Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün bu tariften 14 tane yulaf poğaça yaptım.
Tanesi 56 kaloriymis. Bilgisi olan soyleyebilir mi, bir ara öğünde kaç tane yemek gerekir? 2 tane yedim ama fazla mi oldu ara öğün için acaba?

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-02-11-17-52-709_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-02-11-17-52-709_com.android.chrome.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 18
Yazalım menümüzü benim evin erkekleri parka gitti ben de anca fırsat bulabildim. Bugün ben de temizlik yaptım, temizlik günüydü heralde 🤭😂
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve az peynir +1 salatalık
Ara Öğün 15.00
2 küçük şeftali + 2 olgunlaşmamış mürdüm eriği
Ara Öğün 17.00
1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
4
yk bulgur pilavı + bolca salata (marul-maydanoz-dereotu-havuç-salatalık-mor lahana) + 3 yemek kaşığı yoğurt
Temizlik dışında spor yapmadım, adet dolayısıyla zaten yeterince ödem var. Yarın tartı olduğu için yapmadım bugün.
2,5-3 lt arası su içtim. Maden suyum kalmadığı için dukan yapamadım ya yarın devam inşallah 🥴
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Bugünun menüsünü bırakayim 2 Ağustos
Sabah 9
İki yumurtalı patates kızartmasi
Bir yeşil biber ortaboy
Kk peynir
Yarım dilim ekmek
Öğle sonrası
Tadımlık kek,tadımlık katmer, konsularima yaptım ve gerçekten yemedim tattim:KK73:3 fıstık, iki erik kurusu
Akşam 6 buçuk
Bulgur pilavı tattım
Bir yemek kaşığı yeşil fasulye
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım ya yiyorsun baya ya da tadına bakıyorsun gibi
Sabah güzel öğle yarım kek,yarım katmer yiyip akşam da 3 yk bulgur pilavı ve 4-5 yk taze fasulye hatta yanına yoğurt gibi yiyebilirdin.
Çok kısınca da olmuyor bence gönülden geçen kadar yiyince de olmuyor. Mevzu denge mevzusu 😘❤️
Menümu yazayım LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Sabah 9.30 : 2 yumurta 50 gr peynirden omlet
Salatalik

Ara 13.00: kucuk bir salatalik ve bir kucuk armut

Öğle 14.30(kayinvalidemde) : 1.5 kase madımak yemegi ve domates biber

Ara 16.30: Türk kahvesi
2 hurma 2 ceviz ici
10 cig badem

Aksam 19.30: 2 ceviz ici 3 kasik yogurt 4 kasik kabak (karıştırıp yedim)

Su 3 litre
Spor 13 bin adim
Afiyet olsun çok güzel menü canım su ve spor da çok iyi ayaklarına sağlık 🧿❤️
İyi aksamlar 🌸

2 Ağustos beslenme listem

10:00
2 dilim tb ekmek arasinda kalin dilim beyaz peynir
Domates
Zeytin
Sütlü filtre kahve

13:00
İçinde 6 yk haşlanmış nohut ve 2 ceviz olan marul salata
2 altınbaşak biskuvi

15:30-17:00
4 kayısı
12 badem
1 maden suyu
1 kupa sütlü filtre kahve

18:10
6 yk taze fasulye
60 gr tavuk göğsü
2 yk yogurt
2 salatalik
1 dilim tb ekmek

2 l su ictim

Yuruyusteyim 11 bin adım hedefim🌸

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 @Lotus1234

🌸🫶🏻

Eki Görüntüle 3460551
Afiyet olsun canım çok güzel menü ve ayaklarına sağlık ❤️😘
02.08.24
12.30
2 dilim börek, domates, 1 çk bal

16.00 sade kahve
17.00 2 bardak ayran, fındık

19.00 1 kepçe çorba, taze fasulye,4 tane sarma
Çay ile 3 hurma

Şu:3 lt olur
Adım 5400 LenaG LenaG Eki Görüntüle 3460568
Afiyet olsun canım menün beslenme olarak çok değil ama dengeli değil sabah protein yok mesela 2 dilim börek fazla 1 olsa ve yanına işte peyniri,zeytini,domatesi,yeşilliği gibi olsa dengeli olurdu.
Not:Sarmayı çok mu yapton ne zaman bitiyor
❤️
Hayırlı akşamlar kizlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Öğle 12.30// bir dolu kase cevizli salâta

