Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oo torun anane günleri başlasııınnn

Günaydın canısı
Oo torun anane günleri başlasııınnn
İlk defa kalacak bakalım nasıl olacak

Torunun gelmesi kesinleşti bende kalacak 2 hafta,annesi getirecek umarım kalır bu sürede ilk defa bu kadar uzun kalacal anne babadan.Beraber döneceğiz sonra tatil yapacaz.
Bende büyük torunu getirecektim bu sefer, dönüşümüz okul açıldığı güne denk geldi

Valla düğüne kadar sıkı tutuyorum
Dün kızlardeşimde toplandık
Herkes yemeğini, tatlısını yedi
Ben daha sofra kurulmadan( geç geldiler)
Domates,biber, salatalık yedim
Fezam oncesinde mideyi saglikli seylerle doldurup sonra onlara catal ucuyla tadina bakmalik eşlik edebilirsin

Fezam oncesinde mideyi saglikli seylerle doldurup sonra onlara catal ucuyla tadina bakmalik eşlik edebilirsin
1 kaşık işkembe çorbası aldım, eşim sarımsaklı sarımsaklı kokmasın diye

Dün ve bugün kıpırdanma yok, pazara kadar düz 76 olmam lazım
Sonrasını zaten abartmadan dondurmamı, meyvamı yiyeceğim

Afiyet olsun ama çok erken kapatmışsın 18:00 gibi hafif birşeyler de yiyebilirdin bence

Günaydınlar dün giremedim
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin Lor peyniri Domates Salatalık
Ogle
kabak ve normal cekirdek toplam 1 avuç
6 adet siyah üzüm
2 kaşık.yogurt
Sacma bir yeme sekli oldu
Akşam
6 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav Salata
Şu 3 .5 litre
170 ip atlama
5 bin adım yürüyüş
Y yosunlupapatya LenaG Mthn83

Biliyorum o kizi ama o zaten zayif depo yag yok ya o yizden yediginden yakar tamam oldu bitti e biz surekli yedigimizi sporla telafiyle ugrasirsak depo yaglarimiz ne olacak? Kilo verip incelmenin aksine kalinlasiriz
Kızlar 2 gündür ip atlıyorum artı yürüyüş ama hergün artı artıyor neden oldu acaba
Salı tartısı 300 fazla diye bugün merak ettim tartıldım 300 ün üstüne 200 gram daha eklenmiş nerede yanlış yapıyorum anlamadım

Afiyet olsun
Wc düzeni normal mi ?

terledikten sonra suyunu tamamlıyor musun? maden suyu günde bir içelim... tuzumuzu dengeleyelim ne eksik ne fazla...mineral eksikliğimiz olursa vücut suyu tutuyor Nergisim..salatalık ye bol bol... ikindide bir şeftali ya da 2-3 dilim karpuz yersen c vit ve potasyum almış olursun.. Bu meyveler bu sıcakta boşuna yoklar şu an onlara çok ihtiyacımız var

Afiyet olsun

Wc düzeni normal mi ?
Sağol canım evet 2 gün bozuktu dün düzene girdi
Canım su en az içtiğim 2.5 genelde 3 u geçiyor 1 adet soda içiyorum hergün
Eksiğim salatalık karpuz şeftali evet bunları tuketmiyorum meyve şeker korkusu ile uygulamaya baslicagim canım sağol

Kuru fasulye ve pilav miktar olarak az da olsa siskinlik yapabilir . O yuzden ozellikle kahvaltiya veya aksam salatalarına maydanoz salatalik gibi seyler ekleyip ödem atabilirisn

niye korkuttular bu kadar bizi... günde 1-2 porsiyon meyvenin faydası var Nergisim oturup kilo kilo yemiyoruz sonuçta... Şimdi mor incirlerimizde çıkacak bu lezzetleri yemeden mi geçiricez yazımızı... vücut mevsimleri.mevsim geçişlerini yediklerimizle anlıyormuş o yüzden mevsimde hangi meyve sebze varsa mutlaka çeşitlendirip yemeliyiz

Kuru fasulye ve pilav miktar olarak az da olsa siskinlik yapabilir . O yuzden ozellikle kahvaltiya veya aksam salatalarına maydanoz salatalik gibi seyler ekleyip ödem atabilirisn
İnsalh öyledir canım bugün dikkatli gideyim bakayım
Zaten ozellikle aksam yemeyi tercih etmiyorum hele ki yaz meyveleri hepsi birbirinden güzel dediğin gibi kilolarca yemiyoruz teşekkürler canım benim

Bizimkide okula başlayacak 1 hafta erken onların 1.sınıf olduğu için,bir kaç gün daha kalıp döneceğim buraya.
İyi eğlenceler canım torununla küçükken bol bol değerlendirin benim torun 4 e geçti küçükken gece bende kalırdı sarılıp sarılıp koklasirdik şimdi yalvarıyorum gece kal bak tatil asla kalmıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…