Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız Allah iyiliğini versin kadın tatil yapmasın mı

Ne güzel fikir vermiş Gizem sandviçler lezzetli oluyor aynı zamanda ama şöyle düşünmek lazım Gizem yiyecek alternatifleri sunar psikolojik destek de verir ama bir yere kadar yani biraz da kendin kendini destekleyeceksin motive edeceksin ben şahsen kilo veremeyince diyetisyenimi de üzeceğimi düşünerek çok geriliyorum uğraşıyor çabalıyor benim için

ama ne bizim ne diyetisyeninin hatrı yok sende... okurken bile kilo aldım.

Kız Allah iyiliğini versin kadın tatil yapmasın mı
Özel diyetisyen desteği alabilmek çoğu insan için lüks böyle birşey e sahip olan kişinin hiç olmazsa daha azimli sorumlu olması gerekir diye düşünüyorum Devlet hastanesinde de diyetisyen desteği var kız kardeşim tam uymadığı halde 3 kilo vermiş öyle istedigi zaman Dr yazamıyor ayda 1 defa gidebiliyor insanın gerçekten istemesi lazım bence bu işi

bazı kişiler şunu kavrayamıyor 'diyetisyenler psikolog değildir'

diyorum ya ben daha ikna ediyordum şundan dolayı verememiş olabilirim diye... o kadar dikkat ediyordum ki karşılıklı emek var çünkü ve işin ucu sağlığa dokunuyor

oh ne güzel yazmışsın
benim komşumda devlet hastanesi diyetisyeni ile zayıfladı hem de 3 ay sonra tekrar gel demişti... bir irtibat yok sadece liste

canım benım annem agır depresyon hastası. babam da demans. ıkısı de 75 ve 83 yasındalar. annem bır corba yapıyor veya bısı ıslatır geceden gelnce ben yapıyorum. pilavı makarnayıo zor yaptırıyorum. bn de esınden ayrılıp annesınde yasayan rahat kadınlardan olmasını ısterdım. annesı hareketlı, annesıyle carsıya pazara gıden kahve ıcıp karsılıklı sohbet eden. ama malesef bunlar da benım kaderım. elhamdulılah oglumun yanındalar basındalar cocuk yalnız degıl. Allah hepsıne guc kuvvet versın. oyuzden benım enerjımın moralımın psıkolojımın yerınde olup herseuyı yalnız yaısyır gıbı kendım halletmem lazım. burdakı forumda cogu kadında oyledır emınım yardım edenlerı yoktur.

oh ne güzel yazmışsın
benim komşumda devlet hastanesi diyetisyeni ile zayıfladı hem de 3 ay sonra tekrar gel demişti... bir irtibat yok sadece liste
Ben boşandigimda diyetisyen yardımı aldım 1000 TL maaş alıyordum 200 TL diyetisyen 800 TL oğlum a harciyordum el isi yapıyordum bir taraftan asgarî ücret 3000 TL ydi ama dul olduğum ve çocuğumu bırakacak kimsem de yoktu o yüzden oğlumun okuluna yarın bir yerde bulaşık yıkadım sigortasız üstelik
3 ayda 35 kilo verdim tek bir gün vazgeçmedim çünkü oğluma annen çok şişko demişler eski eşim de kilolu olduğumu kendime bakmadığımi yazmış mahkeme dosyasında
93 kilodan (doğum kiloları ve kortizon ilaçlardan ötürü ayrıca antidepresan kullanıyordum) 60 li kilolara düştüm
İkinci evliliğimi yaparken 59 kiloydum
Şimdi yine ilaçlar ve ağrılardan ötürü kilo aldım artık 20 li yaşlarımda değilim öyle kolay gitmiyor ama 100 Gr bile vermek beni iyi hissettiriyor
Kafa olarak kendimi yine toplasam.agrilarim azıcık azalsa yine veririm belki 3 ayda değil ama 7 8 ayda veriririm
Sadece ağrılarım geçsin diye dua istiyorum sizlerden
Çünkü ağrı uykusuzluk yoruyor

Tamam o zaman annen içinde çocuğun içinde yorgunda olsan girişip sen yapacaksın akşam yoruldum demek yok besmele çek gir mutfağa hemen yap ye sonra topla pertinmi çıktı mutfaktan çıkınca at yatağa kendini ama mesaiye kalmış gibi düşün 7 de değilde 9 a kadar çalışıyorsun gibi sonra sonra zaten zayıfladıkca vücut hafifleyecek yorgunluk olmayacak kendini o tempoya alıştırmış olacaksın ve çıkardığın sonuçtan da mutlu olacaksın işte

Canım sen dahiliyeye gidecektin randevu bulabildin mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…