Akşam 19.00// 200gr köfte
Bir tatlı kaşığı acılı ezme
İki üçgen peynir

3lt su bitti bugün spor olarak sadece yürüdüm ama tempolu değildi diğer günlerinden dolayı bacağım hala ağrıyor ama gündelik yürümemde 8000 adım olmuş ☺️
Afiyet olsun akşam yemeği bana dengesiz geldi köftenin yanına söğüş domates salatalık bile olsa sebze aradım yoğurt veya ayran aradım gibi ❤️
Ayaklarına sağlık 💪
Tanesi 56 kaloriymis. Bilgisi olan soyleyebilir mi, bir ara öğünde kaç tane yemek gerekir? 2 tane yedim ama fazla mi oldu ara öğün için acaba?
Canım gayet uygun 2 tane fazla değil ❤️

Son düzenleme:
Yazalım menümüzü benim evin erkekleri parka gitti ben de anca fırsat bulabildim. Bugün ben de temizlik yaptım, temizlik günüydü heralde 🤭😂
Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 15.00
Ara Öğün 17.00
1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
4
yk bulgur pilavı + bolca salata (marul-maydanoz-dereotu-havuç-salatalık-mor lahana) + 3 yemek kaşığı yoğurt
Temizlik dışında spor yapmadım, adet dolayısıyla zaten yeterince ödem var. Yarın tartı olduğu için yapmadım bugün.
2,5-3 lt arası su içtim. Maden suyum kalmadığı için dukan yapamadım ya yarın devam inşallah 🥴
Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️😘

Canım gelmesi için hibiskus falan içsem iyi olmaz mı ?
Ben Ada çayı içiyorum iki bardak limonlu o hemen getiriyor içerisinde östrojen hormonunu uyaran maddeler olduğu için işe yarıyor.
Böyle bir piramidi var Akdeniz tipi beslenmenin. Yıllardır en sağlıklı beslenme tipi seçiliyor.
Akdeniz diyeti yapıyormuşum haberim yokmuş 😂😂
Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️😘
Teşekkür ederim kaptanım inşallah yarın vermiş olurum kendime limit koydum eğer bir kilo verdiysem çikolata yiyeceğim🤤 eğer vermediysem bir hafta sonraya kaldı 😔

Ben Ada çayı içiyorum iki bardak limonlu o hemen getiriyor içerisinde östrojen hormonunu uyaran maddeler olduğu için işe yarıyor.

Teşekkür ederim kaptanım inşallah yarın vermiş olurum kendime limit koydum eğer bir kilo verdiysem çikolata yiyeceğim🤤 eğer vermediysem bir hafta sonraya kaldı 😔
Canım haftada 1 sevdiğin birşeyi ye vermişsen ödül,vermediysen motivasyon olsun 😘❤️

Yaa ben de eğer hedefime ulaşmışsam yarın karam yeme ödülü vericem kendime. Şimdiden onun hayalini kuruyorum. Kalorisi de çok değilmiş aslında 268 bi paket. Yarısını yesem 134 kaloriden bişey olmaz :KK73:

2 ağustos menüsü gelsin o zaman

11Kahvaltı: dünden kalan fırında zeytinyağlı sebze dilimleri, tereyağda 1 yumurta, karpuz

Ara : yok ( yarın tartı günü 2 öğün bile çoktur:confused:)

17Akşam: 1 tabak patlıcan musakka, 4 dilim karpuz

Benim diyet Akdeniz diyetinden karpuz diyetine evrildi son iki gündür çünkü evde 15 kiloluk bi karpuz vardı neyse ki yarın bitiyor 🤣

Spor:3500 adım ve ev temizliği 🧹
Su:2-2,5 civarı sayamadım.
Y yosunlupapatya LenaG LenaG

11Kahvaltı: dünden kalan fırında zeytinyağlı sebze dilimleri, tereyağda 1 yumurta, karpuz

Benim diyet Akdeniz diyetinden karpuz diyetine evrildi son iki gündür çünkü evde 15 kiloluk bi karpuz vardı neyse ki yarın bitiyor 🤣

Afiyet olsun canım menü ve sporda su da çok güzel 🧿

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 15.00
Ara Öğün 17.00
1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
4
Afiyet olsun canım 🌼

Afiyet olsun canım az olmuş yine 🙈

Afiyet olsun canım ya yiyorsun baya ya da tadına bakıyorsun gibi
Sabah güzel öğle yarım kek,yarım katmer yiyip akşam da 3 yk bulgur pilavı ve 4-5 yk taze fasulye hatta yanına yoğurt gibi yiyebilirdin.
Çok kısınca da olmuyor bence gönülden geçen kadar yiyince de olmuyor. Mevzu denge mevzusu 😘❤️

Afiyet olsun çok güzel menü canım su ve spor da çok iyi ayaklarına sağlık 🧿❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü ve ayaklarına sağlık ❤️😘

