Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet sadece sayidan ibaret yasasin kendini genç hissedenler🤣Ya biraz da insanin genetigi, kendine bakmasi ,psikolojisi ile ilgili gecenlerde Mine Tugayi gördüm o ve ben yan yana gelse beni ablasi sanirlar😒Ama önce kilomu duzeltip iyice bi kendime geldikten sonra da hicbiseyi takmamayi ogretecem kendime ohhh miss😆

Yaaa eliptik yapan herkesi gordugumde gaza gelip hadi Leylak sen de yap diyorum🤩

Tesekkur ederim keto yapmiyorum burda kalorisi düşük bir ekmek buldum ketojenikmis meger glutensiz diyetteyim diye ondan alip buzluga attim Ama tadi iyi degil kizartinca ehh iste

Yaa çok gecmis olsun cok sasirdim neden bu kadar uzattilar ki okuyunca dedim acaba yurtdisinda mi yasiyor.Burda herkese Turkiyenin saglik sistemini ovuyoruz Kanadada berbat çünkü 😒Anne tarafimda safra tasi genetik kuzenler dayimda annemde hrpsi ameliyat oldu ozellikle son yollarda kapali ameliyat oluyorlar çok basit hemen taburcu oluyolar

Mesaji ilk okudugumda diyetisyen az kilo verdin diye hoslanmadi sandim ne istiyor bu ya kadin buharlaşsin mi artik diye kendi kendime triplendim diyetisyene😅sonra anladim sanirim korumadasin ve kas kütleni artirmak icin kosmani istiyor galiba

Bana diyetisyenlerimden biri😅demistiki kuyafetle tartildigi icin 1 kilo eksik olarsk ayarladim yani baslangic noktasini ayarlayabiliyorlar biraz saçma gelmisti ama seninkinde 1.5 kilo fark var nerdeyse
Canım ekmeği pizza sarmısaklı ekmek gibi değerlendirebiliriz
Tartı içinde darasini alma gibi bı işlemdir mutlaka

evet leylak arkadaşımız da yazmış bana sebebini söylememişti ama sizlerden de çok şey öğreniyorum kaslarım su oranına falan iyi değerlerin dedi ama fazla kas göz çıkarmaz sanırım ahahah şaka bir tarafa fibromiyalji rahatsızlığım var türk dili ile kas güçsüzlüğü ve kasların kendini kitlemesi ile oluşan kuvvetli ağrılar biraz biraz koşu yapmaya çalışacağım inşallah bakalım :) havuç ve mısırıda özellikle sordum acıkırsın demedi ama ben glisemik oranı mı ne yüksek oluyormuş öyle duydum dedim senin şekerin yokki dedi hatta koca bir kase yesem bile mi dedim yiyebilirsin dedi :)
Havuç mısır benim de cekinceli besinlerimdi demek şekersiz olana masummuş vay canına :KK53:

He bide dün konuştuk burada diye havuç ve mısırı sordum çok tarator yiyorum salatalarima bı konserve mısır ekliyorum sakıncalı mı dedim asla değil dedi şekerin yok senin dedi koca bı kase yiyorum tarator dedim yiyebilirsin dedi😅 birtek tatilde istediğim herşeyi doyasıya yemek istiyorum ne olur kizarmisiniz +5 ile dönsem dedim ye ama porsiyon kontrolü yap dedi hani bir dilim pastanı ye doymazsan artı bir dilim daha ye dedi ama önce önüne ince bir dilim al kesmezse ye dedi yani illa porsiyon kontrolü illa porsiyon kontrolü şuan korumayı da porsiyon kontrolü yaparak bakacağım dedi yediklerinle Artı mı geleceksin yoksa normal mı geleceksin bakalım dedi. Yani A Asya89 kaptanım geçenlerde yazdığın gibi bir kilo alırsam bakacağız heyecan olacak benim için ahahah 😅
Afiyet olsun şimdiden canım.
Normalde akşamları saat 17:30 gibi bitirirsen sanmıyorum kilo alacağını.
Benim ki sıkıntı gece 12 de yemek zorunda kalıyordum.
Yinede bu hafta artıya geçme😂😃

Evet sadece sayidan ibaret yasasin kendini genç hissedenler🤣Ya biraz da insanin genetigi, kendine bakmasi ,psikolojisi ile ilgili gecenlerde Mine Tugayi gördüm o ve ben yan yana gelse beni ablasi sanirlar😒Ama önce kilomu duzeltip iyice bi kendime geldikten sonra da hicbiseyi takmamayi ogretecem kendime ohhh miss😆

Yaaa eliptik yapan herkesi gordugumde gaza gelip hadi Leylak sen de yap diyorum🤩

Tesekkur ederim keto yapmiyorum burda kalorisi düşük bir ekmek buldum ketojenikmis meger glutensiz diyetteyim diye ondan alip buzluga attim Ama tadi iyi degil kizartinca ehh iste

