Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım safra kesesi için camurlasma varsa ne yazikki yapmiyorlar. Arkadaşımda eşi de sağlıkçı aynı hastanede çalıştıkları doktora oldular. Sürekli ilaçlarla ve tetkiklerle kontrol altında tuttular. Hatta diyet verdiler. Eşi iğne iplik olmuştu o dönem dokunursa diye hiçbir şey yemiyordu. Hatta mide rahatsızlığı ile karıştırdılar uzun süre tanı alamadı. Sonra iltahap toplandı camurlasma azalti öyle işlem yapıldı.

Canım çamurlaşma yok bildiğim kadarı ile. 2 haftalık bir sancı süreci oldu oda kan değerlerini yükseltmişti

İlaç vermemişti kanın kendiliğinden düşmesini bekleyeceğiz diyordu. Bilmiyorum belki çok acil olmadığı için daha önemli ameliyatlara giriyordur Doktor.

Yaaa varya emek verip bu kadar yazmışsınız yaa ne kadar teşekkür etsem az kalır dedikleriniz aklımın bir köşesine kazıdım yazınızın her kelimesi için teşekkür ederim gerçekten ilgilenip bilgilerinizi aktardiniz bana tebrik edip gecedebilirdinn ama dediğin şeyi yapıyor olabilrim çok spor ve alınan az kalori bu yüzden kilo veriyorum sanırım ama surda tüm arkadaşlarımin menüsünü okuyorum bir çoğuna göre çok yiyorum diyorum kendimce.. ama menülerime bı gecmisimden bakabilirsiniz akşamları çoğunlukla döner salata köfte salata tavuk salata öğlen yine et yemekleri hep var peynir var yoğurt var protein bı tek yumurta az kalıyor onuda hafta içi işte olunca öğün de iki olunca ilk öğünüm yemek oluyor ama hafta sonu saat 12de tereyağlı yumurta hatta sucuklu yumurtami yiyorum bol bol aslında sadece pilav makarna aylardır canım Cidden istemiyor ve yemiyorum ama artık çikolata ya da ne biliyim az biraz meyve yesem fena olmaz sanki arkadaşınız yiyemiyormus ama ben bı açılsa ağzımı kapatamam 68 kilodan buralara gelmiş biri olarak midem anında büyüyebilir dikkat etmek gerekir genede diye düşünüyorum sizede çok saygılarımı sevgilerimi iletiyorum

Şimdi yazayım menümü anca fırsat bulabildim.
Kahvaltı 12.00
2 çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve 2dilim kaşar peyniri + 1 salatalık +1 domates
Ara Öğün 14.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali +1 yeşil şeftali
Ara Öğün 16.30
1 bardak kefir +1 Yulaf bar(kuruyemişli ve kurumeyveli)
Akşam yemeği 19.00
2 kepçe patlıcan yemeği + 3yk nohutlu pilav+ 1 kase cacık
2 lt su (şimdilik) +1 lt dukan (biraz sonra içeceğim)
Spor da birazdan yürüyüşe çıkacağız annemle
LenaG Mthn83 A Asya89

Bende menümü yazayım
Kahvaltı
2 kaşık yoğurt
3 hurma+1 tatlı kaşığı parçalanmış ceviz
Yumurta yedim bir adet.(Oglusa pisirmistim yemedi israf olmasın diye ben yedim)
Öğle
1 kase yoğurt çorbası
2 çatal haşlama et
Ara öğün
1 türk kahvesi+1hurma
1dibek kahvesi
Akşam
Bir bardak süt
3 adet hurma
1tatli kaşığı parçalanmış ceviz
1 tatlı kaşığı chia tohumu
1 tatlı kaşığı keten tohumu

LenaG Mthn83
Adım sayım 7300
Suyum tamamdır.

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-14-19-34-02-111_com.mi.android.globallauncher.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 12
14 agustos çarşamba

Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 09.00
2 yumurtalı dereotlu omlet
4zeytin
2 küçüksalatalık
2 küp kaşar
Rezene kimyon çayı

12.30
1 dilim tarçınlı kek
15.00
Tarçınlı türk kahve

Akşam 17.30
1 kepçe kadar tambuğdaylı kara makarna
4 izgara köfte
1 izgara biber

3 litre su

Efenin_Annesi Elhan Mthn83 A Asya89 LenaG

Menü yakıyor

Yaa çok sağolun ne kadar tatlisiniz haklisiniz guzel yiyormyssunuz ben de sandim ki hani gram gram yağ kibrit kutusu peynirden devam o yuzden kilo kaybettiniz vardir onun da bir sebebi ama ne guzel 68 den 51 e 17 kilo buyuk basari vallahi hep diyorum darisi basima

Afiyet olsun canım güzel olmuş anneciginle iyi eğlenceler
Benim annemin dizlerinde sorun var hiç anne kız zamanımız olmadı.
Yapamayan herkes için gezin birlikte

1 tatlı kaşığı mi o
Genel olarak güzel

Kek diyorsun
Afiyet olsun

Aynen hiç öyle az da yemedim aksine arkadaşlarım burada akşam yemej bile yemiyorlar bazen ben eve kısa koşa gidiyorum açlıktan ellerim titriyor yemeğimi hemen yiyeyim diye ama Rabbim sizede tattirsin bu Duyguyu çok içten dualarımla herkesin burda eksilerini cookk kutlayacağız daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…