Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende gece 2 de uyudum sanırım açlık sıcak birleşince uyutmuyor sabahta 7.30da gözüm açıldı bugün bir acayip
Kalktığımda beri günün yeme planına göre mutfaktayimTavuk hasla salata yap akşama fırın sebze için hazırlık at pisirle vakit geçti
Bulaşık makinesini boşalt yerlestir camaşırları serecem birazdan öyleli bir gün havada güzel olsun sana mutlu günler canım

Ellerine sağlık canım

Ay ben tartılmaya korkuyorum yaa nabzım falan hızlandı, bir tuhaf oldum adet de gelmedi çok kötü bir rüya gördüm onun etkisi de var ağlamak üzereyim
Hayir hayır en kötü ne olabilir boncuğum sakın yapma böyle. Artı yazsa ne olur biz onu hallederiz böyle belirsizlikte kalma. Netice neyse öğrenelim ona göre plan yapalım hallederiz

Ay ben tartılmaya korkuyorum yaa nabzım falan hızlandı, bir tuhaf oldum adet de gelmedi çok kötü bir rüya gördüm onun etkisi de var ağlamak üzereyim
Canım en fazla ödemdir ve bı WC ye bakar
Hadi gel bak bu hafta çok eğlenceli olacak hissediyorum
İnşallah bende buradayım
Tam gaz

Geçen Cumartesi 72,2 di sanırım
Bugün 71,9
Bu 70 liler yapıştı gitmiyor. Bu saate kadar aç kaldım yürüdüm. Sonuç bu.
Çok sinir oldum

LenaG Mthn83

Merhabalarrrr
Geçen hafta 91.9
Bu hafta 90.5
Fark -1.400
Yüzde %1,523

@yosunlupapatya LenaG

Gunaydın hanımlar

Gecen ctesi 65.5
Bugun 64.8
Fark:-700
LenaG

Günaydıııın
Gecen hafta 63.0
Bugün 62.6
Fark -400
@yosunlupapatya LenaG
Sahanesiniz kızlar tebrik ederim hepinizi
Eline emeğine sağlık kaptanim

Geçen cumtesi: 60.30
3 ağustos ctesi: 59.40
Fark : -900 gram
Oran : 1,49 diye hesapladım ama
@yosunlupapatya LenaG
Tebrik ederim kızlar süper

Canım harikasın tebrik ederim
Çok teşekkür ederim canım
Belki de aç uyumak ve sıcak uyandırıyor bizi, ben önceden hiç bir güç erken uyandiramaz beni derdim o güç kızımın bebekligiymis ohh mis gibi bir sürü iş yapmışsın ellerine sağlık
Canım benim bu kadar gözünde büyütüp kendine eziyet etme,önemli olan her hafta mükemmel kilolar vermek değil, başarının en büyük sırrı devamliliktir, bugün artı cikarsan çık ne olacak, tekrar devam et sağlıklı beslenmeye

400 Gr ne olacak
Sana kupayı veriyor gibi yapıp geri alalım
100 Gr için bile vermedim vicdansız ben
Oy oy oooyyyy

Cok tesekkur ederim kaptanim

60 lar deyince bir heyecan aliyor alistira alistira soyle
Aaaatttttmmmmııııışşşşllllaaaaaaaarrrrrr
Seni yükseltecek şeylere odaklan boşver eskiyi yeniyi bulunca unutursun yeniyle daha mutlu olursun. Hiç mi severek bişey almadın eskiyince aklın kalıyor ama ayrılık vakti geldiğini anlayıp yer bezi yapıyorsun. Sonrada çöpe
Ben de paylaşayım. Moraller bozuk.
Geçen Cts:61.8 kg
Bugün:62kg
LenaG
Mthn83
Eki Görüntüle 3460750
200 Gr için küçük Emrah yapma hadi bak Emrah da büyüdü bizde
Bugün yeni bir gün

Aynen canım önemli olan yolda olmak yoldan ayrilmadiktan sonra düşmeler kalkmalar olacak yeter ki yolu birakmayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…