Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım çiğköfte marulla sıkım olarak yesen daha iyi olur
Su spor güzel
Afiyet olsun bir tek akşam yemeği az geldi bana bir çıtırtı iyi giderdi karabuğday patlağı falan
Spor

Afiyet olsun canım tek kare milföyü 2 ye mi böldün anlamadım o kısmını ama genel olarak güzel menü biraz protein eksik kalmış

Afiyet şifa olsun canım yanına az peynir ya da et koyabilirsen tok tutar iyi olur

Protein eksik oldu bugün evet. Nedense bişey yiyesim gelmedi bugün. Yarın protein ağırlıklı bi menü yapayım. Hiç kendime özel bişeyler hazırlayasım gelmiyor yemek yapasım gelmiyor ben yavaştan depresyona doğru kayıyorum sanırım şu sınav bi geçseydi bi izin gününe ihtiyacım var

Su spor güzel

Afiyet olsun bir tek akşam yemeği az geldi bana bir çıtırtı iyi giderdi karabuğday patlağı falan
Spor
Eşim bugün akşama Menemen istedi ama iş yerinde ayağına çivi girmiş, tetanoz aşısı olmaya gitti gelirken çiğköfte dürüm yaptırmış sıkım olarak almamış maalesef ben de karşı koyamadım

Afiyet olsun canım belin nasıl oldu ? Menü de sadece kola gözüme çarptı olmasa iyiymiş spor zaten belin duzelene kadar yapma daha da kötü edersin belini Allah esirgesin

Oy oy canım nettin bugün gözlemeler pudingler akşam güzelmiş de sonra tatlı erkene yeseydin iyiydi su ve spor güzel

Afiyet olsun canım kosturmacali bir gün olmuş senin icinde su ve spor ne durumda merak ettim

Oy oy canım nettin bugün gözlemeler pudingler akşam güzelmiş de sonra tatlı erkene yeseydin iyiydi su ve spor güzel
3 aydır bayram hariç ilk tatlım kaptanım kupkuru takır takır 2 milföy gözleme yağsız tavada, 65 gr. Cıkta yeğenim yaptı püsküvüt puding pasta bayılcam gari

Bende menümü yazayım kızlar bana kızmayın ama bir aydır bugünü bekliyordum aşure ayı için

Öğlen 12//
Bir kase aşure
Bir yemek kaşığı kıyma(karnıyarık vardı patlıcan yemedim)
Bir kase kuru cacık pul biberli sarımsakli

Ara//20 çiğ fındık

Aksm 18.30//
İki havuçtan tarator içine ceviz koydum bir avuç sade yoğurtdan sarımsaklı
Üç minik köfte (50 60gr anck gelir)

Spor// 3lt su bitti
30dk iki mile Leslie
Yürüyüş de var
Toplam 11000adim oldu
LenaG Sitare55

3 aydır bayram hariç ilk tatlım kaptanım kupkuru takır takır 2 milföy gözleme yağsız tavada, 65 gr. Cıkta yeğenim yaptı püsküvüt puding pasta bayılcam gari
Sana yazıyorum kızma bende yedim ama maksat yorum ve olanları söylemek bugün sende beni yorumlayabilir sin canım benim bende bir kase öğlen yedim ama canımda çıktı spor yapacam peşine diye bununla ilgili bir sorum olacak grubumuza hatta sende cevaplarsan cokk sevinirim

Kızlar özellikle diyetisyene giden arkadaşlarım size bir sorru sormak istiyorum cevaplarsanız cokk sevinirim
Mesela günde 700kalorili bir şey yedim ve ben o gün 1000kalori yaktım 300fazla bile kalori açığım oldu o kilo olarak bana dönüyor mu yoksa bu kalori hesabı gercek mi?
Lotus1234 LenaG patimsilizm Cakinin Gelini daha etiketleyemedigim burada olan tüm arkadaşlarım bilgisi varsa beni aydinlatabilir mi? Boncuk2307

Yok hiç kızarmıyım kaptancığım
Doğru söyledin

Y yosunlupapatya LenaG Mthn83
Ben pek giremiyorum. Yorumları da detaylı okuyamıyorum

Kahvaltı 11.00
2yumurtadan sebzeli omlet
Yarım domates
1 dilim kepekli ekmek
1 bardak yeşilçay

Öğlen kızımla kurabiye yapmıştık susamli
Cevizden biraz küçüktü. Gün içinde farklı saatlerde ondsn yedim 3-4 tanr

15.00 gibi
1 yk bulgur pilavı
3-4 yk yoğurt
Marul,nane,taze soğan, reyhan'dan yoğurtlu salatamsı bir sey yaptım. Baharatlıydı.

Aksam 18.00de sofradan kalktim
3 yk yogurt
Bol salata
3 yk bulgur pilavı
3-4 yk et kavurma

Su 1,5 litre
Spor : april han'ın 20 dakikalık hiit kardiyosunu yaptım.

Kalori açığı normalde alman gereken vücut kitle indeksine göre bel boyun kalça çevresi hesabına göre yapılıyor diye biliyorum mesela benim 1700 kalori gibi bir şey hepsini tamamlamazsam oluyor diye biliyorum. Mesela ben bugün 970 kalori tükettim 250-300 arası kalori yaktım kalan 650-600 falan. Almam gerekenden az tükettiğim ve üçte birini yaktığım için kilo yapmıyor diye biliyorum, doğru mu yanlış mı emin değilim ama günde bin kalori yakılmaz bence çok zor yani. Kalori açığı alman gerekenden az kalori tüketmek (öyle biliyorum) yanlışsa düzeltin lütfen

Kalori hesabına açıkcası çok güvenmiyorum kaptancığım mesela şöyle ben 90 kiloyla senin yakacağın kalori veya alacağın yediğin kalori senin kilon ile sana ve 90 kilo bana aynı işlemiyor aynı etki olmuyor anlatamadım yine yazmak istedim

Su spor güzel

Spor
Evet aslinda listede 10 yk sebze yemegi 4 yk yogurt ve 2 altinbasak kraker vardi ama ben krakeri es gectim nasilsa seftali var diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…