Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben spora guvenm derken yiyim yiyimde spor yapayim yakarim mantigina güvenme dedim

Bahane aramayin kizlar yaa iste saglikli temiz beslenip vakit ayirabildigin kadar hareket etceniz bu kadar basit...

Ya ben 2 saat yurudum nasılsa şu hamburger bana kilo olmaz mantigi ters teper.
haklısın canım :)

6 yaşında eylülde okula başlıayacak.
O yasta ki ben ananemle şarkı yada dua ezberleme yarışı yapardik nasil egleniyordum tabi simdi uyaranlar ilgi ceken seyler cok fazla🙈 kafanda ne fikirler vardir simdi senin şöyle yaparız böyle yapariz diye🥰 keyifle gecsin sonrada tatilinize gecersiniz💖😘

O yasta ki ben ananemle şarkı yada dua ezberleme yarışı yapardik nasil egleniyordum tabi simdi uyaranlar ilgi ceken seyler cok fazla🙈 kafanda ne fikirler vardir simdi senin şöyle yaparız böyle yapariz diye🥰 keyifle gecsin sonrada tatilinize gecersiniz💖😘
Ben onun oyun arkadaşıyım,babanes,de park arkadaşı oluyor,beraber çok keyifli geçiyor yoruyorda üstelik hareketli bir kız çünkü.Metroya vapura binmeyide çok seviyor kesin binecez hepsine.Sonra beraber gideceğiz noterden vekalet alındı benimle yolculuk yapablir diye,tatildede canıma okuyacak zaten :olamaz::KK200: sürekli kayma peşinde.

Selam kızlar şarjım bitti akşam kapandi tel menüyü anca yazıyorum

30.07.24
12.30;
Menemen, 2 dilim ekmek, peynir , salatalık, 1 çk labne ve bal ,4 kayısı

Sade kahve, 2 çatal pasta( doğum günü vardı, beğenmedim zaten pastayı da ayıp olmasn diye aldım )

19.30
1 kepçe çorba, taze fasulye,3 YK pilav, haşlanmış tavuk, yoğurt

Çay ile hurma

Şu:2 lt LenaG LenaG
Afiyet olsun canım pastayı kararında yemen iyi olmuş gayet iyi ❤️
30 temmuz 2024
sabah
1 dilim mercimek ekmek
2 yumurtalı omlet
1 dilim peynir
1 domates /salata
5 zeytin
2 bardak çay

öğle
1 bardak filtre kahve

akşam
tavuklu büyük bir salata

Spor:
7000 adım atıldı
Kaptanımm LenaG LenaG
Afiyet olsun canım çok güzel ❤️
Herşey de kötüye sonuçlanıyor yahu Leyla da yazmisti çok yiyip spor yapma yağlar kalır spora güvenme sen diyin cok spora alıştırma geri ister vücut yapmazsan sarkar su 3 ay da ogrenmedigim her şeyi öğrendim sizlerin tecrübesi ile 🤞🏼
Canım hani bol ve aşırı kaslı kişiler var ya onlar sporu tamamen bıraktığında sarkma olur senin yaptığın öyle birşey değil ki spora alışsın zaten bünyen her zaman hayatında olsun ❤️
Günaydın canlar 😘
Günaydın ❤️
30 temmuz menüm
Sabah
Salatalık,
bir ceviz,15 fıstık
8 erik

Öğlen bir pişi çay tabagi kadar

Akşam 7 de
Bir tabak Kuru etli yeşil fasulye
3yk bulgur pilavı
Birkaç yeşil biber
2 bardak ayran
LenaG LenaG
Akşam bir yere uğramak zorunda kaldık
Gündüzden erik ayiklaeim patlıcan oydum kurutmalık baygın uyuya kalmışım sporda yapamadimurgsx ls
Afiyet olsun menün güzel canım. ❤️
Günaydın kizlar 🌸 😘 🫶🏻
Günaydııınnn❤️
Gayet guzel dengelemisisn canim asureyi tebrik ederim, gercek yorumum bu 🥰

Birde....
Aaaa canım oluyor mu cok az olmis sen bugun o asureden 3 kase falan daha ye kan olsun can olsun 😂 nasil iyi gidiyor muyum kaptanim LenaG LenaG :KK48:
Devam mavi şirinim aynen böyleee :rapci:
Günaydınlar hanımlar.
Günaydın ❤️
Hayırlı sabahlar 🥰🥰🥰
Hayırlı sabahlar ❤️
Günaydııınn ❤️
Günaydın hanımlar
30 temmuz menu sabah yok
ara 1 barday çay , 1 americano
öğlen 1 kaşık mantı
ara ödül : saray muhallebisi
akşam 1 kaşık zyaglı fasulye 1 kasık pılav