Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar bana fikir verin lütfen. dikiş makinesi almak istiyorum. hani şuı pedalsız olanlardan. kursa gitmedim ama youtube tan bakıp öğreneceğim. penye, kot kumaş diksin, basit overlok yapsın istiyorum. model önerir misiniz? ben iki model seçtim trendyolda. ama karar veremedim.

Singerden şaşmam canım bende de var baktım modelini göremedim benim ama çok oldu alalı zaten

Singerden şaşmam canım bende de var baktım modelini göremedim benim ama çok oldu alalı zaten
şimdi sipariş verdim canım. singer 3342 yi aldım. yarın kargoya verecek. sepete iki model atmıştım inceliyordum. bir baktım 3342 güzelce flaş indirime girdi. sitesinden de inceledim bu daha iyiymiş. indirimi kaçırmadan sipariş verdim. şimdi heyecanla bekliyorum
kaç zamandır istiyordum ama karar veremiyordum. dikiş bilgim yok. youtube dan falan bakıcam.
seninki hangi model?

Ya kahvaltı biraz acele ile oldu. Yola çıkmamız gerekiyordu. Aç çıkmak da istemedim. Üç çocuk kahvaltı yaptırdıktan sonra bende artık halde kalmıyor. Hemen en mantıklısı tost yapayim dedim.

Şimdiden hayırlı olsun canım güzel günlerde kullan dikiş öğrenmeyi bende çok istiyorum ama nasip makinem vs yok

aslında bir model daha var o daha da fonksiyonelmiş buna göre ama fiyatı 2 misliydi. bir de sitesinden inceledim çok detay var. bana bu yeter. basit overlok yapıyor, kot, penye, jarse kumaş dikiyor, fermuar dikiyor, ilik açıyır, ip kesiyor vs yani bana lazım olanların hepsi var. yeter bana

Son düzenleme:
Şimdiden hayırlı olsun canım güzel günlerde kullan dikiş öğrenmeyi bende çok istiyorum ama nasip makinem vs yok
saol tatlım bizde annemin gençliğinden singer vardı. dolaplı falan... sonra kuzenimin eşine verdik evde yer tutuyor kullanmıyoruz diye. bir de ip kırıyordu.
ama kaç yıldır özeniyorum. annem de alma yapmazsın diyor. ama baktım herkes kursa gitmeyi bırak youtube tan öğreniyor yapıyor. zaten oturup elbise dikmeyeceğim kendime. belli şeyler yapacağım.
inşallah bir gün nasip olur sen de alırsın canım. hem kursa da gidersin. mesela kurs için benim vaktim yok. sen müsaitsin gidebilirsin

1507 yazıyor arattım bulamadım kot kumaş şçin iğnesi var ama overlok denemedim sanırım ona ayrı bir aparat gerekiyor

İnşallah canım

1507 yazıyor arattım bulamadım kot kumaş şçin iğnesi var ama overlok denemedim sanırım ona ayrı bir aparat gerekiyor
zaten modeller sürekli yenileniyor. daha üst modeli çıkıyor. ama kot ve penye iğnesi olması önemli. bu da zaten basit overlok yapıyormuş yeter bana.

Güle güle kullan kendine harika kıyafetler dik

Sağol Canım sanada afiyet olsun yoğurdu sabah yemiştim. yazmayı unutmuşum
Bilmiyorum bazen hafta sonları tatlı falan yiyorum öyle oluncada hazır ekmeği bırakmışken hiç bulaşmak istemiyorum

Ama bittiginde şöyle oturup keyifle kahveni icerken diyeceksin ki ohh be yoruldum ama degdi sikma canini bir haftada degil iki haftada olur 3 haftada olur... Önemli olan sonuc
Harikaisn papatyam
Menünü cok begendim afiyet olsun su lutenitsa yi nutella tarzi bir sey mi acaba dedim netten baktim ilber ortayli cikti karsima "cok cahilsin keske ölsen" dedi
Begonyacim bence bugunki karbonhidrat hakkini zaten sabahta kullanmissin simit yiyerek. patates de azicik sorun etmez ama yemek saari gec ve pilav var. Simit pilav patates bende genelde wc sorunu yapar
Senin aksam yemegin benimkinin yaninda yavrusu gibi afiyet olsun canim cok guzel menu spor ve su

Beynim yandı biraz 75 soru. uranus35 hangi branş acaba çok merak ettim. İnşallah iyi geçmiştir.
Selam kızlar sınav sonrası büyük bi rahatlama geldi bugün kendimi şımarttım çok güzeldi.
Canım benim branşım kimya. Kimya öğretmeniyim bi süre özellerde çalıştım nasipse memur olarak atanmak istiyorum sınavım çok iyi geçti çok şükür ama bence aşırı kolaydı sınav ve netler çok yükselecek diye düşünüyorum o yüzden hem umutluyum hem temkinliyim nasip kısmet artık. Sen hangi branştan kaç senedir hazırlanıyorsn? Sınavın nasıl geçti? Biyoloji diye tahmin ediyorum senin branşı ama tutturdum mu

Cok guzel menu olmus canim sana yakisir bir menu olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…