Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen oyle
Yediklerinden açık olusturman gerek, açık olusturma konusunda spora guvenmeyin ama.eksikte etmeyin ve yürüyüş yada baska bir egzersiz zaten hayatimizin bir parcasi olmali saglikli olmak sağlıklı yaş almak icin

Aaa bu mesajıni görmemişim sadece ekran görüntüsünü okumuştum şimdi leyl35 alıntı yapınca gördüm canım

Akıllı saatimden takip edebiliyorum öğün hem Leslie hem de iki saat yürüyüş yaptıysam kalori kısmı 1000 gösteriyor bir tane örnek atayım sana canim he saat kalori miktarı diye resimde var yakılır ama ya biraz fazla spor ile neden olmasın ki

Eklentiler

• IMG_20240728_200016.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 12
Çok iyi nasıl oldu ?
Canım zaten yola çıkmadan önce 77.800 müş,
Yolculuğun ödemleri gidiyor + kahvaltı olarak tahin içine ceviz, kuru kayısı, hurma doğradım, Bikaç çay kaşığı yiyorum
Dün akşam et döner ( ekmeksiz)
Bugün koca tabak domates salatalık biber yedim

Selam kızlar şarjım bitti akşam kapandi tel menüyü anca yazıyorum

30.07.24
12.30;
Menemen, 2 dilim ekmek, peynir , salatalık, 1 çk labne ve bal ,4 kayısı

Sade kahve, 2 çatal pasta( doğum günü vardı, beğenmedim zaten pastayı da ayıp olmasn diye aldım )

19.30
1 kepçe çorba, taze fasulye,3 YK pilav, haşlanmış tavuk, yoğurt

Çay ile hurma

Şu:2 lt LenaG

Ben de dedim ya yakılır ama zor yani ne gerek var o kadar kendini hırpalamaya. yürüyüş yaptıysan leslie yapma bence , ya da leslie 30 dk yerine 40-45 dakika yapsan yürüyüşe gerek kalmaz. Bu sefer vücudun rutin haline getirmiş olacak .Her zaman aynı tempoyu isteyecek . Yapmadığın zaman hoop geri gelecek her şey. Sıkılaştıktan sonra eski sporu yürüyüşü vs yapmazsan etler kendini salıyor. Bıngıl bıngıl olmaya devam yani. Arada sırada yaparsan öyle çok yürüyüş vesaire vücudunu şaşırtmış olursun. Bence haftada bir gün ikisini birden yap diğer günler tek birini yap. Bir gün yürüyüşse bir gün leslie gibi. Kendimden biliyorum aşırı spor yapıyordum voleybol oynayıp bisiklet sürüyordum saatlerce. Yapmayı kesstim çıkmadık ne göbek kaldı ne basen. Şimdi abartmadan yapıyorum her şeyi, dozunda. Tavsiyem budur yani yine de sen bilirsin tabii.

Herşey de kötüye sonuçlanıyor yahu Leyla da yazmisti çok yiyip spor yapma yağlar kalır spora güvenme sen diyin cok spora alıştırma geri ister vücut yapmazsan sarkar su 3 ay da ogrenmedigim her şeyi öğrendim sizlerin tecrübesi ile

30 temmuz menüm
Sabah
Salatalık,
bir ceviz,15 fıstık
8 erik

Öğlen bir pişi çay tabagi kadar

Akşam 7 de
Bir tabak Kuru etli yeşil fasulye
3yk bulgur pilavı
Birkaç yeşil biber
2 bardak ayran
LenaG
Akşam bir yere uğramak zorunda kaldık
Gündüzden erik ayiklaeim patlıcan oydum kurutmalık baygın uyuya kalmışım sporda yapamadimurgsx ls

Sporu biraktigindan degilde yemegi abarttigin icin cikmasin o gobek basen

Hem spor birakilacak birsey değil hayatimizda ki rutinlerden olmali illa hareket etmeliyiz ruh ve beden sagligi icin,sağlıklı yaş almak icin Y yosunlupapatya leslie senin icin yeterlidir ya da dışarı da yaptigin guzel bir yürüyüş

Ben spora guvenm derken yiyim yiyimde spor yapayim yakarim mantigina güvenme dedim

Bahane aramayin kizlar yaa iste saglikli temiz beslenip vakit ayirabildigin kadar hareket etceniz bu kadar basit...

Ya ben 2 saat yurudum nasılsa şu hamburger bana kilo olmaz mantigi ters teper.

Gayet guzel dengelemisisn canim asureyi tebrik ederim, gercek yorumum bu

Birde....
Aaaa canım oluyor mu cok az olmis sen bugun o asureden 3 kase falan daha ye kan olsun can olsun nasil iyi gidiyor muyum kaptanim LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…