Yaa çok gecmis olsun cok sasirdim neden bu kadar uzattilar ki okuyunca dedim acaba yurtdisinda mi yasiyor.Burda herkese Turkiyenin saglik sistemini ovuyoruz Kanadada berbat çünkü 😒Anne tarafimda safra tasi genetik kuzenler dayimda annemde hrpsi ameliyat oldu ozellikle son yollarda kapali ameliyat oluyorlar çok basit hemen taburcu oluyolar

Mesaji ilk okudugumda diyetisyen az kilo verdin diye hoslanmadi sandim ne istiyor bu ya kadin buharlaşsin mi artik diye kendi kendime triplendim diyetisyene😅sonra anladim sanirim korumadasin ve kas kütleni artirmak icin kosmani istiyor galiba

Bana diyetisyenlerimden biri😅demistiki kuyafetle tartildigi icin 1 kilo eksik olarsk ayarladim yani baslangic noktasini ayarlayabiliyorlar biraz saçma gelmisti ama seninkinde 1.5 kilo fark var nerdeyse
Sağolun Allah razı olsun. Maalesef yurtdışı değil. Bilmiyorum belkide hastahanede yeteri doktor olmadığı için. Ablam en son kontrole gittiğinde doktor acil ameliyata girmişti bakmamıştı.
Genel cerrahi doktoru bakıyordu kontrole ama ameliyatı hep erteledi. Zaten olursa kapalı olacak hayırlısı inşallah.

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
14 ağustos menüm

10:30
2 kahve

11:30
4/5 dilim peynir
3/4 dilim ananas
3 yk tavuk göğsü
Birbiri ile hiç uyumlu olmayan bir öğündü😃
Çocuklara birşeyler hazırlıyordum ayak üstü tezgahta atıştırmıştım

14:30
3 ısırık cevizli sucuk
1 avuç fındık

Akşam yemeği 16:30 bitti
1 tavuk but fırında
Bol salata
1 dilim kavun
1 bardak ayran

Su 3 litre olur.
Spor 10 bin adım olur

Canım siz daha iyi bilirsiniz tabii benim gittiğim ilçe sağlık müdürlüğü 2 haftada bir çok bilgi alamıyorum haliyle de burdan da çok şey öğrendim ama oraya gidince de çookk soru soruyorum öğreniyorum ama koşmamın kas kütlemin artması için olması gerektiğini burda şimdi iki kişi yazınca dedim tamam bu amçla koş dedi bana sebebini söylememişti hani çünkü çok da vaktini ayıramıyor sana özel değil ki sonuçta.. ama laf aramızda kasım da ki maratona katıl bile dedi ahahahahahah :KK70:
Kaslarimiz o kadar onemli ki maalesef kilo verecegiz diye onları erittigimiz oluyor bazen.Cok yakin bir dostumun kilo alamama sorunu var su an ideal kilosunda 52 kilo ama hamileyken 40 kiloya kadar dustugu olmustu.Ideal kilosunu geldiginde bile 52 ye gore çok zayif ve celimsiz duruyordu çünkü kaslari çok zayifti yeterli karbonhidrat protein alimi yapmiyordu.Birlikte yuzme kursuna gittik ilk alistirmalarda bacaklarimizi cirpiyoduk suyunu icinde bacak kaslarindan oturu çok yoruluyordu sonra hoca bir spor salonuna git biraz guclendir kendini dedi ben de dedim birlikte gidelim ben de kilo vereyim(hep ayni dert😅)orda da çok zorlandi o zaman anladi ve beslenme duzenini degistirdi.Yani sen kosup kosup almN gereken kalorinin altında alirsan yine kilo verirsin arkadasimin sorunu da oydu çok spor yapmaya basladi ama kaloriyi artiramadi ne yapayim midem almiyor diyordu herkesin derdi baska iste.Size tavsiyem agirlik antrdmani yapabilirsiniz ayrica yumurta et balik tavuk alimini cogsltin artik pirinc bulgur yiyebilirsiniz.Sporcularin hepsi hergun haslanmis yagsiz pirinc pilavi yiyor.Ama o kadar güzel bir kilodasiniz ki gipta ettim vallahi masallah size👏çok uzun oldu kusura bskmayin

Menim
12.00 kahvaltı=
Resimde

Öğle: 1 kase çorba

Akşam 17.00
1 küçük tabak türlü
2 kaşık yoğurt
1 kase çorba
Beyaz ekmek 1 dilim( tam buğday yarın alcam)
LenaG LenaG
Bugün evdeydim ama hergun öğlen 12 akşam 8 arası kütüphane deyim ordada acikiyorum normalde poğaça yapıyordu annem götürmem için ama artık sağlıklı birşeyler götürmem lazim. Önerilerinizi bekliyorum ♥️♥️♥️Eki Görüntüle 3465618
Canım fit poğaçalar var
Karabuğday patlağı üstüne süzme peynir olabilir
Yada üçgen peynir karabuğday çeri domates
Termos kahve hurma
Aradığın şey atıştırma mi ana öğün mü

Menümü yazayım
Sabah 11.30
Yulaf yoğurt yarım elma ceviz tarçın
Ogle
1 avuç kadar çekirdek
1 salatalık
Akşam 17.30