Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evime geldim cok sukur daha yeni. ama getirdiklerini yerlestir oglani yıka kirlileri ayır
Sütü de yarin pisiririm artik
Yarin aksama ev görmeye misafirim var yarin da bana dinlenmek yok ve evimde bir suru ikramligim olacak ertesi gun sali oyy ben nerelere gideyim

valla elbise ve bluz olur mu bilemem. o biraz profesyonellik ister gibi. ama diğer şeyleri dikerim. bakalım....

teşekkür ederim canım amin
Ben ilk beli lastikli etek diktim kendi kendime sonra belediyenin kurslarına gitmeye karar verdim boşluk bulursam gideceğim

Kızlar biraz saçma bir soru olabilir ama bugün iç çamaşırı alışverişi yaptım ve baya para ödedik 3 tane sütyen aldım şimdi kilo verirken göğüsler cokmu küçülüyor yani ne kadar sürede göğüs küçülür
Kilo verince göğüsler sarkıyor vs diye birşeyler okudum bu doğrumu ne yapabilirim sarkma olmaması ve çok küçülme olmaması için
Benim amacım sarkma vs olmaması kilo verirken bunun önüne nasıl geçebilirim

Aa olur mu kaptanım ikramlıklar hazırla güzel güzel bak bakalım nasıl olmuşlar öyle tadımlık alma hee doya doya bak

1507 yazıyor arattım bulamadım kot kumaş şçin iğnesi var ama overlok denemedim sanırım ona ayrı bir aparat gerekiyor
senin modeli buldum ama tükenmiş. 8 farklı dikiş desenli. dediğim gibi zamanla üst modeller çıkıyor. ama singer iyi marka bu makinelerde.

Şimdiden kolay gelsin canım biraz zor olacak ama kendinizi tutmaya çalışın

canım çok kilo verirsen tabiki küçülür. zaten o bölgede kas çok az. süt ve yağ bezleri var. yağlar gidince de küçülür. çok sarkmaması için göğüs egzersizi yap düzenli.

Aa olur mu kaptanım ikramlıklar hazırla güzel güzel bak bakalım nasıl olmuşlar öyle tadımlık alma hee doya doya bak
Bu aksam 4 tepsi pogaca yaptim annemlerde ve gozumun onunde saat 21 civari yumus yumus pogacalarimi yediler ben ne yaptim 3 bardak sekersiz cayimi ictim
Gelelim yarina misafirlerime kabak yogurtlusu yaoacam salata olarak umarim sevmezler hepsini ben yerim oyalanarak

Ben ilk beli lastikli etek diktim kendi kendime sonra belediyenin kurslarına gitmeye karar verdim boşluk bulursam gideceğim
evet bak zayıflarsam uzun etek giyerim dışarıya. o zaman güzel kumaşlardan dikebilirim bence de kursa git daha iyi olur.

canım çok kilo verirsen tabiki küçülür. zaten o bölgede kas çok az. süt ve yağ bezleri var. yağlar gidince de küçülür. çok sarkmaması için göğüs egzersizi yap düzenli.
Teşekkürler canım büyük araştırıyorum egzersiz bakalım

Şimdiden kolay gelsin canım biraz zor olacak ama kendinizi tutmaya çalışın
Sagolasin canim Su an cok yorgunum yarin da yuruyusten gelince oglene kadar uyumak istiyorum bugun kendimi cok hirpaladim bedensel olarak ve tabi nefis olarak

Afiyet olsun canım herkesin menülerini okudum da seninkinde bir şey dikkatimi çekti canım bu menüde ben kesin bir dilim ekmek yerdim nasıl ekmeksiz yiyebildin menemeni ya da öğlen ya da akşam hiç ekmek az da olsa arayış olmuyor mu içinde yani enbazindan ya fasulyenin yanına ya da kuvvetli ihtimal menemeni ekmeksiz yiyemezdim he diyetteyken de bir dilim en azından

Ay hiç sorma canım. bu gün kaç saat temizlik yaptım. Akşam yemeğinden sonra eşim ve çocuklar ile büyük bir park var bizim burda yürüyüş içinde güzel bir yer oraya gittik. Çocukların peşinden koş yürüyüş yap derken pert oldum. Eve geldim hepsine banyo yaptırdık. Kendimde duş aldım. Namazımı kıldım şimdi banyoyu toplamam lazım çocuklar parkta kum alanda oynadılar bütün ayakkabıları deterjanlı suya koydum onları yıkamam lazım.

Canım Salı günü tartı sonrası biraz hazırlıklardan ye. Akşama sebze yemeği ile dengelersin.
Aklında kalmasın vücut kilo vermeye direnir yoksa.

Oy oy oy aman dikkat et kendine kaptanimm

Yemeyip direnirsen canın çekse bile yemedin diye vücut kilo vermeye direniyor mu

Yemeyip direnirsen canın çekse bile yemedin diye vücut kilo vermeye direniyor mu
Evet canım öyleymiş. Benim yakın arkadaşım burda diyetisyen ile başlamıştı. Bir hafta 1 gram bile vermemişti dikkat etmesine rağmen diyetisyeni ile görüşmüştü. Diyetisyen senin canın çok istediği ve yemeyip aklında kalan bir yiyecek mi var demişti. Arkadaşım yaz ayında karpuzu çok sevdiği halde hiç yememişti ağzına bile sürmemişti diyet listesinde yok diye, diyetisyeni acil olarak karpuz yemen lazım ki vücudun direnmesin resmen kilo vermeye kendini kilitlemiş demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…