Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar hanımlar

Sabah 2 büyük kupa kafeinsiz kahve yağsız sütle

Kahvaltı 11:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 muz,1 tk fıstık ezmesi, 1 tk bal

Aralarda bol bol su ve açık çay

15:00 1 bardak ayran

18:00 2 fındık lahmacun ,1 bardak kola zero

Hiç listem bu değil benim bugün cozuttum yaa

Su 4 lt
9200 adım

Sitare55

Kaptaniçem bence hiçte bile cozutmamışsın topu topu yediğin 2 yudumcuk lahmacun zero önümüzdeki hafta bende içicem işte

Sade Türk kahvesi içtim canım. Yanına bir avuç fındık ve yer fıstığı ile komşum çağırmıştı

Ben hala kurufasulyeyim dimi

Şifa olsun. Bazen farklılık gerekiyor yoksa insan sıkılıyor . Bende haftada 1 gün ödül günü yapıyorum diğer türlü bırakıyorum diyeti.

Şifa olsun. Bazen farklılık gerekiyor yoksa insan sıkılıyor . Bende haftada 1 gün ödül günü yapıyorum diğer türlü bırakıyorum diyeti.
Teşekkür ederim
canım ya nick değiştirebiliyor musun mesela asi fit / çıtır asi / ya da ne istiyorsan içinde şişman olmayan. Daha güzel olmaz mı

Yok canım kahvaltı güzeldi. Ama ben bugün nöbetçi olduğum için alelacele yedim.

23 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 duble fincan kahve 2 hurma 5badem
10.30 2 dilim peynir 1 yeşil salata, 1 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.30 1 maden suyu 1 Wasa yarım dilim ananas
16.30 yarım şeftali 5 fındık bir fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 1 kase sebze çorbası, 1 büyük kase bol yeşillikle ton balıklı salata 1 dilim tb ekmek
23.00 1 duble fincan kahve(basım çatlıyor içine limon sıkıp içtim ilaç içmemek için direniyorum)
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Cicekbocekkaktus

Ay saçma bir gündü. Ama yaoacak birşey yoktu az önce 6 adet badem yedim iki incir eşliğinde. Kayısı çayının yaninda. WC sorunu var. Yarına korkmuyor değilim.

İyi akşamlar kızlar bugün çok yoğundu hiç giremedim. Mesajları okuyacağım birqzdan. Bi de bu aralar ben de stresten midir mideyi alıştırdım naptım akşamları yiyemiyorum. Bağışıklığım vitamin değerlerim düşücek veya vücut kıtlık moduna girecek diye de korkuyorum.
Menüm
Sabah 10:00
Türk kahvesi
1 tane kuru kayısı

Öğle 12:00
2 tane tavuk çöp şiş ızgara
1 küçük meze kasesi közlenmiş kırmızı biberli yoğurt

Ara 15:00
1 tane nektarin

Su 2lt
1 bardak yeşil çay
14000 adım

Sitare55
LenaG
Mthn83

yarınaaa bombaaa
Bi de artı gelirsem anasını........ Başlarım kötü sizlere kendi kendimeee
Hersey mubahtir bu yolda kaptanim

Teşekkür ederim kaptanicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…