Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben fizyoterapistim canım dediğin tarz cihazları kullanıyorum yıllardır hastalara ama pek etkisi olacağını sanmıyorum evdeki tiplerin. Markası ne seninkinin marka da verebiliyo muyuz bilmiyorum ama glo ile mi başlıyor ya da chata ile

Yaa ne güzel fizyoterapist ile çalışmıştım bir dönem fibromiyalji rahatsızlığım için belki duymuşsundur sadece yurt dışında uygulanan ye i yeni Türkiye'de uygulamaya konulan bir terapi farkındalık terapisi almıştım sonrasinda da yine hocamın önerisi ile ozon da aldım.çoğu kullandığım ilacı da bıraktım elhamdülillah zayıflamanın etkisi de büyük tabii ağrıların hafifliginde bunu müşterim hediye etmişti bı medikalci aslında ben ağrılarım için almıştım ama güzellik merkezindeki doktor da kullan deyince ara ara yapıyordum aslında bu da çin den geliyor alltimes combo elektroterapi cihazı

Evet canım bugün öğlen aceleye geldi o yüzden, sarmayi ben yapmadım zaten uğraşamam uzun uzun haftaici köye gidiyorum kızım köyde, kv yapmıştı , kv yaptığı için yemekleri menüde ne varsa kendime göre ayarlıyorum

Yok kaptanım benimki öyle profesyonel değil bildiğin bele takılan basit titreşim kemeri sanırım sizdeki cihaz akupunktur da karnıma akupunktur iğnelerinin ucuna bisürü kablolarla taktıkları cihazmı aceba bilemedim
Nasıl olurda o muhteşem cihazı kullanmassın kaptanım olmadı hiç

Canım çikolata çekiyor kaptanım ama 4 Ağustos oğlumun doğum günü bir dilim pasta yiyeyim o zaman. Pastayı ben yapacağım da @LenaG
Ay canım iyi ki doğmuş nice mutlu sağlıklı yaşlar dilerim.
Afiyet olsun oğluşun pastası ve ellerine sağlık eminim çok güzel yapacaksın

Ay canım iyi ki doğmuş nice mutlu sağlıklı yaşlar dilerim.
Afiyet olsun oğluşun pastası ve ellerine sağlık eminim çok güzel yapacaksın
Çok teşekkür ederim kaptanım, güzel yaptığımı söylerler ama bakalım güzel bir şeyler yapmayı deneyeceğim.

Teşekkür ederim bu seferlik böyle oldu

Günaydın herkese erken evden cikmak zorunda kaldım bu yüzden erken tartıldım üzerimdeki şişlik gitmemişti arti geldim ama vücut ölçülerim de eksi var gobek 105 de 102 . Kalça 104 den 102 .iç bacak 58 den 56 olmuş sanırım dün yaptığım fazla yürüyüş ve spor kaslari sisirdi
Geçen hafta 67
Bu hafta 67.6
Artı 600 grm
LenaG Y yosunlupapatya Mthn83

Kullanıyorum arada ama faydası olur mu bilemedim işte hatta adını da yazdım M Minicikfzt sana

Kilo bildiriyorum
Gecen cumartesi :96.5kg
3 Ağustos ctesi : 95.5kg
Fark: -1 kg
LenaG Mthn83
Bu ayın hedefini tutturdum şükür herkesin sayesinde ve mücadeleye devam tşkler
1 aylık değişimden de bahsedelim
Paketli gıdalar kaldırıldı
Aşırı kalorili beslenmeler
Günü 2 ogunle kapatıp kendini aç bırakıp birden çok fazla yeme alışkanlığı değiştirildi
Duygusal yeme ile bahsetmeye çalışıldı
Stresten uzak duruldu
Su tüketimi artti
Egzersiz ve hareket artti.
Dışardan yeme alışkanlığı aza indi
Fastfood elendi.
Bu ay içinde bunları yaparak ve düşük karbonhidratli diyet ve dengeli beslenme porsiyon kontrolü ile yaklaşık 7 kg gitti.
Maşallah hepsi sizlerin sayesinde aranızdaki en kilolu kişi olarak desteğiniz benim için çok kıymetli
Hepinizi çok seviyorum
Başta kaptanicelerim LenaG Mthn83 ve patimsilizm
Tüm.diger kaptan ve destekçi arkadaşlarım
Herkesin dilek ve istekleri en kısa sürede olsun inşallah.
Eski Erkek arkadaşım sürekli evde durup yemek mi yiyorsun diyordu evet evde durup sürekli yemek yiyorum

Eklentiler

• IMG_20240803_085354_859.webp
    256,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…