Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemeyip direnirsen canın çekse bile yemedin diye vücut kilo vermeye direniyor mu😐😬😱
Deeettt bu soru ve bu bilgi iptal :63:
Evet canım öyleymiş. Benim yakın arkadaşım burda diyetisyen ile başlamıştı. Bir hafta 1 gram bile vermemişti dikkat etmesine rağmen diyetisyeni ile görüşmüştü. Diyetisyen senin canın çok istediği ve yemeyip aklında kalan bir yiyecek mi var demişti. Arkadaşım yaz ayında karpuzu çok sevdiği halde hiç yememişti ağzına bile sürmemişti diyet listesinde yok diye, diyetisyeni acil olarak karpuz yemen lazım ki vücudun direnmesin resmen kilo vermeye kendini kilitlemiş demişti.

Ay hiç sorma canım. bu gün kaç saat temizlik yaptım. Akşam yemeğinden sonra eşim ve çocuklar ile büyük bir park var bizim burda yürüyüş içinde güzel bir yer oraya gittik. Çocukların peşinden koş yürüyüş yap derken pert oldum. Eve geldim hepsine banyo yaptırdık. Kendimde duş aldım. Namazımı kıldım şimdi banyoyu toplamam lazım çocuklar parkta kum alanda oynadılar bütün ayakkabıları deterjanlı suya koydum onları yıkamam lazım.

Canım Salı günü tartı sonrası biraz hazırlıklardan ye. Akşama sebze yemeği ile dengelersin.
Aklında kalmasın vücut kilo vermeye direnir yoksa.
Sen de cok yorulmuasun gerçekten hepsi bize eksi olarak dönsün bu yorgunluklarin😂

Olabilir canim gunudzden aksama biirakmadan odul gibi olabilit tesekkur ederim :KK15:

Selam kızlar sınav sonrası büyük bi rahatlama geldi bugün kendimi şımarttım çok güzeldi.
Canım benim branşım kimya. Kimya öğretmeniyim bi süre özellerde çalıştım nasipse memur olarak atanmak istiyorum sınavım çok iyi geçti çok şükür ama bence aşırı kolaydı sınav ve netler çok yükselecek diye düşünüyorum o yüzden hem umutluyum hem temkinliyim nasip kısmet artık. Sen hangi branştan kaç senedir hazırlanıyorsn? Sınavın nasıl geçti? Biyoloji diye tahmin ediyorum senin branşı ama tutturdum mu 😄
Çok geçmiş olsun canım hakkında hayırlısı olsun 😍
Cok guzel menu olmus canim sana yakisir bir menu olmus :21:
Sağol kaptanım
valla elbise ve bluz olur mu bilemem. o biraz profesyonellik ister gibi. ama diğer şeyleri dikerim. bakalım.... :KK76:

teşekkür ederim canım 🥰 amin 🤲🏻
Kız sen izmirdesin yazlık elbiselerle başla. En basiti plaj elbiseleri 😍
Maharetli hatun yaparsın sen 😍
Kızlar biraz saçma bir soru olabilir ama bugün iç çamaşırı alışverişi yaptım ve baya para ödedik 3 tane sütyen aldım şimdi kilo verirken göğüsler cokmu küçülüyor yani ne kadar sürede göğüs küçülür
Kilo verince göğüsler sarkıyor vs diye birşeyler okudum bu doğrumu ne yapabilirim sarkma olmaması ve çok küçülme olmaması için
Benim amacım sarkma vs olmaması kilo verirken bunun önüne nasıl geçebilirim
Canım sarkmanin önüne spor ile geçebilirsin ama küçülür
Çoğu kemik olan ayaklar bile küçülüyor
Bu aksam 4 tepsi pogaca yaptim annemlerde ve gozumun onunde saat 21 civari yumus yumus pogacalarimi yediler ben ne yaptim 3 bardak sekersiz cayimi ictim :eğlence:
Gelelim yarina misafirlerime kabak yogurtlusu yaoacam salata olarak umarim sevmezler hepsini ben yerim oyalanarak :rolleyes:
Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası - Nefis Yemek Tarifleri
Hem ikramlık hem doyurucu kaptanım 😘

