Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım çok iyi

Afiyet olsun canım. İnşallah çiğ köfte ödem yapmaz. Gerçi kiraz saplı çay icmissin. Bir de tek öğün gibi olmuş.
Bu ara sıcaktan herhalde canım hiçbir şey istemiyor izmirde yanıyor evdeyim ama yine de yanıyoruz, ama canım çok tatlı istiyor kendimi bastırmaya çalışıyorum

Allah'ım malahit bide sen akşamaca yemedin akşamda 4dilim çiğ köfte ben ya tarator yapcam ya Boll salata en olmadı bir dilim ekmek meyve bide iyice acıktırir beni nasıl acikmadin kizz
Dediğim gibi bacılar sıcaktan canım bir şey istemiyor sadece tatlı istiyor onu da bastırıyorum içimde hafta sonu kilo vermiş olursam bir parça çikolata yiyeceğim

Vardır bundada bir hayr belkide böylesi hayırlı başka zaman vakti saati gelince daha iyi kapılar açılacaktır
Amiinn canım inşallah, kısmet artık

Amiinn biriciğim inşallah

Öyle öyle, kötü de olsa bir şekilde sonuçlanması içimi rahatlattı sanırım, üzerimden yük kalkmış gibi hissediyorum çünkü belirsizlik hissi de yorucu
Bundan sonrasında bunu kabullenip hayatıma devam edeceğim

O zaman ben cumartesi pazar sıvı detoks bi yapayım bi kendime gelsin vücudum pazartesi itibariyle de beslenmemi düzene sokarak şu son kalanları da atayım üzerimden

hakkında hayırlısı olsun canım
Amiinn canımm inşallah

LenaG A Asya89
İyi Akşamlar Kızlar
18.07.2024 Perşembe
10:00 1su bardağı yağlı süt, 3kayısı, yarım muz, 1yk.chia, 1yk.ceviz, 4yk.yulaf ezmesi

17:00 şekersiz çay, 16gr.kaşar peyniri

20:30 Akşam Yemeği Bitti.
1kase semizotu yemeği, 1kase 2yk zeytinyağla domatesi biber haşlama, yarım kase sarımsaklı yağlı yoğurt, yemeğime dünden kalan 2 dolu yk. patates püresinide ekledim, yarım bardakta kola

Kızlar bedenimi hissetmiyorum yeni oturcam badana yarında akşama kadar sürecek ustalar bugün geç geldi geç gitti bu hafta benden ümidi kesin tek istediğim cumartesi çok üzülmeyim

Gündüz işin arasında bitki çayı içemediğim için suyu çoğalttım bugün tam
5 litre yi bitirdim.

İyi akşamlar herkese
Sabah 7.00 sade kahve 2 bardak su
1 haşlanmış yumurta kepek ekmekli tost
15.00 ızgara bol salata bir dilim ekmek
Arazideydim çok yorucu bir gündü
Akşam birşey yemedim
Yüzme sonrası 1 fincan kahve 1 avuç fıstık yedim
1 fincan yeşil çay
40 dk yüzdüm 9236 adım attım
Çok su icemedim arazide olduğum için tuvalet sıkıntı oluyor
LenaG A Asya89 Mthn83

Suşi yi ilk kez bikaç ay önce yedim çok merak ediyodum ama malesef bana hitap etmedi ben balık sevmiyorum genel olarak deniz ürünleri damak zevkime hitap etmiyor ama görüntüsü falan çok güzel baya emek var yani çok saygı duyuyorum
WC işini cozsek sanki daha çabuk gidecek gibi geliyor kilolar nedense
Kuru kayısı ( şu koyu renkli olan gün kurusu dedikleri) ve kuru dutu kaynat blenderdan bızzlatt posasıyla birlikte iç wc den gelemezsin öyle tesirli bişey
Ben doğum yaptığımda süt olsun diye biri böyle bişey yapmıştı wc ye gitmekten helak olmuştum ki normalde kayısı falan bende pek işe yaramaz
Bu olmazsa bi de bitki çayı var ama onu en ağır vakalar için saklıyorum yan etkileri var çünkü

Evde kayısı da var kuru dut da. Ölçüsü ne kadar olacak. Aç karnına mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…