyorduk hey gidi gunler

Canlar haftaya bugun kaç kilo olmak istersiniz ? :KK55: :spor:
Şoyle bir kilo eksik :KK68:yada 1.5 kilo eksi:rolleyes:
yada ben gecen hafta çok verdim veya bu hafta cok yogunum 500 gr versem elimi oper basımın ustüne koyarım 🥹 diyedebilirsiniz :KK24:
Siz kendinizi en iyi bilensiniz kendinizi mutlu etmek için haftaya bugun kac kilo olmak istediginizi beni etiketleyerek yazar msınız ?
Hedefleri alalımmm canlar :cool::cool::KK75::ıslık::ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:

gezegenfeza gezegenfeza
Azmet5255 Azmet5255
Tesnim1903 Tesnim1903
A Asya89
Boncuk2307 Boncuk2307
B Beyaz leylak
trueliving_ trueliving_
nurovic nurovic
Nergis 35 Nergis 35
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
bluegreeneyes bluegreeneyes