Popüler Konu LenaG ile MasterFit

25 temmuz menüm
2 yumurta omlet
1 Salata
1 domates
5 zeytin
3 dilim peynir
2 bardak çay

Öğle
Bir avuç badem
1 adet zuber lokum
Hindiba kahvesi sutsuz

Akşam
2 adet Girit kabak dolması etli
1 kase Salata
2 dilim karpuz

3 litre su
7000 adım yürüyüş
Kaptanım LenaG LenaG 💞💞
Afiyet olsun canım gayet güzel bir menü su ve adımlar da güzel 👍❤️

Size şöyle bir şey hesap bırakayım çok hoşuma gitti bugun ne yesem derdinin önüne geçecek iştahi düzenleyecek güzel öneri.tabaklarin olduğu bir hesap paylaşacağım 🙂🙃

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-25-23-23-22-730_com.instagram.android-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-25-23-23-22-730_com.instagram.android-edit.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20240725_232414.jpg
    IMG_20240725_232414.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240725_232526.jpg
    IMG_20240725_232526.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 17
Amjn cankm inanirmisin simdi otruyorum
Hazırdı canim baktim kalorisine de totalde 80 kalori ama tabi bi daha cıss olmayacak 🤗

2 gun once kizima da oldu bit gunde gecti şükür salgin gibi bir sey var sanirim Allah sifalar versin bebeler hasta olmasin 🤲

Valla sildiler süpürduler cok sukur tadimlik bile kalmadi, canim da iatemedi kahvalti yaomamis olmama ragmen 🤗 iceri gectim kendime guzel dolu dolu bir kahvalti tabagi hazirladim ve su an mutluyum 😂

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

İyi akşamlar. Dünden beri girmedim hiç. Müsait olamadım bir türlü. Dün istediğim gibi değildi, kalorili seyler yedim 1,5 lahmacun gibi. Ama şu an net şekilde aklımda değil yediklerim.

Bugün kahvaltıda biber-domates kavurması, 1 haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek, biraz da patates kizartmasi, peynir yedim.
Ara öğünde şekersiz Türk kahvesi ve hindistan cevizi dolgulu küçük cikolata yedim.
Öğlen kızımın dün yemediği çeyrek lahmacun yedim. Bir de eşim bulgur pilavı ve bamya yemeğini karıştırmıştı kızıma yedirmek için. 3-4 yk kadar ondan yedim.

Akşam bol salata ve 150-200 Gr arası balık ve 2 bardağa yakın ayran

Dün ve bugün 27 dakikalık egzersiz yaptım
Yine dün ve bugün 2,5 litre su içtim.

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

İyi akşamlar. Dünden beri girmedim hiç. Müsait olamadım bir türlü. Dün istediğim gibi değildi, kalorili seyler yedim 1,5 lahmacun gibi. Ama şu an net şekilde aklımda değil yediklerim.

Bugün kahvaltıda biber-domates kavurması, 1 haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek, biraz da patates kizartmasi, peynir yedim.
Ara öğünde şekersiz Türk kahvesi ve hindistan cevizi dolgulu küçük cikolata yedim.
Öğlen kızımın dün yemediği çeyrek lahmacun yedim. Bir de eşim bulgur pilavı ve bamya yemeğini karıştırmıştı kızıma yedirmek için. 3-4 yk kadar ondan yedim.

Akşam bol salata ve 150-200 Gr arası balık ve 2 bardağa yakın ayran

Dün ve bugün 27 dakikalık egzersiz yaptım
Yine dün ve bugün 2,5 litre su içtim.
Bu arada taşınmaya hazırlık yapıyoruz. Buzluk stogumuzu tüketmeye uğraşıyoruz. Çok şükür fazla bir şey kalmadı.
Ama şu artan yemek işini çözemiyorum ben. 1 tabak yemek kalıyor, yenmiyor. Ben de yemezsem çöp olacak. Hayvanların yiyecegi türden yemekler de değil sanırım.taze fasulyeyi, bezelyeyi köpek,kedi, kuş yer mi 😅

X