Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de okul zamanını dusunuyorum su ankınden 1,5 saat erken kalkıp yumurta fılan haslayıp veya tost. oglanı doyurucam. servısı beklerken evden cıkıcam. bukadar gec cıkabılcem buna da sukur.

bana gızem almayacaksın dedı. ne cocuga, ne kendıne, ne mısafıre. zaten mısafıre yok bızde gelen gıden. aslnda sdece cocuga alıyorum.

her şeyin de o kadar güzel farkındasın ki uygulamaya gelince sıfır... bu akşam eve gidince kendine hibisküs çayı yap bi otur yudumlarken düşün kararlar al ve onlara uy... BU akşam yoldan çıkmak yok ona göre. Çocuğun ister yer alır.eşinde yer. Senin hedefin var ve istikrarlı olmak zorundasın.

tamam

bana gızem almayacaksın dedı. ne cocuga, ne kendıne, ne mısafıre. zaten mısafıre yok bızde gelen gıden. aslnda sdece cocuga alıyorum.
çünkü sen yoldan çıkıyorsun ne diyecek başka.. Bana alma demiyordu mesela.. bana link yolluyordu bak bu kruvasan güzeldir diye 10 lu paket alıyordum ama ben o paketi bir günde değil 2 ayda bitiriyordum. Sen yarım saatte bitirirsen tabi ki alma diyecek başka çözüm üretemez

Canım hani diyorsun ya motivasyonum var,istiyorum vs hah işte günlerdir dediğime geliyorum yine sokaktan geçen 10 kişiden 7 si kilo vermeyi istiyordur ama bunu istemek var bir de buna tamamen odaklanıp kafada bitirmek var.

Canim bak herkesin zayif noktasi olan yiyecekler vardır
Benim mesela tatli degil
Ama gözleme (bugun annemin yaptığı)
Icli kofte mesela

Bugun gittim ve irademe sahip çıktım gözümün onunde herkes yedi bende dedim ki senin hedefin var yiyemezsin.

Canım hani diyorsun ya motivasyonum var,istiyorum vs hah işte günlerdir dediğime geliyorum yine sokaktan geçen 10 kişiden 7 si kilo vermeyi istiyordur ama bunu istemek var bir de buna tamamen odaklanıp kafada bitirmek var.
yanı hayatım ben bunu hayatımın hedefı halıne getırsem yanı saglıklı beslenmeyı, zaten muhtemelen su an evımdeydım bılıomusun cocuk da okulu degıstırmemıs olcaktı.boşuna ağlamıcaktı arkadaşımı istiyorum diye. ama burda bı arkadas yazmıştı şu sözü hem karnım doysun,hem pastam dursun cu sun sen... diye. yanı oyle bır yontem yok. hakkatren bana yapmazlar ama mıde amelıatı belkı. kı cok sacma bu. eşim dalga geçmek için söylediği için azdım. sana baska cozum yokç mıdenı kessınler yıyeme.dedıgı ıcın. iradesız olmak. önce gerçekten istemek lazım bence yanı ben 74 kılo,72 kılo bence fazla degıl kı kanka, ben neden su dondurmayı yemıyorum? dedıgım surece ne bu forumu ısgal etmelıyım, ne gızeme bosna para vermelıyım, ne de dıyet yapıyorum dıye ırtada dolanmalıyım. kafada bıtırmek hedefe yonelık olmak. yanı cok ıradelı olmak. nası derler, bu işi çok ciddiye almak. çalışıyor gibi.işyeri gibi.patronun ıstermıişçesine, gorevcesine

bence eş problemi çözülmeden sen yemeği bırakmazsın yazıp yazıp sildim ama artık dayanamadım...
ben koç burcuyum en iyisi benden uzak dur

Canım bak sabah regl ödemi yüzünden 1.7 artı geldim içim çekildi biliyor musun hem kendim için hem yarın diyetisyenime ne derim diye halen de keyfim kaçık eğer böyle hissetmiyorsan bence de bırak. 72-74 kg eğer boyun 1.75 in üzerindeyse ne ki denir senin için değil. Çözmen gereken sorunları çözmeye çalış,destek al kesin karar ver bismillah de başla

Kızlar selamlar bugün diyetisyen kontrolüm vardı, yağdan 1.7 kilo vermişim
Harika canım. Senin diyetisyen her gün el atıyor mu sana
Dakka başı şunu ye bunu yeme mi diyor. Nasıl kendi aklını kullanarak 1.7 kilo verdin hayret tebrik ediyorum.
İşin şakası bı yana güzel sonuç canısı haftalık takip değil mi genel toplam ne kadar gitmiş

seni var yaaa yerim yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…