Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşallah canım elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım annemlerdeyim ama diyet i bırakmadım menü paylasamazsam kusura bakmayın şimdiden ailem bilmediği için giremeyebilirim

Tesekkur ederim

Teswkkur ederim

Canım 29 Haziran'da kg 102. İdim
30 temmuz salı ay sonu hedefler tartısı takibini olacak ?

İnşallah canım elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım annemlerdeyim ama diyet i bırakmadım menü paylasamazsam kusura bakmayın şimdiden ailem bilmediği için giremeyebilirim
Canım kimse bilmesin gene ama akşamları beş dakikada olsa menülerini yaz çık olmaz mı spor yapamazsanda yürüyüş kısa kısa yaparsan cokk güzel olur bildirimlerini bekliyorum haberin olsun

Ağustos sonu 87 olursam süper olur

Coook teşekkür ederim kaptanicem insallah iyi olacak son anda gelen misafirim ve geç yenen yemek dikkat ettim ama olmadı iyi olacak inşallah çok kızdım kendime cok

Afiyet olsun canım menü güzel ama saatlerinde bildirirsen diğer günler için cokk sevinirim birde spor için vaktin yoksa bile ya azıcık yürüyüş ya da bı 15dk Leslie bile yapsan yanına kar olur yağlara zarar olur

54.50 diyeyim nasip

Canım kimse bilmesin gene ama akşamları beş dakikada olsa menülerini yaz çık olmaz mı spor yapamazsanda yürüyüş kısa kısa yaparsan cokk güzel olur bildirimlerini bekliyorum haberin olsun
Tamam inşallah yürüyüş yapıp geldim

Tamam inşallah yürüyüş yapıp geldim
İşte buu senin zayiflaman senin ağrılarını hafifletecek konuştuk biliyorsun canım bunu aynı yollardan geçmişiz çünkü seninle spor ile zorlamadan bile kendini yürüyüş sana cokk faydalı olacak Allah'ın izni ile sen biliyorsun sebebini

Anaamm artık takıma mı girdim kaptanım sizmisinizzz

Spor da ne yazık ki yapamıyorum canım ciddi bir trafik kazası geçirdim 20 gün önce dizim ve kolum sakat evin içinde ancak yürüyorum dışarısı zorluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…