Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi Akşamlar Kızlar
09:08:2024 Cuma
11:00 Büyük kase 2yk.lorlu salata, 3tavuk ciğeri, 2haşlanmış yumurta, 6zeytin, 1yk.biberli tava yumurta, 2tk.kiraz marmelatı şekersiz ve şekersiz çay

18:00 Akşam Yemeği
Dolu 1buçuk kase patatesli taze fasulye haşlama gibi oldu 1 kiloyu geçkin taze fasulyeyi 2 yk. zeytinyağ ile pişirdim. 80gr.lık balık konserve

3.5 litre su
Spor bütün gün ayakta ev işi
Akşamda sade şekersiz filtre kahve içebilirim.
LenaG Sitare55 Mthn83

Yok kız hep söylüyorum haftada bir yenmeli sevilen bir yiyecek

Arada zaten yiyeceksin tamamen bırakmak mümkün değil ki sadece sayıyı azaltmamız gerekiyor kilo almamak için. Kendimden biliyorum yani haftada 3 4 hamburger yersen tabi kilo alırsın ayda 2 yersen almazsın gibi düşün

Bence anın tadini çıkart
Duygusal olarak doyunca bedensel açlık olmuyor. Yada evdeki gibi cerezdi çay yaniydi olmuyor pek
Ama gittiğin yerin mutfağı meshursa ne denir ki
Mesela ramazan bayramında doğu turu yapmıştık. Gelde ete gömülme
Marasta tatlı arama yani kimseyi gözüm görmez kulağım duymaz. Ama olabildiğince tabana kuvvet gezdik
2 kg artı geldim. Tek sorun istikrari sağlamakta sorun yaşadım.

Hamburger CIS degilki yaninda patates kizartmasi içeceği ve diger yancilqri olmadan...
Kofte salata ve ekmek yemissin gibi düşün... Tabi disarida yapilanlar cok katkili şeker ilaveli ekmek vs... Ona dikkat ettigin surece yenebilir ben haftada yada 2 haftada bir yiyordum canim istediginde

Evet yaa sen o tatilden sonra duzenine geri dönemedin

Kuzum ben.bi tatile gidip 5 kg alıp döndüğümü bilirim çok becerikli kalorili şeyler yapmayı seven yiyen bir ev ortamı var
Gerçekten mi ya ben öyle çok kilo alıp döndüğümu hatırlamıyorm, bazen hormonal sebeplerden ödemli dönüyorum o kadar ama çok kafaya takmiyorim ondan olabilir, inşallah bu seferde almam
Bence de yemeyi kısmak istemiyorum ki ben zaten çok yiyen bir insan değilim, çevremden de öyle söylerler en yakınında eşim o da sen zaten doğru düzgün yemiyorsun nasıl kilo aldın anlamiyorum der, benim hormonal sebeplerden ve vitamin eksikliğinden sebep son zamanlarda aldım kiloyu, o yüzden tatilden korkmuyorum sadece aşırı ödemli dönerim buna eminim

Evet bende dönüşte istikrarlı olmak için yine diyetisyene gideceğim, yoksa bozunca motivasyonu sağlamam zor oluyor, tatilden kilo almam gibi ama kabız olabilirim, en ufak birşeyden etkilenirm ben genelde

Hatay demem yeterli sanırım

LenaG Mthn83 patimsilizm

9 Ağustos Cuma
Bugün menü
10.45 kahvaltı
Maydanoz
Sebzeli omlet
1 dilim peynir

13.00ara öğün
Papatya çayı 2 ceviz

15.00 öğle yemeği
Semizotu cacık_Türlü
1 dilim.tbe
17.45 ara öğün
10 badem

3lt su
20 dk spor Leslie+ tüm vücut egzersiz
Kızlar ben akşam öğünü yapmadım kendimi tok hissediyorum. İlerleyen saatlerde nasıl yapsam su içmeye devam edecem 1 lt daha var 3 e tamamlamaya
Evde detoks çorbası yapmıştım o duruyor

Son düzenleme:
Geçmiş olsun annen mide ameliyatı mı oldu?

Ayyy ne güzel

Kuzum yarın ki tartıyı çok merak ediyorum çok diyet acisindan değişik bir haftaydi ama iki gündür toplamaya çalışıyorum + bekliyorum.insallah çok olmaz.

Pek düzensiz oldu akşam yemeğim ama günüm çok yoğundu yarın tatile gidicez hazırlk vs yemek yapmadım evdekilere makarna yaptım kendime de yumurta

Sabah
2 tavada yumurta
1 dilim ekmek
1 büyük kase semizotu

Akşam
2 tavada yumurta
1 dilim ekmek

Su bilmiyorum
Spor yok

Bu gün son menüm yarın sabah yola çıkıcaz inşaAllah tartı bildirimimi yaparım 10 gün izin istiyorum kaptanım LenaG Sitare55

Kuzum benim hatam porsiyon kontrolü yapmadan gidersen böyle oluyor

LenaG Sitare55
9 Ağustos menüm

10:30
2 kahve
3/4 tane üzüm

12:30
4/5 dilim peynir
1 kuru kabak dolması
1 tabak karpuz

14:30
1 kahve
1 avuç ceviz badem karışık
1 salatalık

Akşam yemeği 17:00 bitti
Tavada 1 kaşık yağ ile
Domates biber patlıcan yemeği
2 yk bulgur pilavı

Su 3 litre olur.
Spor akşam yazarım

Kaptanım bu gün dengele demiştin onun için sebze ağırlıklı oldu. 19:00 gibi belki ince bir dilim karpuz yerim onuda yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…