Popüler Konu LenaG ile MasterFit

126. ETAP​

27.07.2428.07.2429.07.2430.07.2431.07.2401.08.2402.07.24

KIRMIZI TAKIM​

Y yosunlupapatya M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
unutmabenicicegi M+S+M+S+M+S+----
Cakinin Gelini M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-M+S+
Nergis 35 M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
FitVenus -M+S-M+S-M+S+-M+S+
L leyl76 M+S+M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
Sitare55 M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
MAKE UP_ M+S-M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-
Begonya2 M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-M+S+
uranus35 -M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+
M Minicikfzt M+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-

MAVİ TAKIM​

@ LenaG M+S+M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
60kiloyum M+S+M+S+M+S+---
Boncuk2307 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
defneefe17 -M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-M+S-
tomrs M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
Lotus1234 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
Ellssa M+S-M+S+-M+S+M+S+--
Samara96 M+S+M+S+-----
G Goklerce M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S+
Asenr snmz M+S+------
bilgeyogii M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+

Kızlar eksik olan varsa söylesin ekleyeyim biliyorsunuz menü ve sporlar +1 kazandırıyor takıma

Not : Sitare55 ve Asenrsnmz düzeltilecek eklemelerde

Merhabalar canlar
Geçen hafta 64,4
Bugün 64,00
-400 çok şükür
LenaG Eki Görüntüle 3460736
İşte bu beee tebrik ederim canım
Oy oy maşallahh çok tebrik ederim canım biliyordum zaten
Ben hangi takımda olduğumu unutuyorum sizlerde oylemisiniz kaptanım da duymasın ama
Aşkolsun mavi takım bendesin
Gunaydın hanımlar

Gecen ctesi 65.5
Bugun 64.8
Fark:-700
LenaG
Çok tebrik ederim canım çok güzel eksiii
Günaydıııın
Gecen hafta 63.0
Bugün 62.6
Fark -400
Y yosunlupapatya LenaG
Günaydın canım tebrik ederim

Paylaşımlar bitip ekleme yapıp paylaşıyorum canım. 2 gibi biterse bende hemen atarim
Senin hedef 59 görünüyor
Ben 59.40 çıktım hedefime ulaşmış kabul ediyorum banane banane bi kez olsun ulaşayım ama dimi ilk defa bu kadar yaklaştım
Bu tablo harika oldu canım haftanın başında tabloda boşluğum olduğunu gördüm sırf tablo boş kalmasın diye düzenli paylaşım yaptım emeğine sağlık kaptaniçem. Bu hafta herkes çok aktifmiş gerçekten iki takımı da kaptanlar olarak canlı tuttunuz tebrik ediyorum
Bu hafta gitmedi çok yordu beni
Olsun canım hiç moralini bozma bence sen çok iyi gidiyorsun

Tebrik ederim harika eksi

En çok kilo verene kırmızı takım kaptanlığı veriliyor aylık hedef tutturanada kupa veriyoruz sanal
Oy oy oooyyyy
İşte bu beee tebrik ederim canım

Oy oy maşallahh çok tebrik ederim canım biliyordum zaten

Aşkolsun mavi takım bendesin

Çok tebrik ederim canım çok güzel eksiii

Günaydın canım tebrik ederim
Cok tesekkur ederim kaptanim
Oh maşallah darısı 60 Lara

Olsun arti değilsin harika
60 lar deyince bir heyecan aliyor alistira alistira soyle

Çok teşekkür ederim. İnsallah daim.olur ben kendimi duygusal olarak mental olarak bırakırsam hepten birakma oluyor hayatindan tatminsiz keyifsiz olduğum kendimi biraktigim için bu kiloları aldım.Birseyleri duzeltmem gerekiyor artık kendim.icin.
AdChoices
ADVERTISING​
Sizde iyi ki varsıniz bende iyiki sizleri tanıdım
Kesinlikle haklisin cnm
Öhömm öhöm kupayida kaptik

Exle iyi bir iletişimimiz yok malesef uzak mesafe iletişimi olan bana faydasız birisi.yoluma bakmam lazım.
Sevgi saygı iletisime kapalı kişilere su arabir mesafe hayır deme halindeyim.cok.yipratici yoksa
Daha da guzel olacak insallah burada 80 lere inisini de beraber kutlayacagiz ne guzel yorumlamışsın kendini cok tebrik ederim
Canimm inşallah bende hepinizi tebrik ederim spor ve diyetle çok güzel yol aliniyor tablodan anlaşılyor.Durmak yok devam
Canım çoook tebrik ederim. Harika bir gelişme göstermişsin daha da güzeli olacak burdan istediğin forma kavuşmuş olarak mezun olacaksın çünkü en önemlisi kafada bitirmek ve sen bunu başardın
Hep birlikte kaptaniçem iyi ki varsın iyi ki tanıdım kadın dayanışmasınin en güzel ornegisiniz hepiniz ayrı ayrı öpüyorum
Harikasın canm tebrik ediyorum çok güzel gidiyorsun
Teşekkür ederim cnm desteğinizle Burda hep birbirimizi pekcok reeldeki arkadaşlarımızdan daha da motive ediyoruz bu çok guzel birşey.

Tşk ederim.Sende öylesin sende çok harikasın inşallah sağlıkla herkes istediği kiloya kavuşur.çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…