Sağol kaptanım

Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası Yoğurtlu Ve Tavuklu Enfes Kabak Salatası - Nefis Yemek Tarifleri
Araştırıyorum canım bir egzersiz buldum ama pilates de kullanilan bir lastik var onunla yapılıyor şuan elimde yok ama alacağım çünkü çok hoşuma gitti zorda değil

Günaydın 😍
Sabahın 5 de ne yapıyorsun kaptanım 🙄 Sitare55 Sitare55
O kadar erken kalkmayacaktim da oglum karnım agriyor anne kusacak gibiyim dedi 5 dakika sonra holden foosssss diye bir ses ve tabi oglum :kusmuk: onu temizledim sonra da yuruyuse 🤗

Sağol kaptanım

Ayy cok tesekkur ederim cok daha doyurucu ve gorüntu olarak da daha guzel görünüyor tesekkur ederim canim bunu yaoacam insallah 😋

Kizlar kilonuzu goruntuleyin diye bir uygulama var belki bilenleriniz vardir mavi bir tarti fotosu var görünümünde.
Oraya baslangic mevcut kilo falan girip gelisiminizi takip edebiliyorsunuz. Uygulama sizin beden kitle endeksinizi hesaplayip kilolu zayif gibi bilgileri de veriyor. Her hafta kilonuzu oradan guncelleyebiliyorusnuz. Daha once de kullanmistim memnun kalmistim bir bakin iaterseniz :KK24:
Ozellikle kırmızı takim baksin mavi takim bakmasin ne geregi var telefonun hafizasinda yer kaplar :ıslık:

Kizlar kilonuzu goruntuleyin diye bir uygulama var belki bilenleriniz vardir mavi bir tarti fotosu var görünümünde.
Oraya baslangic mevcut kilo falan girip gelisiminizi takip edebiliyorsunuz. Uygulama sizin beden kitle endeksinizi hesaplayip kilolu zayif gibi bilgileri de veriyor. Her hafta kilonuzu oradan guncelleyebiliyorusnuz. Daha once de kullanmistim memnun kalmistim bir bakin iaterseniz :KK24:
Ozellikle kırmızı takim baksin mavi takim bakmasin ne geregi var telefonun hafizasinda yer kaplar :ıslık:
Uygulamanin adı nedir

O kadar erken kalkmayacaktim da oglum karnım agriyor anne kusacak gibiyim dedi 5 dakika sonra holden foosssss diye bir ses ve tabi oglum :kusmuk: onu temizledim sonra da yuruyuse 🤗

Ayy cok tesekkur ederim cok daha doyurucu ve gorüntu olarak da daha guzel görünüyor tesekkur ederim canim bunu yaoacam insallah 😋
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

4 Ağustos menüm
Sabah 11 de
Bir buçuk dilim ekmek
Yeşil biber bolca domates salatalık
Kk peynir,10 yakın yeşil zeytin,
Sucuklu yumurta iki lokmalik
İki lokmalik tahin pekmez

Öğle sonrası
Bir avuç fıstık, küçük çikolata kahveyani ,5 kuru erik

Akşam saat 8 de içli köfte geç bitirdim yemek geç oldu tembel avrat oldum diy😊
3 tane içli köfte yanına semizotu turşusu 5 dal kadar yedim
LenaG LenaG

Günaydın kızlar 🖐️
Bugün diyetisyene gidecektim ama esimin isleri yoğun. Öğleden sonra olabilir belki. Ama net bir şey yok.

Ben de 3-4 sene once kampa katıldığım diyet listesi var.
Ben bu iki öğünlük listeyi 3 öğüne çıkarmayı düşünüyorum bugün için. Eşim gec gelecek çünkü. Akşam yemeğini de kendisi yapmak istedi. dün de erken yedik yemeği, su an açlıktan kıvranıyorum 😢😄
Bu listede kahvaltıda 2 yumurta 1 dilim peynir var. Akşama da salata var listede.
Ben de değişim listesinden yola çıkarak peyniri kahvaltı için iki dilim, öğlen 1 yumurta olarak ayirmak istiyorum. Akşamki salatayi da yagsiz şekilde öğlene almak istiyorum. Mantıklı mı sizce?

Eklentiler

• IMG_20240805_092118.jpg
    IMG_20240805_092118.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 15
X