Popüler Konu LenaG ile MasterFit

dün oğluma kardeşime şipşak kek yaptım akşam kalan kek için sakızlı muhallebi pişirip kavanozda kek muhallebiyi birleştirip onlara sundum... Her gün böyle şeyler oluyor olmak zorunda.. Ben ne yaptım? sadece muhallebinin tadına baktım 2 tk ama kavanozda yiyebilirdim bu tercih meselesi,yol senin...2 tk yedim aynı tadı aldım sonuçta..
Akşamdan yine mamalarımı hazırladım sabah beslenme çantasına koy çık... ben kilo verdim bitti istediğim kadar yiyebilirim diye birşey yok zaten sağlıklı beslenme diye boşa demiyoruz... Herkesin kendi tercihi biz deriz yazarız ağız bantlayıp el kol bağlayamayız..

ınsallah canım. dıyetısyen de aksam yuzunden dıyor ama. hareketım ıyı. yuruyuslerım ıyı. aksamları uymuyosun dıyor ya hıc yemeyıpo ac bırakıp ertesı gun abanıyosun ya dondurma yıyosun besayre.. ya sabah tahullı sandvıc yapmayıp aksam hazırlamaya usenıp pogca almaktan. hersey usengeclıkten. enmerjı olamamasından. soz verıyorum bısmıllah dıyıp gırısıcem.

Bende boşandigimda ailem oğlumu istemedi okula bile bırakmazlardi sabah erkenden kalkar oğlumu hazırlar daha okulda kimse yokken oğlumu okulun bahçesinde bırakır aglarak işe giderdim
Diğer yeğenlerim halasının odasına girebilirken benim oğlumun girmesi yasaktı 2 yıl dayanabildim sonra aglaya ağlaya evladımı babasına emanet ettim oda beni tongaya getirdi
Hep kötüye odaklanirsak yaşayamayız ki bence bir çok kadından daha şanslı durumdasin
Dışardan yemeğe harcayacak kadar kazanabiliyorsun
Kötüye değil iyiye odaklan

üşengeçlik bekleyerek geçmiyor hadi bakalım güzel bir hafta bekliyoruz senden listelerine tam uy diyetisyenini dinle

Elhan abla abi nasıl iyimisiniz sağlıgınız her sey yolunda mı ? Elhan tatile nereye gittiniz ,
Abi de ben de iyiyiz canım benim.
Tatil sözcüğü tam ifade eder mi bilmem ama eş dost akraba ziyareti oldu. Çankırı - Ankara- Gaziantep
Yorulmanin adıni gezme koymuşlar Her şey yolunda rutin hayat güzel
Sen nasılsın bebeler nasıl , miniğin kalça cikikliginde olumlu gelişmeler var mı ?

ben sanırım oncekı aralıklı oruç dıyetısyenı vardı onla karıstırdım yanı herkesın stılı farklı. cok yazmak ıstıyorsam burada gunluk forumu vardı oraya yazarım. kankamı arar anlatırım veya sıze yazarım. dıyetısyene yazamam saatlerı bellı. psıkolojık destek vermıyor buarada. bunu terapistinizle gorusun dedı.yanı yorum yapmıyor. ınsan kendını motıve etmelı. yanı yememelısın demelı, hele ki arkadaş yazmış eşi de takıksa bu konuya , onun eskı esı yazmıs unutmabenicicegi . benım movitasyonum da var. bosanmış deilim. hem daha guzel olmak, hem eşime inat incecik taş gibi olmak. kafada bitirip kendıme hedef koyabılırım. neden bujkadar zorlanıyorum kaptanım. yanı kafada yememelısın o tatlıyı demek neden bu denlı zor. ırade kontrolu bu denlı zormudur? çok murahata duskunluk?

Bende geçen hafta yaptım sakızlı muhallebi parmağıma bulaşanı yedim tadına bakmış oldum bitti iki gün önce puding yaptık çocuğum ile hatta üstüne kelebek süsler döktük bayılarak yediler eşimde çocuğumda ama ben yemedim işte biraz azim içinde olacak azim olmayınca bende yiyebilirdim canımda istedi ama kendime kötülük etmek istemiyorum defneefe17 ciğim biz ne desek boş sen istemezsen hiç birşey olmaz önce sen isteyeceksin

şunu unutma kimse kimsenin nazını çekmiyor surat asmasına katlanmıyor. Kendi kendinle eğlenmeyi yaşamayı bilmelisin.yanındakiler sana eşlik eder artı olur daha fazlası değil... Gün gelir surat astığın için çocuğun bile öfff sıkıldım der kalakalırsın.. Şu forum olmasa,sosyal bağlantılar olmasa ne yapacaksın bir düşün... eskisi gibi dertleşmeler dert dinlemeler bitti üzgünüm ama böyle.. Artık herkes önce kendine iyi bakacak

cok sukur harıtamda tek şanslı oldugum konu ıs bulmak para kazanmak. ben koca koca evlilik diye tuttururken, hayat benı ayrılıga suruklıyor. buna da sukur ıstedıgım seyler olmuyorsa var bı sebebı. dıyetısyene ucretını odeyebılıosam calıstıgımdan. yoksa devlet hakkaten 1 ay sonra gel dıyor telefonla da ulasamazsın. burda en azından saat 8den once yazabııyorum yanı sandvbıc al dıyor. ıkeadan sebze kofte dondurulmus ald edı bugun mesela. madem yemek ytapmıosun. ısıtılacak şeyleri sayıyor.

eskısı gıbı dedın ya cok kotu oldum o noktada. hakıkaten hıc eskı zamanlardakı durumlar kalmadı. ınsanlar da kalmadı guven yok. etrafıdma herkes dedıkoducu yanı kımseyle bazen ınsan gorusmek de ıstemıor bır araya geldıgınde ucuncu kısıden konusmak benı yoruyor ben kendımden bahsetmek ıstıyorum. sanırım forum, sosyal mecralar, oglumun aksamkı park arkadasları annelerı olmasa hayat cok daha zor olur. yazışma odaklıyım ben. ama cok haklısın artık kımse kımsenın gercek dostu degıl, kendımıze tutunmak zorundayız.

yaaa normal düzen işte hamurişide olacak sürekli hayatında aburcuburda.. sen tercih etmeyeceksin. evde çekmece dolu canım sıkıldı gidip yiyim hepsini sonra gelip aa yedim engel olamadım diyim bana ne faydanız olacak ki?!
evet biz sadece kendimizi yoruyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…