Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım diyet dediğimiz sağlıklı beslenme.
Hergun aburcubur olmaz. Ama tamamende uzak olmaz
kız işte yiyince de olmuyor yemesen de olmuyor Boncuk2307 arkadaşımız yazmış ya yemeye yemeye tadından uzak kalırsın canında istemez ya da aynı tadı balık da verir ızgara da diye tamam haklı aynı lezzeti sağlıklı şeylerden alıyorum zaten ama diğerlerine de gözümüz hep kayıyor her ne kadar yemesekte :)

ay git niye gitmiyorsun sanada bi değişiklik olur yemeğini yap bugünden eşin yarın yer gider işine sende oturur istediğin saatte kalkar evine gelirsin
Bilmiyorum bir tuhafım hiç bir yere gidesim kimseyi göresim yok haklısın aslında ama ortam benim ortamım değil saçma salak şunu aldım vs diye konuşacak gelinler bizde ses çıkarmadan dinleyeceğiz

Ben canım istediğinde şu Yulaf barlardan yiyorum en azından nefsimi köreltiyor

Bilmiyorum bir tuhafım hiç bir yere gidesim kimseyi göresim yok haklısın aslında ama ortam benim ortamım değil saçma salak şunu aldım vs diye konuşacak gelinler bizde ses çıkarmadan dinleyeceğiz
aman sende de bende şuraya gittim penti den bunu aldım sende hem söyle hem havan dağılır hep evde hep evde ağrılarını hatırlarsın sürekli ben gezmeyi sevdiğim içinn onlar bi söylüyorsa sen iki kahkaha at beş fazla söyle ahahah :)

Bu koyduğum fotoğraf annem ameliyattan sonra iki gün yoğun bakımda kaldı burnundaki hortumla mama yedirdiler üç gün boyunca, midesinde kan hortumu, burnunda mama hortumu ayrıca tuvalet için sonda takılı, gerçekten hem onun için çok zordu çok acı çekti hem bizim için onu öyle görmek içimize dökülüyordu sanki onun acısı. Kendi kendimize kilo verebiliriz bence, biraz çabayla. Ha aşırı kilo vardır, ne yaparsan yap gitmiyordur orası ayrı. Ama gerisi hallolur bir şekilde.

Yok hava atmak gibi değil hani insan konuşacak ortak bir konu mesele olsun ister fikir alışverişi sohbet vs yok ki biz oraya gideceğiz ya iki elti mutfakta oturacak biz oturma odasında bize geldiklerinde de annemgil e geldiklerinde de her ortamda olay bu boyuta geliyor tek oturacak olsam evimde otururum demi
Gitmeyi kestim bir süre bu sefer de çicek bizi beğenmiyor sevmiyor vs demişler

sende git mutfağa otur yanlarına he bu kadar sevmiyorsan gitme tabii ama kendimden pay biçeyim gitsem gezmesine giderdim havam değişsin diye ama tabii bukadar sevmiyorsan gitme

sende git mutfağa otur yanlarına he bu kadar sevmiyorsan gitme tabii ama kendimden pay biçeyim gitsem gezmesine giderdim havam değişsin diye ama tabii bukadar sevmiyorsan gitme
Gittim denedim onu da bir kere yok ya kardeşimin abimin hatrina gidip görüyorum

Bilmiyorum hiç ama hiç kimseyi göresim yok bu aralar gitmesem de annem yorum yapacak

Kızlar

LenaG kaptanım kızmasın
Madem bu kadar hamburger muhabbeti döndü nefsimizi koreltelim var mısıniz yarın kilo veren arkadaşlarla tartıdan sonra ödül izin günü olarak hamburger diyeti yapalım
Benim diyetisyen şöyle bir izin günü diyeti vermişti. Hani bu ilk son olsun gibisinden.ondan sonra daha motivasyonlu asilalim ne dersiniz?

Eklentiler

• 1723208514193619248857563248759.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 15
Ben yapıcam ya 3 hafta sonra izine çıkıcam taile gidiyorumm ama tatilde müthiş doyururum gözümü muhtemelen karnımı da ama sonra yine buradayımmm daimaa

Ayy o kafa çok fena Rabbim ferahlık versin canım
Amin canım.
Hamburger bana göre değil canım. Bende mantı ile size eşlik edeyim.
Bugün yapacaklardı hayatta yemem dedim. Durun yarın yapalım dedim.

Ohh ne güzel iyi tatiller.
Tatillerde neler yapacaksın planladin mi ?
yok canım ya gelişine öyle belki bir iki gün denize giderim ama sonra bulunduğumuz ilin ilçelerini gezeriz annemle gidiyorum zaten ama diyet kelimesini unutucam kaptanlarım bana kızmasında zaten bir haftalık olacak geri buraya tıpış tıpış gelirim zaten de ama senede bir sefer tatile çıkıyoruz bayramlarda bile baklava dolma yemedim okadar izin hakkım olsun istiyorum he o bir haftada 3 5 kilo alırmıyım bilemem ama yine soluğu burda alırım beni kabul ederseniz :)

Baklava yersen meyve ve ekmek yeme o gün
1_2 dilimi.gecme baklavada
Dolma içinde 2 dolma hakkımız var yine ekmek yemiyorsun dolma varsa
Sarmada 6 tane yiyebilirsin yanında bol salata ile demişti diyetisyenim belki korursun bile.kilonu bunlara dikkat edersen tabi bol.hareketi birakmayalim

Kızlar nasıl gidiyor diyetler, ben de mide bulantısı var birşey yiyemiyorum çok, zorla yemeye çalışıyorum , bu iyi birşey ama biraz da tuhaf birsey
Merhaba ben pazartesiden beri hastaydım pek diyet gibi gidemedim ama.burda hep paylaştım bir iki dilim ekmek kacamaklarim olmuştu normalde meyve yemiyordum meyvede yedim bu hafta hastayım diye iştahsızlık var demekki sende bendede su içme isteği yok bugün su saat oldu 1 litreyi anca devirdim zorlamam lazım yemek planımı paylaştım sabah ama dünden semizotu cacık ve türlü vardı birde detoks çorbası ordan devam

Amin canım.

Hamburger bana göre değil canım. Bende mantı ile size eşlik edeyim.
Bugün yapacaklardı hayatta yemem dedim. Durun yarın yapalım dedim.
Ben 2 ay böyle diyet yapmıştım diyetisyenle sırf nefsim korelsin diye hamburger istedim kız hamburgeri bir yedim tadı midemi bulandırıyor ayy ne kadar berbat birseymis gibi geldi aylar sonra yiyince 2 ısırık aldım devam edememiştim.mono Sodyum glokomat mi ne varmış onda ve patatesler de onlar bağımlılık yapıyormuş öyle duymuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…