Popüler Konu LenaG ile MasterFit

haklısın canım :)

6 yaşında eylülde okula başlıayacak.
O yasta ki ben ananemle şarkı yada dua ezberleme yarışı yapardik nasil egleniyordum tabi simdi uyaranlar ilgi ceken seyler cok fazla kafanda ne fikirler vardir simdi senin şöyle yaparız böyle yapariz diye keyifle gecsin sonrada tatilinize gecersiniz

Ben onun oyun arkadaşıyım,babanes,de park arkadaşı oluyor,beraber çok keyifli geçiyor yoruyorda üstelik hareketli bir kız çünkü.Metroya vapura binmeyide çok seviyor kesin binecez hepsine.Sonra beraber gideceğiz noterden vekalet alındı benimle yolculuk yapablir diye,tatildede canıma okuyacak zaten sürekli kayma peşinde.

Afiyet olsun canım pastayı kararında yemen iyi olmuş gayet iyi
Afiyet olsun canım çok güzel
Canım hani bol ve aşırı kaslı kişiler var ya onlar sporu tamamen bıraktığında sarkma olur senin yaptığın öyle birşey değil ki spora alışsın zaten bünyen her zaman hayatında olsun
Günaydın canlar
Günaydın
Afiyet olsun menün güzel canım.
Günaydın kizlar
Günaydııınnn
Gayet guzel dengelemisisn canim asureyi tebrik ederim, gercek yorumum bu

Birde....
Aaaa canım oluyor mu cok az olmis sen bugun o asureden 3 kase falan daha ye kan olsun can olsun nasil iyi gidiyor muyum kaptanim LenaG
Devam mavi şirinim aynen böyleee
Günaydınlar hanımlar.
Günaydın
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar
Günaydııınn
Afiyet olsun canım menün de iyi adımlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…