Afiyet olsun canım menün beslenme olarak çok değil ama dengeli değil sabah protein yok mesela 2 dilim börek fazla 1 olsa ve yanına işte peyniri,zeytini,domatesi,yeşilliği gibi olsa dengeli olurdu.
Not:Sarmayı çok mu yapton ne zaman bitiyor
❤️

Afiyet olsun akşam yemeği bana dengesiz geldi köftenin yanına söğüş domates salatalık bile olsa sebze aradım yoğurt veya ayran aradım gibi ❤️
Ayaklarına sağlık 💪

Canım gayet uygun 2 tane fazla değil ❤️
Kaptanım akşam cokk aciklmıştım öğlen yemeksiz ve salata yiyince sadece bir de ara da yapmadım akşam eve kendimi zor attım evde de salata yoğurt malzemeleri bitmiş hep yarın izin günüm markete bı çıkarım eşimde geç geliyor o gelene kadar yedim acikmıştım çünkü hemde saati geciktirmek istemedim acılı ezme yiyerek iyimi ettim kötü mü bilemedim ama ekmek veya başka bişey aradım yanına yalan yok ama dedim ekmek yiyene kadar köfteyi acı sosa batırıp yedim işte yoksa salatasiz bana da yavan geldi ama bugünlük böyle oldu bakalım bir de ben de pasta yemeyi özledim yaa yarın pastaneden bir dilim alsam kaç kaloridir acaba ödül niyetine çünkü yarına sürprizim varr😀

İyi akşamlar kızlar

Sabah 2 bardak filtre kahve

Kahvaltı 10:30 2 yumurtadan omlet,köz kapya biber,40 gr peynir,6 zeytin,1 dilim tbe,çay

Ara 14:00 yarım çay bardağı leblebi,1 bardak ayran,2 salatalık

Akşam 19:00 6 yk zyağlı bamya,1 dilim tbe, 3 yk haşlanmış nohutlu göbek salata

Su 2.5 lt
Spor yok
Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

Kaptanım akşam cokk aciklmıştım öğlen yemeksiz ve salata yiyince sadece bir de ara da yapmadım akşam eve kendimi zor attım evde de salata yoğurt malzemeleri bitmiş hep yarın izin günüm markete bı çıkarım eşimde geç geliyor o gelene kadar yedim acikmıştım çünkü hemde saati geciktirmek istemedim acılı ezme yiyerek iyimi ettim kötü mü bilemedim ama ekmek veya başka bişey aradım yanına yalan yok ama dedim ekmek yiyene kadar köfteyi acı sosa batırıp yedim işte yoksa salatasiz bana da yavan geldi ama bugünlük böyle oldu bakalım bir de ben de pasta yemeyi özledim yaa yarın pastaneden bir dilim alsam kaç kaloridir acaba ödül niyetine çünkü yarına sürprizim varr😀
Ye canım 1 dilim belli ki güzel eksi geliyor afiyet olsun ❤️

İyi akşamlar kızlar

Sabah 2 bardak filtre kahve

Kahvaltı 10:30 2 yumurtadan omlet,köz kapya biber,40 gr peynir,6 zeytin,1 dilim tbe,çay

Ara 14:00 yarım çay bardağı leblebi,1 bardak ayran,2 salatalık

Akşam 19:00 6 yk zyağlı bamya,1 dilim tbe, 3 yk haşlanmış nohutlu göbek salata

Su 2.5 lt
Spor yok
Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun diyetisyenle olunca menüler harika tabiiki🥳🫶🏼🧿

Kızlar geçen Cakinin Gelini Cakinin Gelini yazışmaları izi okudum da isteydim dönemedim bu titreşimli bir cihazdan bahsettiniz bende de tens cihazı var elimde Ems ve masaj programlarını kullanıyorum göbek için az da olsa bı ayva göbeği var orda gitmiyor güzellik merkezinden bir doktor önermişti kullan evinde varsa diye faydası olur mu bilmiyorum ama yapıyorum gendede😀

Hayırlı akşamlar kizlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Öğle 12.30// bir dolu kase cevizli salâta

Akşam 19.00// 200gr köfte
Bir tatlı kaşığı acılı ezme
İki üçgen peynir

3lt su bitti bugün spor olarak sadece yürüdüm ama tempolu değildi diğer günlerinden dolayı bacağım hala ağrıyor ama gündelik yürümemde 8000 adım olmuş ☺️
Harikasın canım yarina gelsin eksiler 🥳

Bence 2 tane çok değil canım tanesi 56ysa 112 yapar. Bana diyetisyenin verdigi ara öğünler de hep 100 150 kalori arasındaydı ki seninki tok da tutuyordur kesin

X